VeqHite.Net – Qendra e muzikes shqiptare,Muzika Shqip Filma Shqip Chat Shqip Mp3 Shqip Video Shqip Humor Shqip Horoskopi Big Brother Sport Lojra Radio Ilirida, Lajme Shqip ,

www.veqhite.net

Afrim Muqiqi dhe Viola – Potpuri [ 2011 ]

Agnesa – Dj Lshoje Play [ 2011 ]

Bashkim Dhe Valbona Spahiu – Ska Pishman [ 2011 ]

Hajro Ceka – Ec Perpara [ 2011 ]

Ismet Behxheti – Ti je Zemra ime [ 2011 ]

Mahmuti dhe Shyhretja – Potpuri [ 2011 ]

Mimoza Shkodra – Jo mos e Kerko [ 2011 ]

Nazife dhe Merita Bunjaku – Me kendu Lulien [ 2011 ]

Remi – Aman Aman [ 2011 ]

Sef Duraj – Pes Pare Si Jap [ 2011 ]

Shkurta Gashi – Dy pika Dashuri [ 2011 ]

Shqipe Abazi – E Vogel [ 2011 ]

Vjollca Buqaj – Lutje lutje nuk Pranoj [ 2011 ]

Vllezrit Mziu – Eja ne Zemer [ 2011 ]

Xili – Shum Interesant [ 2011 ]

Gjyste Vulaj – Kot kot [ 2011 ]

Teuta Selimi – Ball per ball [ 2011 ]

Beli dhe Klodi – Sa Me Ka Mar Malli Met Pa [ 2011 ]

Klodi – Nuk Do Te Vi [ 2011 ]

Fidaim Aliu – Facebook [2011 ]

Korab Jetishi – Pak Me Qef e Pak Me Hater [ 2011 ]

Luljeta Krasniqi – Perhajr Koft i Zoti i Shpis [ 2011 ]

Lyrical Son Ft. Big Basta And. Samanta – Start [ 2011 ]

Mentor Kurtishi – Abaz Aga [ 2011 ]

Mentor Kurtishi – Grat e sodit [ 2011 ]

Motrat Mustafa [ Album 2011 ]

Sabri Fejzullahu – Malli [ 2011 ]

Sinan Hoxha e Seldi Qalliu – Adrenalina [ Premier 2011 ]

Xheki – Pasha Syt e Mi [ 2011 ]

Xheki dhe Bajram Gigolli – Moj Serbi Shtriga e Vjeter [ 2011 ]

Agim Osmani – Kur isha i ri [ 2011 ]

Albulena Uka – Te Dashuroj [ 2011 ]

Avdyl Mziu – Drit Per Ty [ 2011 ]

Bajra Dhe Filja – Dashuria e Gabuar [ 2011 ]

Barooti – Zanati Vjeter [ 2011 ]

Besim Morina – Nese kam gabu [ 2011 ]

Blerta Sopaj – Je Si Molla Laqe [ 2011]

Burimi vjollca Shqipja Tini – Ti ske Zemer Potpuri [ 2011]

Hajr Behrami ft Flloko – Dua te te them te dua [2011 ]

Jeta – Edhe Sante [ 2011 ]

Kosovare Gashi – Ti do te Vuash [ 2011 ]

Lendita Selimi – Zemer [ 2011 ]

Leta – Her Andej Her Kendej [ 2011 ]

Meda Ft Ermal Fejzullahu – Potpuri [ 2011 ]

Mihrije Lestrani – Syt e tu te kalter si deti [ 2011 ]

Sanije Doberdolani – Kujt Ti Them Te Dua [ 2011 ]

Valdet Gecaj – Nuk Harrohet [ 2011 ]

Veli Dhe Ardi – Kurr Mos Paq Gezim [ 2011 ]

Vezire Gashi – Her si lyps e her si Mbret [ 2011 ]

Ylli – Ani Ani Shko [ Album 2011 ]

2Kings ft.Lyric Master – Mir Me Ty [ Premier 2011 ]

Edi Krasniqi – Ti Ne Zemren Time [ 2011 ]

Hekuran Krasniqi Ft. TC – Si Dukat Diamant [ 2011 ]

Rihanna – Only Girl – A Capella Cover – Just Voice and Mouth [ Premier Hit YouTube 2011 ]

Bashkim Spahiu – Ti i Ngjan Asaj [ 2011 ]

Beli – Ani Ani Shko [ 2011 ]

Bim Bimma Ft. Dr.Mic – Raw [ 2011 ]

Fadil Kadrolli – Beqarija ka lezet [ 2011 ]

Hekuran Krasniqi – Pse Je Largu [ 2011 ]

Meda – Moj ti qik [ 2011 ]

Rovena Stefa – Gjenerali [2011]

Tingulli 3nt – Ma i Madhi Nven [ Album 2011 ]

Valbona Spahiu – Prej Nje Shteti [ 2011 ]

Zena e Xheza – Nje duet me jaranin tem [ 2010 ]

Amarda Gazi Artushi – Facebook [ Album 2011 ]

Arion Gashi – Ti se dite [ 2011 ]

Arjana Leti Ft. Pro Band – Prishtine – Tirane [ 2011 ]

Astrit Hoxha – Si ajo Asnja [ 2011 ]

B-Genius – A ma jep [ 2011 ]

Berkan – By the way [ 2011 ]

Big D ft Linda Halimi – Supa Dupa Fly [ Premier 2011 ]

Da.kiLLa Ft J-Lane – Hi Lady [ Premier 2011 ]

Dafina Zeqiri Ft. Ledri(Skillz) – Pom Pelqen [ 2011 ]

Desole ( version shqip 2011 )

Devis Xherahu – Fotografia [2011]

Dinamit Alboombardimi 1 [ Album Premier 2011 ]

Dj Trimy ( Remix 2011 )

Edison Fazlija Live Tallava [ 2011 ]

Edita Sopjani – Plus Minus [2011]

Elida Bardhi Ft. Soni – Me Mu [2011]

Eliza Hoxha – E Dua kete Vend [ 2011 ]

Emine Toska – Nje nat pa gjum [ Premier 2011 ]

Enver Bajrami – Jetimi [ 2011 ]

Ermal Fejzullahu – Ti ke faj [ Premier 2011 ]

Fatlinda Ramosaj – Sdu as me shume as me Mire [2011]

Flaka Krelani – Pa Titull [2011]

Genta Podrimaj – Me mungon [2011]

Gramoz Gervalla – Mos Luaj [ 2011 ]

Ilirian Beqiri – Qka ti bej zemres [ 2011 ]

Insect Ft. Foli and. Vlora – Mos me thuaj Jo [ 2011 ]

Juliana Pasha Ft. Luis Ejlli – Sa e shite zemren [ Fituese ne kengen magjike 2011 ]

Kastriot Seferi – Emine Emine [ Album Live 2011 ]

Kolazh me Hitet – Meda,Ermali [ 2011 ]

Kollazh – Do te Vuaj [ Album 2011 ]

Korab Shaqiri – Vetmia [ Premier 2011 ]

Kujtim Aliu – Krejt i kam [ 2011 ]

Kumrije Biba – Nga fati mundesh me ik [2011]

Labinot Alshiqi – Ajo [ Premier 2011 ]

Labinot Alshiqi – Ajo [2011]

Labinot Rexha – Studente [ Album 2011 ]

Lyric Master – Pse po shkon [ Premier 2011 ]

Majlinda Dada – Dominon [2011]

Malesori – Te kojshia [ Premier 2011 ]

Mbreti i rruges – Dashni pa Kuptim [ Album 2011 ]

Meda – Fjal Fjal [ 2011 ]

Meda – Nuk Pranoj [ 2011 ]

Meda ft Ermal Fejzullahu – Hajde Shkojm [ 2011 ]

Meda ft. Ermal Fejzullahu – Veq me Keng [ 2011 ]

Mergim Gojani Ft. NiiTRoG LiL DooN – Vlla [ 2011 ]

Muharrem Ahmeti – Hajde Jasha Jasha [ 2011 ]

Muharrem Ahmeti – Oj Sanije [ Premier 2011 ]

Muharrem Ahmeti – Ta dish mir sa te dua [ Premier 2011 ]

Muharrem Ahmeti e Illir Tirona – Tallava [ Premier 2011 ]

Music Is My Ghetto – [ Album 2011 ]

Salim Arifi – Live [ Album 2011 ]

Sami Yusuf – Wherever You Are [ Album Premier 2011 ]

Shaqir Cervadiku dhe Sadik Imeri – Qikat e Kosoves [ Premier 2011 ]

Shkelzen Jetishi XENI – O Xhan Ku Te Kam [ Premier 2011 ]

Shqipja dhe Agroni – Erdhen Kerret [ Album 2011 ]

Smail Puraj – Kur te pendohesh [ Premier 2011 ]

Stine Feat. Ledri (Skillz) – Sa Dua [ 2011 ]

T.N.T – Mos mendo [ Premier 2011 ]

TDS – Cdo dit [ Premier 2011 ]

Vlora Vejseli – E Boj [ 2011 ]

Vlora Vejseli – Enderr [ 2011 ]

Vlora Vejseli – Sonte ose Kurr [ 2011 ]

Vlora Vejseli – Valla Bila [ 2011 ]

West Side Family – Boom [2011]

Xhavit Avdyli – Ani qka [ 2011 ]

YLLI – Dhimbje [ Premier 2011 ]

vBeli – Ma Mir [ 2011 ]

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: