VeqHite.Net – Qendra e muzikes shqiptare,Muzika Shqip Filma Shqip Chat Shqip Mp3 Shqip Video Shqip Humor Shqip Horoskopi Big Brother Sport Lojra Radio Ilirida, Lajme Shqip ,

www.VeqHite.Net

Te gjitha keto i gjeni tek www.VeqHite.Net

Sinan Vllasaliu”,”Afrim Muqiqi”,”Adelina Ismajli”,”Zajmina Vasjari”,”D.M.K – Kete Loj E Ka N dore TBA”,”- Jeta Faqolli – Provokimet”,”Rovena Stefa – Bie Debore”,”Gold AG – Nuk Vdes”,”Barooti Ft. Burna – Ata Se Din”,”Lil Samee – Your Body”,”Mahmut Maxhuni – Kenge nostalgjike”,”dj benity-Premier”,”Shqipe Fazlija – Lem Mam Lem”,”Sunaj Saraqi – Nene Me Fal”,”Azra Ibrahimi – Me Veten”,”Juliana Pasha Dhe Luis Ejlli – Sa e shite Zemren”,”Kelly – Une jam Ai”,”LILI vllau Florjanit – Sa mka marr malli”,”Samanta Ft. Stine – Kam filluar te Ndjej”,”Ardiana Rama – Baby Boy”,”Burim Aliu – Zemra ime”,”Donika Vucinaj Ft. Petrit Gjinaj – Fshije moter lotin”,”Mimoza Paraveli – O Engjell”,”Ronela Hajati – Harroje”,”Teuta Kurti – Mos Pi Mo”,”Adnan Kryeziu – As kafe as llafe”,”Bleona Qereti – Big Big Girl”,”Sami Yusuf – Healing”,”Valton feat Flori e Ervin Gonxhi – Jemi nr 1″,”Bujar Cimili Burraj – Nuk Mundem”,”Tingulli 3nt Ft. Flori – Syte e Mi”,”Explode – 8On”,”Noga Beatbox Ft. Lurro and D.o.G – Done Deal”,”Ahmet Drnogllava – Afrohu afrohu”,”Arusha Ft. Marsela – Prishtin ose Tiran”,”Bim Bimma – Zani i Skamjes”,”Lyric Master – Darka”,”Noizy Ft. Varrosi And. Sheila – Boll Mo Me Pytje”,”Bekim Kastrati Dhe Albulena Ukaj – Te Kujtoj Me Mall”,”Besa ft Jehona – Nuk jam ajo”,”Mandi Nishtulles – Qou Rexho”,”Muharrem Ahmeti – Te dua te dashuroj”,”Alida – Play”,”Lyric Master Ft. Mixeri – Lamtumir (MASTER)”,”Shkurte Fejza – A thua me pret nena”,”Greta Berati – Vetem ti”,” Artir Gjikokaj – Dy sy qe me Deshten”,”Shota Baraliu – Call the Police”,”Defrim Behluli – Ani Ani”,”Noizy feat. No One – Ku Jan Shqiponjat”,”Noizy ft Varrosi – Cant Do Shit”,”Bekim Kastrati – Kujto dashurin time”,”Genta Ismajli – Nr. 1 “,”Veli Sahiti (Trix) – Ndoshta Jeta Na bashkon(2010)”,”1-Ky Ft. Cassper – Ajo”,”Adem Ramadani – Qysh na dul ky bedat LIVE”,”Capital T – Ma e mira”,”Kastro Zizo e Blero feat. Klevis – Gjinkalla Remix”,”Baboo Darabuka dhe DJ BeniTy – 3 in 1 (Premier 2010)”,”CapitaL-T – U Bo Von”,”Arber Ajazi”,”Fidani vogel Top Tallava”,”Lil Same – Hello”,”Mihrije Braha – Tigresh”,”Qendresa ft.Hekuran Krasniqi – Ste harroj”,”Sabri Saliu – Ndoshta”,”Xhemil Saliu – Dashnia e rrejshme”,”Artan Jusufi – Nje puthje gratis”,”Dueti Sinani – Hajde ne valle”,”Gresa Behluli – Te kerkoj”,”Valbona dhe Muharremi – Do Ta Tundim”,”Bekim Kastrati – Gurbetqart Live”,”Bekim Kastrati – Tallava 4 morra rrugen ka kosova”,”Big Basta – Welcome to AL”,”Granit Ahmeti – Dikur”,”Liridon Vllahiu – Sa po vuaj”,” Lyric Master – Darka HiT”,”Premtim Mehmeti – Prap te dua”,”Rina – Braktisja”,”Ryva Kajtazi – Hipnotizon”,”Valton Krasniqi – Te lutemi per Allah”,”Ahmet Drnogllava – Lotin mos e fsheh”,”Bekim Kastrati – Oj lulie”,”Fadili & Rina – Beqare”,”Gold AG – Fakulteti”,”Mandi e Ervin Gonxhi – Tallava”,”Motrat Hoxha – Oj lulja e blinit”,”Muharrem Ahmeti – Loti vjen nga syri”,”Valdet Gecaj – Buza Qesh Syri Qan”,”2po2 feat.Tuna Dafina Zeqiri – Vibe”,”Etnon ft. Dj Blunt dhe Real 1 – Music is my ghetto”,”Adriatik Asllani – Matilda”,”Artan Jusufi – As me t mir as me t keq”,”Dhurata Ahmetaj – Narcizoid”,”Diellza Ferizi – Superstar”,”Jemayli – Sa te dua”,”Nazmie Selimi – Mendohu edhe nje her”,”Pro Band Dhe Sallah – Ramazani”,”Sinan Vllasaliu – Sa mka marre malli me tpa”,”Valbona kryeziu – Djem e qika”,”Xeni – Koha nuk te pret”,”Elvana Gjata Ft. Fugaa – Mamani Nejen”,”Joana – Si kam harruar”,”MC Kresha – Patikat e Mia”,”MC Kresha – Patikat e Mia”,”2po2 Ft. Capital T – Qaje”,”Hitet e Veres – Vol.1″,”Luli – llokumi jem”,”MC Kresha – 5sta Hustla”,”MC Kresha Ft. Caspo – Shum Classy”,”Mera Zymeri – Dashuri dashuri”,”Nysreti Dhe Merita – Syt e Tu”,”Ardiana Rama – Baby Boy”,”Mad Lion ft.Don Edison – DuKaTi – Jasht Lojes”,”Burim Kasumi – Eshte e Vertet”,”Dafina Rexhepi – Albanian Girl”,”Era Caushllari – Me Mire Pa Ty”,”Shkurte Fejza – Mora Udhe Kah Manastiri”,”Ciljeta – Se te Dua Ty”,”Labinot Beqiri – Ndahet zemra”,”Poni – Sahatin qe humba”,”Vllezrit Zikolli – Shko mos prit”,”Albatrit Muqiqi – Kot Mundohesh”,”Big Basta feat Grand Thugz – Un e dua barin”,”Dhurata Ahmetaj – Veq Ty te Dua”,”Edi Krasniqi ( Album Live 2010 )”,”Kaltrina Selimi – Harrom”,”Korab Jetishi – Se kam njet me te lut”,”MasteR GoLD ft. TiKi”,” Maksi – Ndale Kohen”,”Sabri Fejzullahu – O sheqer”,”Tingulli 3 ft Ermal Fejzullahu – I Kom”,”Xhela – Loti rrjedh nga syri per anonimen”,”Dafina Rexhepi feat. Etnon – Ti mi then kufinjte”,”Dafina Rexhepi feat. McKresha – Delicius”,”M.F. – Lil Samee ft. MC Kresha Gentz Dr.Mic Lav da Kastro Zizo e DJ Flow”,”XheLa – Ama ban hallall”,”Xhela – Kush na ka nda”,”Dj Slleky – Punjapi Mix”,”Genta Ismajli – Femrat Shqiptare (Live 2010)”,”Poni – Nje Sekond”,”Bashkimi Kombetar”,”Nazife dhe Merita Bunjaku – Ti ne zemren time 2010″,”Sala dhe Ramizja – Lum kush e merr djalin e vetemAfrim Muqiqi – Me tranove Krejt”,”Adelina Berisha – Kompliment”,”Eltoni dhe Mirsa Kerqeli – Lej foret”,”Hekuran Krasniqi Ft. Gentz – I wanna fly”,”Keli – Loqka ime”,”Mimoza Shkodra – Bojna dasem”,”Adnan Kryeziu”,”Elvana Gjata – A ke Ti Zemer”,”Fahrije Zogaj – Ball per ball”,”Flori Feat. Fuga – Making Of”,”Gjyste Vulaj – Je 1-sh”,”Adelina Berisha – Kompliment”,”Premtim Mehmeti -“,”Bajram Gigolli – Nusja Perballe [Album 2010]”,”Lendita Selimi – Keng Dasmash [Album 2010]”,”Mentor Kurtishi – Fati i Zi [Album 2010]”,”Vellezrit Krasniqi – Hajde mori nuse [Album 2010]”,”Burim Kastrati – Kam nje vit qe ste kom pa”,”Da Ligs feat Dj Blunt e Real 1 – Summer Jam”,”Fatmir Ismaili – Dashurin ta pata Falur”,”Ingrit Gjoni – Me fal”,”Lumturie Tahiri – Sagapo”,”Nadi – Pare Pare”,”Lumturie Tahiri – Sagapo”,”Sead Muqa Sei ft. Ramadan Krasniqi (Dani) Besnik Qaka – Tre pejont”,”Yllka Deliu ft. Mc Mix – Cdo moment”,”Leonora Poloska Ft. Mc Kresha – Kush o Mama”,”Motrat Mustafa – Avantura Tkota”,”Shkurta Gashi – Shko Ti I Dashur”,”Shyhrete Behluli – Te kam mik me ke mike”,”Vellezrit Mziu – Mjalte e zeher”,”Adnan Daci dhe Pandora – Lulija”,”Arta Bajrami – Nese ty”,”Buqe Rama – Po luajne vallen qikat e mira”,”Daim Lala – Nje Kujtim Zemren me kalli”,”Gili – Fol per mua”,”Shkumbin Ismaili – Ditet pa ty”,”Astrit Mulaj – Qikat”,”Besjan Gashi – Interneti”,”Meda – Ti ske zemer”,”Gazmend Rama – Xhentelmen”,”Jashar Hoxha – O Gurbet i Zi – Album -“,”Klodi – Du Veq Dashni”,”Liridon Bajgora Zeshkanja sherben raki LIVE”,”Malvin Terziu – Fol me Mu”,”Meda – Thuhet e shkruhet”,”Mendi ft Filja – Po me rrihet me ty”,”PlayBack -“,”Vali – Facebook”,”Vera 2010 – Album – Keng Darsma”,”Aferdita Demaku – E vetmuar jam”,”Aferdita Dreshaj – Just Kiss Me”,”Alban Skenderaj – Si me Pare”,”Arsim Avdyli dhe Kosovare gashi – Kom Mall”,”Avdyli – Vezirja – Lulijen lulijen”,”Besim Morina – Ah moj zemer”,”Blero – Nuk mundem pa ty “,”Blero – Tara”,”Fatmire Mjaku – Per ju dasmor”,”Gazmend Rama – 4 Kenge”,”Gramoz Gervalla – Jemi Nje”,”Iliret – Mixha Mursel”,”Jehona Sopi – Work it girl”,”Korab Shaqiri – Veren e kaluar”,”Kthjellu – Tonight Is Your Night”,”FloriCopy”,”Qendrim Kodraliu Ft. Arta Bajrami – Shko Kurr Mos u Kthe”,”Ryva Kajtazi – Me hipnotizon”,”Sefe Duraj – Qikat Si Hije Jan”,”Smajl Puraj – Luj Zeshkane”,”Smajl Puraj – Mos Harro”,”Vera 2010 – Hitet”,”Antigona Sejdiu – Vaj vaj vaj”,”Aurela Gaqe Ft. Dr.Flori And. Marsel – Origjinale”,”Bekim Kumonova dhe Mimoza Shkodra – Tallava”,”Burim Demiri – Tradhtare”,”Dj Blunt ft Real 1 Noizy – Sen Tjeter Nuk Vyn”,”dj benity”,”Dj Arber Ajazi”,”Drenusha Latifi – Ska”,”Edi – Zemr”,”Edona Llalloshi – Ramanca”,”Edona Llalloshi – Romanca”,”Hazbi Therra – Floriani Vogel – Tallava”,”Lyrical Son -Tabullarasa”,”Mc Kresha Ft. Dr Mic – Lyrical WarFare”,”Remzie Osmani Linda Halimi – Luje Vallen”,”Sadat Makolli – Gurbeti”,”Sadat Makolli – Me Pare Pa Pare”,”Sinan Vllasaliu – Sa mka marr malli”,”Ymerli Krasniqi – Ah dashni ah dashni”,”Aziz Murati e Hekuran Krasniqi – Hajde Maturant”,”Bashkim Spahiu – Si llokum”,”Bertan Asllani – Eh ta kisha dit”,”Big Mama – Qka po ta nin”,”Fidaim Aliu – Vala 900 (Album 2010])”,”Greta Koci – Get This”,”Ismet Bexheti – Balada e Nenes”,”Lyrical Son MC Kresha Feat. Noga – Souljah (Soldier) 2010″,”NRG Band – Atmosfera”,”Naser Berisha ft K-Master – Litafeti”,”Skillz – Qu prej gjumi”,”Adil Ramadani – Nata e Matures”,”Afardita Bajrami – Mos thuj neser e pas neser”,”Aferdita bajrami – Kujtoj pritjen”,”Alisia Ft. Flori – Ne e Kraia”,”Baba Trodon Feat Mr.H – Kceni Me Mu”,”Bertan Asllani Ft. V-Ton – Vendosi”,”Lena – Satellite (Fituese e Eurovisionit)”,”Meda – Live”,”Muaad Ft. Simpatico – We Come Again”,”Qendresa Ismajli – Top Tem”,”TDS ft.Dr.Mic – Real Talk”,”Top Fest 7 – Te gjitha kenget”,”UniKKatiL – Trim i Gjall “,”Valton Krasniqi – Sonte Premier”,”Ylli – Hajt Hajt”,”altrina Molliqaj – Shiu qe Bjen”,”Adelina Ahmeti – I kujtoj Une”,”Adil Ramadani – Deri ne fund”,”Adnan Daci – Bolle kam prit”,”Afrim Muqiqi – Live VIP Shpija”,”Agroni Lali – Dasma jom”,”Ahmet Drngllava – Bukuri e Rrall”,”Alajdin Ajeti – Engjellush”,”Albina Demaku – 1 Dollar”,”Alejdin Ajeti – Engjellush”,”Anduena Tahiri – Si Ne Enderr”,”Anjeza Branka – Tani e di”,”Arberesha Hajdari Ft. Kastro Zizo – Burre dhe Grua”,”Astrit Ft. Stacey King and Genc Prelvukaj – Tonight”,”Baba Records Live”,”Bajram Dobra – Sa te Deshta”,”Besart Halimi – Ti nuk Me ndjen”,”Big Basta Ft. 2po2 – Terror”,”Bim Bimma ft.Mc Kresha – Kur vim”,”Bleona Qereti – Lets out”,”BloodyChuck & Bim Bimma – Thug Music”,”Burim Kastrati – Ne Dasmen tende”,”Burim dhe Bekim Kastrati – Kujto Dashurin Time”,”Burimi dhe Shqipja – Dashuri vrastare”,”Capital T – Come Around”,”DJ.Blunt e Real 1 Feat Big D – Classic Remix Offical”,”DaGhost – Majt Djatht Remix”,”Dafina Zeqiri – Rock This Club”,”Dani – Bubullim te shkembi Kavajes”,”ETNA – Falma Zemren Ti”,”Edi Furra – Shum Gabova”,”Edita Sopjani – Koleksioner”,”Ermal Fejzullahu – Ti dua syte”,”Eroll Murati – Xhejlan”,”F-Kay Ft. Adelina Tahiri – Magnet”,”Fitore Berisha – Fol vetem Njehere”,”Gold AG – Qameria”,”Granit Ahmeti Ft. Alban Mehmeti – 2 Per 1″,”Habibe Ostreni – Me Harro”,”Halil Bilalli – Tjeter kujt nuse i ke shku “,”Ingrid Gjoni – Ekstrem”,”Kadan Duraj – Sonte”,”Korab Jetishi – Zemra me vdes”,”Labi”,” Mimoza Shkodra”,” Albatriti Muciqi – Potpuri”,”Labi- Live ne VIP SHPIJA”,”Labinot Tahiri – Mesazh ne Telefon”,”Laura Al-Khazali – Baolak bahibak”,”Lul Vushtria – Sa te du”,”Marigona Vitia – A dalim”,”Matruant – Collection”,”Mensur Kadriu – Dashnin qe pata”,”Mentor Kurtishi – Zot Ndihmom”,”Mima Thelle ne Zemer”,”Mimoza Shkodra – Ndarja”,”Muhamet Sejdiu dhe Jeton Cermjani – Live”,”Nadi – Jet o Jet”,”Nexhat Osmani – Moj Kosove nuri i lavdise”,”Nora Istrefi – Dy shoke”,”Rosela Gjylbegu – Sdua me te dashuroj “,”Rovena Dilo – Mimoza E Dashurise”,”Sabri Fejzullahu – Ben sikur sme do”,”Sabri dhe Xhemil Saliu – Sot e 100 vjet 2010″,”Shaqir CervaShpat Kasapi – Depresive”,”diku – Alfabeti i dashurise”,”Sinan Hoxha – Live”,”Sinan Hoxha – Potpuri”,”Soni – Kalle Mos Ta Nien”,”Soni Malaj – Unik”,”Soni Malaj dhe Stine – Ti je Ok”,”TNT – Moj Shqiptare”,”The Cannibalz – Hot”,”Tingulli 3nt – Asniher Premier”,”Valon Azizi – Nuk me Vyn dashnija jote”,”Valza Bajra – Lshoma Skenen”,”Vesa Luma – Amanet”,”Visar Rexhepi – Mbeta I harruar”,”Vjollca Buqaj – Potpuri”,”Vllezrit Liti dhe Biti – Kulla e dugagjinit”,”X-ant – Per Krejt ata (Full)”,”Xhela – Aman Aman”,”Xili – Oj lulije”,”Zaimina Vasjari – Me Sy te Penduar”,”Zaimina Vasjari – Problem”,”Zanfina Ismajli – Je vetem ti”,”ekuran Krasniqi LeGenda – Qokollat”,”ALba G – Hapi Syt”,”Agroni Shqipja – Hajde Nuse (Potpuri)”,”Agroni”,” Shqipja”,” Burimi”,” Lendita”,” Lali – Potpuri”,”Alban Mehmeti – 123 minuta”,”Alban Mehmeti – Ti me Cmend”,”Alban Skenderaj – This is your day”,”Albana Syla – Tash pa ty mbeta”,”Albatrit Muqiqi – Boll Boll”,”Alberie Hadergjonaj – Me iku dashuria”,”Albina – Veq Ty Te prita”,”Albina Demaku Ft. Hekuran Krasniqi – Ndarje pa kuptim”,”Alida – I am da first lady”,”Altin Shira – Jo nuk mundem jo”,”Anjeza Shahini – Ne pasqyre”,”Anton Kala – Dy lot me pikojn”,”Arberie Hadergjonaj – Nderi i Kombit”,”Arlinda Gaxherri – Eternel”,”Armend Makica dhe Salih Gashi – Tallava”,”Armend Shabani ft.Mirsa Kerceli – i”,” e dashuruar”,”Armendi – Me Thuaj”,”Armendi Burimi Bitonia – Pak me zor pak me qef”,”Arsim Avdyli – 2+1″,”Arsim Kosova – Tufa tufa”,”Arta Bajrami – DeLuxe”,”Artan Bakija – E kujtoj”,”Artani – Hajde Hajde Loqko”,”Asgje Sikur Dielli – Ma leht pa dhimbje”,”Astrit Mulaj Dhe Shyhrete Behluli – Mos moj moter”,”Atje larg e lash Kosoven – Folklorike Hite”,”Aurora – Bomm 11″,”Aurora – Dikur”,”Aurora – Qielli”,”Azemi – Ishte nje dit”,”Aziz Murati – Hajde Zemer”,”Aziz Murati – Ritmike”,”Aziz Murati – Te pim kafe”,”Aziz Murati – njeher per mu”,”Bajram Dobra – Te dua”,”Bajram Gigolli – Hasan Aga”,”Barooti Ft. Explode – The Best”,”Bashkim Spahiu – I dashuruar”,”Bashkim Spahiu – O shpirt”,”Bashkim Spahiu – Te dua te dua”,”Bekim Kastrati – Synush o Synush

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: