VeqHite.Net ā€“ Qendra e muzikes shqiptare,Muzika Shqip Filma Shqip Chat Shqip Mp3 Shqip Video Shqip Humor Shqip Horoskopi Big Brother Sport Lojra Radio Ilirida, Lajme Shqip ,

mp3 shqip 2011

– Lyric Master – Urime Ditlindjen [ 2011 ]
– Red Bloody ft Real K Lyric Master – Pozita Jem [ 2011 ]
– B-Genius – Krejt [2011]
– Bekim Kastrati Dhe Flora Gashi – Moj e Mira [Premier 2011]
– Muharrem Ahmeti – Kam kujtu [ Premier 2011 ]
– Capital T – Make a wish [ 2011 ]
– Duda ft. Noizy e B-Genius – Nena Loke [ 2011 ]
– Qendrim Kodraliu – Dua tjem me ty [ Premier 2011 ]
– 1sT ft ZuKa e eL-G – Fshije Lotin [ 2011 ]
– DaLLe ft 1sT – Jamaica [ 2011 ]
– Fadili – Erdh pranvera [ 2011 ]
– Valon Haliti – Kenge per Avni Koshtoven [ Premier 2011 ]
– dN1 Ft EL-G – Pse mu me largove [ 2011 ]
– Adhurim Deari – Te Kerkoj Ne Ender [2011]
– DJ Jeti – Pse Sem Beson [ Premier 2011 ]
– Valbona Halili – Fajtor Pa Zemer Je [2011]
– Xhavit Avdyli – Lindi Simpatia [Live 2011]
– Meda – Tallava [ Premier ne VeqHite.Net Live 2011 ]
– Shkelzen Jetishi – Xeni [ Album Live 2011 ]
– TOP FEST 8 [ TE GJITHA KENGET 2011]
– Leta – Tallava Live [ Live 2011 ]
– Anduena Tahiri – Shi ne syt e mi [2011]
– Muharrem Ahmeti – Tallava Rrafsh [ 2011 ]
– Noizy – Plot Sene [ Mixtape Living Your Dream 2011 ]
– Ilirijani – Po ose jo [ Premier 2011 ]
– Lavdi-G feat. Maksi – Qoni durt nalt [ 2011 ]
– Muharrem Ahmeti – Ndahet zemra ne dy pjese [ Premier Live 2011 ]
– Loco ft. Don Arbas – Party Up [ Premier 2011 ]
– Eliza Hoxha – Perballe Vetvetes [2011]
– Beretta Ne Veri .ft. UraGani – Mitro-VERi [ 2011 ]
– Kosovare Xhoni feat. Maksi – Eyo Eyo [ Premier 2011 ]
– BilBilat – Maturant [ 2011 ]
– Blindi Beats – Hip Hop Beat [ 2011 ]
– Cadi dhe Ardi – Kurr Mos Paq Gezim [ 2011 ]
– Lyric Master Ft. Kusha – Ksaj Here Prano [ 2011 ]
– NRG Band – Rina Rina [TOP FEST 8]
– Noizy Ft. Varrosi and Lil Koli – Zditen As Me Lyp Fam [ 2011]
– Noizy ft. Lil Koli – On The Run [ 2011 ]
– Xheza – Me Fal [ 2011 ]
– Bekim Kastrati – Pavarsia [ 2011 ]
– Blero ft. Freax – Rock City [ Premier 2011 ]
– Fatmir Elezi – Harrom [ 2011 ]
– Faton Demolli – Nata Po Kalon [ 2011]
– Gezuar 3 vjetorin me kenget e pavarsis
– Lil Samee – Ndajme Nje Shpirte [2011]
– M.T.B Sein ImmeR – Qeshtu Une Jom [ 2011 ]
– Mandi e Marseli – Tallava [ 2011 ]
– Nani-Style ft. Qendresa Millaku – Shpija Kosoves 2 [ 2011 ]
– R-mali ft Tankilla – Eja sonte [ 2011 ]
– Rameka Feat. DMK Dhe Barooti – Kurr si Ne [2011]
– Sabina Dana Dhe Ervin Bushati – Jeta ne dy Pjese [2011]
– Samanta Karavello – Provoje edhe Njehere [ 2011 ]
-Beatrix Ramosaj – Let me love you [ 2011 ]
-Bertan Asllani – Kujt i thua xhan [ 2011 ]
-Besa – Kaloresi I Nates [ 2011 ]
-Ernim Ibrahimi – Eja moj [ Premier 2011 ]
-Gold AG – ILIRIDA ( diss maqedonve ) [ 2011 ]
-Remi Jakupi e Sevdalit – Urime Pavarsin [ 2011 ]
-Rina Fermini – Ndize Zemren [2011]
-Selim Llumnica – Dikur ishim bashk [ Premier 2011 ]
1-Ky – Premtimet Tona [ 2011 ]
2 Ton ft. GT – Surpriza [ 2011 ]
ALBI ft. Grupi Simpatiket – Oj Teuta Shpirti Jem (Premier 2011)
AdeLina Ismajli .ft. UraGani – Heyy [ Remix 2011 ]
Adelina Ismaili – Tribalb, MR.PiNK [ 2011 ]
Adelina Tahiri – Bad Boy [2011]
Adnan Daci – Je e re axhami [ 2011 ]
Adnan Daci – Nje Her Zemra Falet [ 2011]
Afrim Muqiqi – Kthehu Moj Zemer [ 2011]
Afrim Muqiqi – Pse Te Jetojm Te Ndar [2011]
Afrim Muqiqi dhe Viola – Potpuri [ 2011 ]
Afrim Uka – Prap Dhimbja e Vjeter [2011]
Agim Osmani – Kur isha i ri [ 2011 ]
Agnesa – Dj Lshoje Play [ 2011 ]
Agron Ahmeti – Dashuria e Humbur [2011]
Agron Ahmeti – Tallava [2011]
Albert Pestisha – Konkurrenca [2011]
Albulena Uka – Te Dashuroj [ 2011 ]
Ali Lestrani – Bashkimi i Trojeve Shqiptare [2011]
Amarda Gazi Artushi – Facebook [ Album 2011 ]
Anduena Tahiri – 1000 Lot [2011]
Antigona Sejdiu – Kot Fole [2011]
Antrax – Stili yt [ 2011 ]
Arbnora Bashota – hajde Me Mu [2011]
Arbnora Kleqka – Divorci [2011]
Arion Gashi – Ti se dite [ 2011 ]
Arjana Leti Ft. Pro Band – Prishtine – Tirane [ 2011 ]
Arta Osmani – 100 perqind Live [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
Astrit Hoxha – Si ajo Asnja [ 2011 ]
Avdyl Mziu – Drit Per Ty [ 2011 ]
Aziz Murati – Bjeri Shum Tupanit [2011]
B Genius – Un Me Ty [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
B-Genius – A ma jep [ 2011 ]
B-Genius Feat. Noga – Mos ta nin [ 2011 ]
B-Kena ft Petro-G – Jeta na Mashtron [ Premier 2011 ]
Babo – Darabuka [2011]
Bajra Dhe Filja – Dashuria e Gabuar [ 2011 ]
Bajram Gigolli – Per ty [ 2011 ]
Barooti – Zanati Vjeter [ 2011 ]
Bashkim Dhe Valbona Spahiu – Ska Pishman [ 2011 ]
Bashkim Spahiu – Ti i Ngjan Asaj [ 2011 ]
Bekim Kastrati – Vishe Qun Kemishen [2011]
Beli – Ani Ani Shko [ 2011 ]
Beli – Her si akull her si zjarr [2011]
Beli dhe Klodi – Sa Me Ka Mar Malli Met Pa [ 2011 ]
Berkan – By the way [ 2011 ]
Besim Morina – Nese kam gabu [ 2011 ]
Big D ft Linda Halimi – Supa Dupa Fly [ Premier 2011 ]
Bim Bimma Ft. Dr.Mic – Raw [ 2011 ]
Bim Bimma ft Kaos Mc Kresha Singi Lyrical Son Skillz e Dj Flow – Anthem [ 2011 ]
Blerta Sopaj – Je Si Molla Laqe [ 2011]
Blindi Beats – Hip Hop Beat Violin [ 2011 ]
Blindi Producion a.k.a Dj Blindi – Free Beat – Hip Hop [ 2011 ]
Blindi VG – Oh Zot Pse [ 2011 ]
Blindi VG – Special for VeqHite.Net [ 2011 ]
Blindi VG Ft. Ab Ex-Hej Hanny [ 2011 ]
Blindi VG Ft. Ak Rappers – Sna Bjen Vlera [ 2011 ]
Burimi vjollca Shqipja Tini – Ti ske Zemer Potpuri [ 2011]
D.u.d.A ft ZeerOman and BiGGi ft D.a.sh.I – Po folmi pa dorza [ Premier 2011 ]
DUDA ft B Genius Rruges Tem [ Premier 2011 ]
Da.kiLLa Ft J-Lane – Hi Lady [ Premier 2011 ]
Da.kiLLa Ft. 2-Rim e Maksi – Qika Mamit [ Premier 2011 ]
Dafina Zeqiri – Kur shkove ne gurbet [2011]
Dafina Zeqiri – Kush Do Me Ngushlloj [2011]
Dafina Zeqiri Ft. Ledri(Skillz) – Pom Pelqen [ 2011 ]
Dafina Zeqiri Sinani Sabriu Mihrija – Te gjithe se bashku [2011]
Dafina Zeqiri ft. Ledri – Po mPelqen [2011 High Quality]
Daim Lala e Buqja – Kapigjik dola met pa [ Premier 2011 ]
Daim Lala,Buqja,Shkokla – Indiau [ Premier 2011 ]
Daimi dhe Buqja – Hajde Djal Hajde [ 2011 ]
Dani – Ik nga diaspora [2011]
Dani e Azizi dhe Gazmendet Potpuri [ 2011 ]
Demush Malaj – Me Ke Vra Ne Zemer [2011]
Desole ( version shqip 2011 )
Destan Shabanaj – Te Embla Ishin Fjalet [Album 2011]
Devis Xherahu – Fotografia [2011]
Dinamit Alboombardimi 1 [ Album Premier 2011 ]
Dj Sina [ Remix 2011 ]
Dj Trimy ( Remix 2011 )
Duda Ft. Monny and. ZeeroMan – Loja [ 2011 ]
Duda ft Noizy – Krejt u Pa [ 2011 ]
Edi Krasniqi – Ti Ne Zemren Time [ 2011 ]
Edison Fazlija Live Tallava [ 2011 ]
Edita Sopjani – Plus Minus [2011]
Edona Bujari – Kaluan Disa Vite [2011]
Elida Bardhi Ft. Soni – Me Mu [2011]
Eliza Hoxha – E Dua kete Vend [ 2011 ]
Eliza Hoxha – Te Dua Veq Ty [2011]
Elvana Gjata – I wanna bring it up [ 2011 ]
Emine Toska – Nje nat pa gjum [ Premier 2011 ]
Enis Bytyqi – Sundon Amori [2011]
Enver Bajrami – Jetimi [ 2011 ]
Erion Korini – Nuk Meriton As Te Urrehesh [ 2011 ]
Ermal Fejzullahu – Ti ke faj [ Premier 2011 ]
Ernim Ibrahimi – Medina vogel [ Premier 2011 ]
Ernim Ibrahimi e Samira – Un jetoj gurbet [ Premier 2011 ]
F-Timmz – Falma Gabimin [ 2011 ]
F-tim ft Barooti – Zdina Mu Nal [ 2011 ]
Fadil Kadrolli – Beqarija ka lezet [ 2011 ]
Fatlinda Ramosaj – Sdu as me shume as me Mire [2011]
Fatmir Hoxha – Dua te takoj [2011]
Fidaim Aliu – Facebook [2011 ]
Fitore Salihaj – Te thrras [2011]
Flaka Krelani – Pa Titull [2011]
Florim Kleqka – Malli Per Nanen [2011]
Ganimete Jashanica – Eja sonte bashk te rrim [ 2011 ]
Gena – Mekatare [2011]
Genc Salihu – Rrugeve [ 2011 ]
Genta Ismajli – Kur Genta Knon [2011]
Genta Ismajli – Pini Sonte [ Premier 2011 ]
Genta Ismajli – Pse Ike [ Premier 2011 ]
Genta Ismajli ft Naim Krasniqi – Suzana e Sefa – Gezuar shkune tune [2011]
Genta Podrimaj – Me mungon [2011]
GhosT Pymm ft. Beni – Regaton Girl [ 2011 ]
Gjyste Vulaj – Kot kot [ 2011 ]
Gold AG – Fjala e Zemres [ 2011 ]
Gold AG – Rri Larg [ 2011 ]
Gramoz Gervalla – Mos Luaj [ 2011 ]
Grupi Simpatiket – Qfar na Ndodhi ty dhe mu (Premier 2011)
Grupi Simpatiket -Hajde te gjith ne kam (Premier 2011)
Gutti ft.Blindi VG – Ma e Mira [ 2011 ]
Hajr Behrami ft Flloko – Dua te te them te dua [2011 ]
Hajro Ceka – Ec Perpara [ 2011 ]
Hamz Llapqeva – Pse Duhet Me Ba Mekat [2011]
Hekuran Krasniqi Ft. TC – Si Dukat Diamant [ 2011 ]
Hekuran Krasniqi – Pse Je Largu [ 2011 ]
Hetem Matoshi – Ste Vjen Gjynah [2011]
Hysen Trubareva – Hajt moj Zemer Hajt Dukat [ Premier Album 2011]
Hysen Trubareva – Ma bon hallall [ Premier 2011 ]
Hysni Zeqiri Ft. Gezona Maxhuni – Ne mes te Prishtines [2011]
Ilir Shaqiri – Azem Galica [ Premier 2011 ]
Ilirian Beqiri – Haku jem [ 2011 ]
Ilirian Beqiri – Qka ti bej zemres [ 2011 ]
Ilirjeta Bashota – Qani Ju Syt e Mi [2011]
Insect Ft. Foli and. Vlora – Mos me thuaj Jo [ 2011 ]
Ismet Behxheti – Ti je Zemra ime [ 2011 ]
Ismet Behxheti – Ti je zemra Ime [2011]
Jeta – Edhe Sante [ 2011 ]
Juliana Pasha Ft. Luis Ejlli – Sa e shite zemren [ Fituese ne kengen magjike 2011 ]
Kastriot Seferi – Emine Emine [ Album Live 2011 ]
Kieda Budini – Zemren e ke Bosh [2011]
Klodi – Nuk Do Te Vi [ 2011 ]
Kolazh me Hitet – Meda,Ermali [ 2011 ]
Kollazh – Do te Vuaj [ Album 2011 ]
Korab Jetishi – Pak Me Qef e Pak Me Hater [ 2011 ]
Korab Shaqiri – Vetmia [ Premier 2011 ]
Kosovare Gashi – Ti do te Vuash [ 2011 ]
Kristine Elezaj – No Questions Remain [ Album english 2011 ]
Kujtim Aliu – Krejt i kam [ 2011 ]
Kumrije Biba – Nga fati mundesh me ik [2011]
Kusha – Bonu ne emer tem ( prod by Lyric Master 2011 )
Labi – Aman Dashni [ 2011]
Labinot Alshiqi – Ajo [ Premier 2011 ]
Labinot Alshiqi – Ajo [2011]
Labinot Rexha – Studente [ Album 2011 ]
Labinot Tahiri – Potpuri [2011]
Lendita Selimi – Zemer [ 2011 ]
Leonora Jakupi – Koha nuk na Fal [ 2011 ]
Leta – Hajde luj [2011]
Leta – Her Andej Her Kendej [ 2011 ]
Linda Shabani – Fore rrotlla [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
Linda Shabani dhe Edi – Ty tkam desht edhe te du [ 2011 ]
Lindor Krasniqi – Ti ik prej Meje [2011]
Luljeta Krasniqi – Perhajr Koft i Zoti i Shpis [ 2011 ]
Luljeta Krasniqi – Shkoj e Ra Bilbili [2011]
Lulzim Sadiku Luli – Fjalet tona [2011]
Lyric Master – I am Single [REALITET 2011]
Lyric Master – Pse po shkon [ Premier 2011 ]
Lyrical Son Ft. Big Basta And. Samanta – Start [ 2011 ]
MC Qoppa – QoppSexy [ Per Niten ]
MILI – Give me your name [ 2011 ]
Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli – Dy Lulkuqe Nje Boj Peme [Album 2011]
Mahmuti Aferdita Remzia dhe Vllezrit Krasniqi [ 2011 ]
Mahmuti dhe Shyhretja – Potpuri [ 2011 ]
Majlinda Dada – Dominon [2011]
Malesori – Te kojshia [ Premier 2011 ]
Malsori – Qike malsore [Album 2011]
Mandi Nishtulles – Pina Wiski Coca Cola [ 2011 ]
Marigona Veseli – Her Me Tjeter Her Me Mu [2011]
Mbreti i rruges – Dashni pa Kuptim [ Album 2011 ]
Mc Qoppa – Ne siklet [ 2011 ]
Mc Tori Ft. Blindi VG-Zemer Ngo [ 2011 ]
Meda – Fjal Fjal [ 2011 ]
Meda – Moj ti qik [ 2011 ]
Meda – Nuk Pranoj [ 2011 ]
Meda Ft Ermal Fejzullahu – Potpuri [ 2011 ]
Meda ft Ermal Fejzullahu – Hajde Shkojm [ 2011 ]
Meda ft. Ermal Fejzullahu – Veq me Keng [ 2011 ]
Mentor Kurtishi – Abaz Aga [ 2011 ]
Mentor Kurtishi – Grat e sodit [ 2011 ]
Mergim Gojani Ft. NiiTRoG LiL DooN – Vlla [ 2011 ]
Mihrije Braha – Veq ti [2011]
Mihrije Lestrani – Syt e tu te kalter si deti [ 2011 ]
Mimoza Shkodra – Jo mos e Kerko [ 2011 ]
Motrat Mustafa [ Album 2011 ]
Muhamet Sejdiu – E Lezetshme [2011]
Muharrem Ahmeti – Hajde Jasha Jasha [ 2011 ]
Muharrem Ahmeti – Live per Besnikun [ Premier ne VeqHite.net 2011 ]
Muharrem Ahmeti – Oj Sanije [ Premier 2011 ]
Muharrem Ahmeti – Ta dish mir sa te dua [ Premier 2011 ]
Muharrem Ahmeti Adi Sybardh – Kollazh [2011]
Muharrem Ahmeti e Illir Tirona – Tallava [ Premier 2011 ]
Muharrem Ahmeti feat. Liri Ketit – Lej Lej [ 2011 ]
Music Is My Ghetto – [ Album 2011 ]
Nazife dhe Merita Bunjaku – Me kendu Lulien [ 2011 ]
Nexhat Haliti – Po Digjem Ne Vetmi [Album 2011]
Nexhat e Remzie Osmani – Potpuri [ 2011 ]
Njomza Kallaba – Je i Vetmi [2011]
Nora Istrefi – Nje Lule mbi Varr [ 2011 ]
Nora Istrefi – Nora nuk o njisoj [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
Nuredin Avdyli – Oh per nje leter [2011]
Pishat – Nje Dilem e Kam [ 2011 ]
Premtim Mehmeti – Mos Ki Dert Moj Zemer [ 2011]
Qaj e Knoj – CD Hite [Album 2011]
Qendresa Rexhallari – Electrogirl [ 2011 ]
Qendrim Kodraliu – Faleminderit [ Premier 2011 ]
Ram Kukaj – Genjeshtare [ 2011 ]
Ram Kukaj – Keng dasmash – Oj lulije drandafili kuq [ 2011 ]
Ram Kukaj – Ku Je Sot ti [ 2011 ]
Rap Star – Joint Paso – prod.by Lyric Master [ 2011 ]
Remi – Aman Aman [ 2011 ]
Rihanna – Only Girl – A Capella Cover – Just Voice and Mouth [ Premier Hit YouTube 2011 ]
Rovena Stefa – Gjenerali [2011]
Rruk1- Per nje dashuri [ 2011 ]
Sabri Fejzullahu – Malli [ 2011 ]
Safi Ft. Jona dhe Muharrem Ahmeti – Ekstazy [2011]
Sala Bekteshi – Loti i Par [2011]
Sali Gashi – Lajkatare [2011]
Salim Arifi Shqipri Kelmendi Vjollca Buqaj Violeta Kajtazi [ 2011 ]
Salim Arifi – Live [ Album 2011 ]
Salim Arifi e Shqipri Kelmendi – Luan Haradinaj [ 2011 ]
Sami Yusuf – Wherever You Are [ Album Premier 2011 ]
Sanije Doberdolani – Kujt Ti Them Te Dua [ 2011 ]
Sef Duraj – Pes Pare Si Jap [ 2011 ]
Sef Duraj dhe Gjyla – Kur Te Mbushet Mendja [2011]
Shaqir Cervadiku dhe Sadik Imeri – Qikat e Kosoves [ Premier 2011 ]
Shkelzen Jetishi XENI – O Xhan Ku Te Kam [ Premier 2011 ]
Shkelzen Jetishi Xeni – Potpuri – Gezuar [ 2011 ]
Shkodran Tolaj – Moshatarja [ 2011 ]
Shkurta Gashi – Dy pika Dashuri [ 2011 ]
Shkurte Fejza – Moj Sheqere [Album 2011]
Shqipe Abazi – E Vogel [ 2011 ]
Shqipja dhe Agroni – Erdhen Kerret [ Album 2011 ]
Shyhrete Behluli – Na bashkon vetem nje Shqipri [2011]
Sinan Hoxha e Seldi Qalliu – Adrenalina [ Premier 2011 ]
Smail Puraj – Kur te pendohesh [ Premier 2011 ]
Stine Feat. Ledri (Skillz) – Sa Dua [ 2011 ]
T.N.T – Mos mendo [ Premier 2011 ]
TDS – Cdo dit [ Premier 2011 ]
TDS – Krejt qa mvyn [2011]
Teuta Selimi – Ball per ball [ 2011 ]
Teuta Selimi – Miqt e Mi [ Premier 2011 ]
Tingulli 3nt – Ma i Madhi Nven [ Album 2011 ]
Valbona Spahiu – Prej Nje Shteti [ 2011 ]
Valbona dhe Bashkim Spahiu – Ska Pishman [Album 2011]
Valdet Gecaj – Nuk Harrohet [ 2011 ]
Valza Bajra – Badihava [2011]
Veli Dhe Ardi – Kurr Mos Paq Gezim [ 2011 ]
Vezire Gashi – Her si lyps e her si Mbret [ 2011 ]
Violet Kukaj – Oj Lulie Potpuri [2011]
Vjollca Buqaj – Lutje lutje nuk Pranoj [ 2011 ]
Vllezrit Mziu – Eja ne Zemer [ 2011 ]
Vlora Vejseli – E Boj [ 2011 ]
Vlora Vejseli – Enderr [ 2011 ]
Vlora Vejseli – Sonte ose Kurr [ 2011 ]
Vlora Vejseli – Valla Bila [ 2011 ]
West Side Family – Boom [2011]
Xhavit Avdyli – Ani qka [ 2011 ]
Xheki – Pasha Syt e Mi [ 2011 ]
Xheki dhe Bajram Gigolli – Moj Serbi Shtriga e Vjeter [ 2011 ]
Xheki ft Bajrami – Potpuri [ 2011 ]
Xheroo Ft. Ledri (Skillz) – Do sene nuk blehen me Lek [ 2011 ]
Xili – Shum Interesant [ 2011 ]
YLLI – Dhimbje [ Premier 2011 ]
YLLI – Ty [ Premier 2011 ]
Ylber Osmani – Qohet Nana Ne Mengjes [Album 2011]
Ylli – Ani Ani Shko [ Album 2011 ]
Ylli – Ryva – Adelina Potpuri [ 2011 ]
Zanfina Ismajli – Krejt e din kush jam [ Premier 2011 ]
Zanfina Ismajli – Ti po gabon [ Premier 2011 ]
Zanfina Ismajli Ft. Naim Krasniqi – Makarena [2011]
Zena e Xheza – Nje duet me jaranin tem [ 2010 ]
vBeli – Ma Mir [ 2011 ]

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: