VeqHite.Net – Qendra e muzikes shqiptare,Muzika Shqip Filma Shqip Chat Shqip Mp3 Shqip Video Shqip Humor Shqip Horoskopi Big Brother Sport Lojra Radio Ilirida, Lajme Shqip ,

TE GJITHA KETO NE VEQHITE.NET

– Bazzuka Ft. Petro-G Dhe NeGGos – Hot Like Fiya [2011]
– BimBimma – Cu [2011]
– Buca Ft. Beltina – Du Mu Kan Me Ty [2011]
– Cannabis Ft. Mr.Cipi, Mc Maxi Dhe Bloody Albanian – Pse Pse Jena [2011]
– DOMINO – Me perfundim Tragjedik [2011]
– Dj.Toni-x Ft. Kusha Dhe Lyric Master – Ditet e Shkolles (2Pac Mix) [2011]
– Ghetto Ft. Niti Bronx – Connect [2011]
– Kobra a.k.a Helmusi – Freestyle [2011]
– Krimineli Ft. Vis Shkodra, Mc Don Dhe Bessi – Mos ta Nin [2011]
– Laurat Ft. Soljah-Kid – Everytime I See You [2011]
– LiL GeniuS Ft. M-Key – Hala Te Kujtoj [2011]
– MC Freshy – MIX Hip Hop [2011]
– Mc Don1 Ft. Mr.Benny – Fresh [2011]
– MiLy Star Ft. Big Dangerous – Dridhe ne Maksimum [2011]
– Mr.Sela Ft. F-Sang Dhe Turi – Jena [2011]
– Night Stars Feat. Real Expert – Sweet Femer [2011]
– Noga – Po vi [2011]
– Originallat – Femnat ne Bikini [2011]
– RapRima – Du Me Thy [2011]
– TWT – History [2011]
– UniversaL – Se jom Une [2011]
– 2po2 – Thuj mirdita djalit tkeq [AuthentiC 2011] [Premier Ne Risi-Ks]
– A-Toni – Nuk Du [2011]
– Ardi-G – Ktheu [2011]
– Ardi-G – Maturant [2011]
– Blindi VG Ft. Kosovare Hasi – Nje Sekret [2011]
– Dj.Tonic Feat. Gold AG – I Vetem [Remix 2011]
– Double-K Feat. Oran-G – Rrezik per Armik [2011]
– KAOS – Ska lidhje [2011]
– Kusha Ft. Lyric Master – Ditet e Shkolles [2011]
– Mbretrit e Rruges – Nen Kontroll [2011]
– Mbretrit e Rruges Feat. Choki – Woo Woo [2011]
– Mbretrit e Rruges Ft. Kety – Sonte [2011]
– NS2 – Ajo Shkoj [2011]
– Pizha – Nese Neser [Album 2011]
– Psychos – My Baby [2011]
– AB-MC – Sje ka me kall Zemer [2011]
– Alanian Devil – Stories [2011]
– Anonimos – E Menoj [2011]
– Ardi-G – Te du [2011]
– Big Ami Ft. Shahe Morina – Po Ta Lypi [2011]
– Bland Ft. AV1 – Kur e Boj [2011]
– FaTii Ft. Limqe Dhe LaDi – My Zone [2011]
– HapPyBoY Ft. Binna – Edi Zemer [2011]
– Ka0n Ft. Enginner – Ti se Ki [2011]
– KinG Way Ft. Four Step – A ma Jep [2011]
– King WaY – Ajo Shkoj [2011]
– Mc Lumi Ft. Real Mix – I kom [2011]
– Negativ Records (Tavnik Music) – Ej Negativ [2011]
– ProOFiL Ft. Durrki – Mos Lendo [2011]
– RD-Money Ft. Blend Graviteti – Bojm Hip Hop [2011]
– Rap-J – Pom duhet pak Drit [Full Verzion 2011]
– Seldi Qalliu Ft. Snupa – Veq Du Me Dit [Full Verzion 2011]
– The Real Star [TRS] – Hajde Zemer [2011]
– TiKi – Parajs ne Erresir [2011]
– Toni-X Ft. Revenger-G (Top-G) – Po e vrej Largesin [2011]
– Vigor Ft. Kiki – Jeta Ndryshoj [2011]
– XonneY (StaaR-G) – Ladys [2011]
– 2Kings – Hands Up [2011]
– DeCee (OTR) – Everybody Knows [2011]
– Diagnoza Ft. Innox – Rap Porno [2011]
– GreeN MoneY Ft. Dilleri-G – Mendoj Per Ty [2011]
– ImperiAlb – Dashnia ska Replay [2011]
– KAOS – Le Tkallen [2011]
– Kenny – Last Disaster [2011]
– Kenny Ft. Destroyd – Ke ne gjak Tradhti [2011]
– KinG B-One – Revolucion [2011]
– KinG B-One Ft. Realz – Demo [2011]
– KoOk-z Ft. JeToonn – Sdo jetoj per Ty [2011]
– Krriki – Maturanti i Fundit [2011]
– MbReTrIt e RrUgEs (ONI) – Baby Kthehu [2011]
– MbReTrIt e RrUgEs (ONI) – Dikur [2011]
– Pizha Ft. Fati – Maturant [2011]
– ProFFy Ft. RaptorL – Nice [2011]
– PsyChos – Boom [2011]
– Rap-J – Pom duhet pak Drit [Demo 2011]
– Ready-G – Jom ONE [2011]
– StronGi Ft. D.D.E, Alb-G Dhe Visi-G – Jo si Un [2011]
– Ti-Kej [EZ] Ft. Jimmy MC – A Thu Na Kuptojn [2011]
– A-Toni – Kujdesu ndaj te keqes [2011]
– Ar-G – Me with You [2011]
– BlackLion – Ne forcen e Fuqis [2011]
– BlackLion a.k.a SkyBoys Ft. Bati – Krejt Kujtimet [2011]
– Dj.Vali Ft. MC Toska – Toskolino [Remix 2011]
– F-one – Vet e Boj [2011]
– Fuglee – Melodia Real Shit [2011]
– G-Bank – Prap Une Vi [2011]
– Ghetto – E Boj Me Zemer [2011]
– GpM Crew – Up in the Sky [2011]
– IC – So Biznisi Yt [2011]
– K-Style – Gjithkah [2011]
– K-one Ft. N.ooLy Dhe Da Perffect – Merrni Msim [2011]
– KeQQa – 1 Shpres [2011]
– Mc Albby – Ti e Din [2011]
– Mentor Mripa – Sqe e thene [2011]
– Mr.BiG – Hypnotize [2011]
– Rattle Ft. Mul a.k.a MG – Qka Than [2011]
– Real MC Ft. L.K, OC-ON, CRACK, KinG ScorpioN – Kill Them All [2011]
– Ri2er Ft. Revenger-G – Jam Jetim [2011]
– Ribash – Rap Shqip [2011]
– Shpat Kasapi Ft. Ton Voka – Shum Hot [2011]
– TONI – Princesha [2011]
– 2po2 – Hello (Feat. Real 1, DJ Blunt and Capital T) [2011 FULL VERZION]
– B-Toon Ft. iCe-B (Crowns) – Sju Lojm Ven [2011]
– BassTaRap Ft. Leendy – Vera [2011]
– Bloody-G – Lady [2011]
– Carlo Cavalli Ft. Entela Zhula – Turbo (Eltty Dj Remix) – [2011]
– DM (Dostat e Mahalles) – Qe 1 Hit [2011]
– Don Feat. Don Arbas – Loja Mbet e Njejt [2011]
– E-niz – Attack [2011]
– Extrel Ft. AstroMix [Jeton Records] – Gjithqka Perfundoi [2011]
– F-One – E boj Hot [2011]
– Felon RecorDs – All In 1 [2011]
– Furtuna Ft. Dj FlooRi – Na po Vina [2011]
– Furtuna Ft. Gold AG – E din kush po Vjen [2011]
– Gentro Ft. Dren-B And. Tishi-S – Dhimbje pa Fund [2011]
– Gold AG – Shala e Bajgores [2011]
– Infinity-One Ft. G-Style And. Disstronik – Hajt Bone [2011]
– K.e.l.A-G (GG-Army) – Hey Loca [2011]
– K.e.l.A-G (GG-Army) – Maximum Ta Kapercen [2011]
– Kenny Ft. Destroyd – Ke ne gjak Tradhti (Prod. By Dj Bessi) – [2011]
– Lavdimi a.k.a AlbosZz – Gabimet Njet [2011]
– Lil ColT – Deshmort [2011]
– MERY (TBA) – Permisus [2011]
– MG Ft. E-niz – I Thu Vetes Gangsta [2011]
– Mc Kresha Ft. Lyrical Son Dhe Capital-T – Baby I Do It [2011]
– Mr.Cipi Ft. Mc Maxi – Pse kungja po Gjun [2011]
– Omer a.k.a ShaDy Ft. Mc.Fissi And. BleCo – Mungesa Jote [2011]
– Rap-J – On Top [2011]
– SkyBoys – Techno [2011]
– Star-G – Dridhe Zemer [2011]
– Star-G – Na [2011]
– Star-G Ft. Binna – Ej Ej Ejo [2011]
– Star-G Ft. Binna – Gjith Okej [2011]
– StronGi Ft. Alb-G And. Visi-G – Perdit [2011]
– T.A.G Ft. BajROo – Westside [2011]
– White.B Ft. Betim – Come To Me [2011]
– Xheneta Ft. Bavarez – Club Bang [2011]
– 1.8.7 Records – So Hot [2011]
– Anonimos – Krejt Shqiptart [2011]
– B.King Ft. Abra-G – E veshtir Jeta [Realy History] – [2011]
– Blero Feat. Snupa – Veq Du me dit [2011]
– Brutal – So ka ma Nin [2011]
– Cyanide – Fjala Sinqert [2011]
– K.e.l.A-G (GG Army) – E Di [2011]
– Nescho – Ndarja [2011]
– Nimon Himaj (Fenomeno) – Maturant [2011]
– RapRima – Matura [2011]
– Shpici a.K.a AdOrabLe [ O.D.K ] – Demo [2011]
– Skillz – 1 Milion [2011]
– Wolf MC Ft. Star Station and. Mr.Gimmos – Kur Vim Na [2011]
– Young Ace – Media [2011]
– 27 a.K.a XS Ft. Poison – Kaj tash kesh ma Von [2011]
– Albanian Devil – Realitet [2011]
– Ardi-G – A je ku Je [2011]
– BlackStar Ft. Track – Me Mungon [2011]
– Dibosick – Kejt Senet (Skenderaj Marijuana II) – [2011]
– Dj.Tonic – Bashk Pergjithmon [2011]
– Dr.Mic – Une Jom Me Ty [2011]
– Easst Rappz – Sjom ka Fantazoj [2011]
– Felon RecorDs – 1 Milion [2011]
– Hip Hop Soldiers Ft. T.A.R and. Albotil – Amazing [2011]
– Lyrical Son Ft. Mc Kresha – Pa Mu [2011]
– MC LILy Ft. Mozzik – Higher [2011]
– MG-Peja – Sa Her Vi [2011]
– Mc Lumi – Semi Matura [2011]
– Rap Star Ft. 2Kings – Big Boobs (Prod By. Lyric Master) – [2011]
– Rap up Epidemic – Me Mungon [2011]
– Tani-G – Besa Bes [2011]
– ViKTamin Ft. Gasspel – Pa Ty [2011]
– Ami-G Ft. Dennko and. Jussi – Ty te Du [2011]
– Ardi-G – A e din Zemer [2011]
– Big-D – City Life [2011]
– DaKey – Fjal ka Shum [2011]
– DaKey – Jeta nuk osht Loje [2011]
– DaKey Ft. Mad Lion – Ta Jepi Ni Pallom (Prod.by Mad Lion) – [2011]
– Dr.Nushi – Pa Faj [2011]
– El Sunney Ft. Grand Master – Bonem Zoo [2011]
– Ingrid Gjoni Ft. Stine – Relax [2011]
– JoCkers K.A – Na po Vim [2011]
– KelA-G (GG Army) – 1 Milion [2011]
– KelA-G (GG Army) – I Njejti [2011]
– Kusha Ft. Rap Star And. Lyric Master – Qa Po Bojna Na [2011]
– L.B Feat. AK And. No-One (O.T.R) – Harro [2011]
– LiL GeniuS Ft. No I.D – Si Adrenalin [2011]
– No I.D Ft. LiL GeniuS And. Ariianna – Veq Per Ty [2011]
– Petro-G – Gjithqka Ndryshoj [2011]
– Rap Side – E.kalumja Jeton [2011]
– Rap Side – I Humbur [2011]
– Rap-J – Ajo [2011]
– ReeffleX.x – Endrra ime [2011]
– Snoopy-G Ft. Grand-Master – Prap [2011]
– V.M Ft. Goni And. Xiko – Pa prit u Kthym [2011]
– Arre – Life Goes On (Tronix DJ Remix) – [2011]
– Astrit Ft. Geni Dhe Diellza – Banana Split [2011]
– BiG WoLF A.k.a PsychoPaTh – MjeGull [2011]
– D-MasteR Ft. Lyric MasteR – Mix [2011]
– D-Master Ft. Kusha And. Lyric Master – Nata Jem [Remix 2011]
– Dimmmz [RG] Ft. WG, RoyaL-P [RG] and. Cannabis – Semi Maturant [2011]
– Dj Caja Vs. Genta and. Rap-J – Per ty jam e Vdekur [Remix 2011]
– Flori Mumajesi – Tallava [Quality 2011]
– Fresh – Let Folin [2011]
– G-Force – Beso [2011]
– K.e.l.A-G – Hajde Zemer [2011]
– Kauzza – Gabove [2011]
– M.T.B Sein ImmeR – Vi Me Heker [2011]
– Prince Double-H – Xhihadi Jem 3 [Full 2011]
– Rruk1 Ft. Wiiskii [Black Streets] – Kthehu Ti [2011]
– Sol-G – Demo [2011]
– Valton Krasniqi Ft. Mc Qoppa – Oh No [2011]
– Alvin – Aint No Sunshine (DakaStudio) – [2011]
– Besino Feat. Anonimos – Une Per Ty [2011]
– Dj.Tonic Ft. DMC a.K.a Babloki and. EmineM – Banditat [Remix 2011]
– Egy Ft. Xhani – Zemer [2011]
– Extrel Ft. Miril-G and. Astromix [Jeton Records] – Rreth e Rrotull [2011]
– G-Street – Kujtimi per ty [2011]
– Mad Lion Feat. DuKaTi, DaKey and. Don Edison – Gjurmet [2011]
– Mafia – Sdon Met Pa Mir [2011]
– Psychos – Qonu Krejt [2011]
– Rebel a.K.a Unikkatil – Dostat e Vertet [High Quality]
– SparKs – Forgot about Dre [2011]
– Ummet Feat. Armend (2Shkupi Flow) – Kjo o Hip Hop [2011]
– Wetlla Ft. Bavarez – E Jemja [2011]
– Zar Clicka – Hajde [2011]
– A-Ton – Babby [2011]
– BonAlbo Ft. KanCerI And. Shina – Ne Trip [2011]
– Dj.Tonic Ft. F-Tim and. Barooti – Sdina Mu Nal [Remix 2011]
– Effect Feat. Rimzer (OTR) – Sorry Mum [2011]
– Extrel – Pse po Shkon [2011]
– Extrel Ft. BessY – Ska Nevoj [2011]
– Lavda Rap – Kqyre ky Tipi [2011]
– MK – Per Shoqnin [2011]
– Master Genn – Zemra Jem [2011]
– Mul a.K.a MG – Pendimi ne Kohe [2011]
– Padayon – Smuj pa ty [2011]
– Xho Ft. Immi – Leni Mikrofonat [2011]
– AriAniT BeatZ Ft. Wizard and. ArbI – Dita po Afrohet [2011]
– Averita – For You [2011]
– Crowns Ft. Ninety Six – Terdh Dita [2011]
– Doni Gashi – Jetim i verber [201]
– Doni Gashi – R.I.P Burim Balaj [2011]
– E37 Ft. D-Master – Ti Je [2011]
– Emo Ft. Shpici ( O.D.K ) – Folmi e Bojm [2011]
– Extrel – Per ty [2011]
– Extrel – Ti edhe Ti [2011]
– Extrel Ft. T-one – Ey Sexy [2011]
– Extrel Ft. T-one – Gabove [2011]
– Four Step Ft. Sead – Nuk di qka Ndodh [2011]
– G-sTonnE Ft. Emy – E Shkuar [2011]
– Ghetto – Thug Life [2011]
– Kusha Ft. Lyric Master – Per 3 Vjetorin E Risi-Ks [Happy B-Day Risi-Ks.com]
– Lamm-G Ft. AsSTROo – Matura Jem [2011]
– Life Soldier Ft. Arthur – La Jamaica [2011]
– Mc Kresha – M.A.D.E Kartel (Freestyle) – [2011]
– Orginallat – In Da House [2011]
– TiKi Feat. Belistar and. Ratima – Dont Stop [2011]
– Trabin Ft. Loni-G – Loti [2011]
– WhiTe-B – Sbesova [2011]
– 2po2 – Authentic [Demo 2011]
– Arba-G Ft. UniversaL – Kthehu [2011]
– B-Genius Ft. Duda – Sa Shtir [2011]
– Bavarez Ft. Kops – Ti Je Ajo [2011]
– Big Ami – Vetem ty te Du [2011]
– Confident – Pse [2011]
– Craziest Ft. Ferati – Dy Pjes [2011]
– Da Perffect Ft. Don Mino – Boten Ma Spjegon [2011]
– DonnX Ft. Mr.Benny and. Mc Don1 – Vetmia [2011]
– ExtreL Ft. T-one – Kush ma Shum [2011]
– Noizy Ft. Eni Koci – So Hot [2011]
– Real-K – Gabove [2011]
– Shpici Ft. BacKy And. Emo Dhe IosoNo (O.D.K) – Mu me ki Apet [2011]
– Tini Ft. Florian – Vi Back [2011]
– TurK Ft. RowlandD, Beni-G and. Ferland – Nuk Kena Koh [2011]
– iCe-B Ft. B-Toon – Ska mo Dashni [2011]
– Ghetto Style – Fjala jem [2011]
– Kiki -G Ft. Vigor – Kom Gabu [2011]
– Lepac Feat. Master-G and. F1FTY (G-Gold ArmY) – Ne Asfallt [2011]
– LiL GeniuS – My Life [2011]
– MMG Ft. StarLit and. BlackStar – Back in da Club [2011]
– Melo-D Ft. Little-G And. Xho – Atje Ku Shkojm [2011]
– Mul a.K.a MG – Demo [2011]
– Plumii Vdekjes – Abnormal [Demo 2011]
– Rap-J – Po Besojn ne Lek [2011]
– Rugaqi – Pavarsia [2011]
– SeLA a.k.a BosZMaN – Qefi, Mllefi [2011]
– Shpici Ft. Emoo and. Moni ( O.D.K ) – Krejt Veni [2011]
– StronGi – Spo ju Ni [2011]
– Da-Ligs – Jena Tran [2011]
– Diklle Ft. Flloko – To the Top [2011]
– Don Ast Ft. Shpetim and. Sol-G – Nje dit e Kosoves [2011]
– DonnX Ft. Mc Don1 – Mungesa Jote [2011]
– Dr.Mic – Demo [2011]
– Dunaw MC Feat. Vulkano – Sonte [2011]
– Dunnaw Mc – [Demo] Father Of Rap is DEAD [2011]
– Dunnaw Mc Ft. MasterKing – Nana Jem [2011]
– Eggi Twice Feat. Jockin Jocker – Rap Per Dit Boj [2011]
– Freshat [L.B ] – Move Bitch [2011]
– G-Bank – Kejt Javen [2011]
– ImpacT Ft. Keyar – Gheto [2011]
– KaSaMo – E Kom Vleren [2011]
– Lipi Ft. Mc.Roni – E Di Qe Me Don [2011]
– Lipi Ft. Mc.Roni – Ti ki Gabu [2011]
– Mc Tanny Ft. Dunnaw Mc – Dina me Bo [2011]
– Mc.Piip – E Verteta [2011]
– 1TTz Ft. Diedon and. Anestezion – Bone ma Nxeht [2011]
– Anonimos – O Zot [2011]
– BiG Lion Ft. DiLy MaN and. LiL Kaay – Nice [2011]
– Despe Ft. Mista MC and. CarbonZ – E Qishtu [2011]
– Kley-G Ft. Bounz-B – Crazy [2011]
– Njishi Ft. Frosstie – Skena Koh [2011]
– Rap up Epidemic – Ngat Meje [2011]
– Rap-J Ft. Xha Nia – Ne rap pa Fitim [2011]
– Unikhuman a.K.a Reptile – Rrugt e Mia [2011]
– V.M – Don Me Kalu Mir [2011]
– AlboKinG Ft. Mc.ReaL – Ngoje Senin [2011]
– Bloody-G – Sun e Boni [2011]
– DaLi-B – Mungesa [2011]
– Dj.Vali Feat. Tingulli 3nt – Splif Mas Koncertit [Remix 2011]
– EwiiL-T – UnderGround [2011]
– G.M.C a.K.a MortajA – Fjalt e Fundit [2011]
– Lamm-G Ft. AsSTROo – Matura Jem [2011]
– Leotrim – Per Ty [2011]
– Lil Pro – 6 Dhe 7 [Remix 2011]
– Lil Pro – Backstabber [2011]
– Lil Pro – I Go Off Freestyle [2011]
– Lil Pro – Play [2011]
– Lil Pro Feat. Redon – Think we got a Problem [2011]
– Lil Thug Ft. PsychoKaiser – Te lutna ti Shko [2011]
– OverLord Ft. NiiL-B – Merre Telefonin [2011]
– ReLaX Ft. Ex-Sick and. Cappa-L – Arsyja [2011]
– Skeezy Feat. Don Cajana – Me Harro [2011]
– Stine – Besoja [2011]
– V.M Ft. Mc.Goo!nnG and. Xiko – Sa Mir Po Dokesh [2011]
– V.M Ft. Xiko – Tripin ma Ndryshe [Regaeton 2011]
– White Deep Ft. Ex-Sick – Weed Chill [2011]
– AB-MC Ft. BuJaa – Bonu e Fort moj Nane [2011]
– Big Ami – Kam nevoj per Ty [2011]
– Crazy Eagle Ft. LiL Don and. RapSIone Dhe BaGGerI – Llom Situata [2011]
– CrystaL Mc Ft. Blindi VG – Pse Te Du [2011]
– DM (Dostat e Mahalles) – Ne Club [2011]
– DaCapoz Ft. Mkinng – E boj Temen [2011]
– Dj.Tonic Ft. Barooti And. Explode – The Best [Reggaeton Remix 2011]
– Don Pako – Ajo kohe ka Kalu [2011]
– DrG – Universal [2011]
– EwiiL-T Ft. SmoThery – F-Blood [2011]
– Festim Beats Ft. Fata – A pom Kupton [2011]
– Freedom-M Ft. Neetea – U Kthym [2011]
– Kapitulli 4 Ft. Street RangeR – I Pit Jom [2011]
– KelA-G – BlackOut [Album 2011]
– Mc MiMi Ft. Ardiana and. Menoss – Maturant [2011]
– Mc.Timi Ft. Gold Ardi – Ti je [2011]
– Rim MortaL Ft. Da BessT and. iCe Kicker Dhe Seean – Te chart dhe Te kallt [2011]
– VeTTkateran Ft. Xili, Lirishibos, Mangup-G and. Roli A.k.a Btx – Malishev vendi Jon [2011]
– Well-oF Ft. B-One – Sa Here [2011]
– X.a.t.i – Tjeter Bot [2011]
– Cronic Ft. K-one and. N.ooLy Dhe Da Perffect – Koha Kalon [2011]
– D.O.G (Zinxhirt) – Out Normal [2011]
– Da Ykee – Shqipe i Vertet [2011]
– Korbixa – Ne 39Tru i Qkym [2011]
– Kullzi Feat. Atdhe – Afrohu [2011]
– MCM – Deshira Jem [2011]
– Mc KiKi Ft. Big Miri and. Lindi-G – Shum Premtime [2011]
– Mozzik – Dua Te Shoh Prap [2011]
– New Style – Maturant a jeni Gati [2011]
– OverLord Feat. NiiL-B – Kush Ma Shum [2011]
– RapMakkers Ft. Albystar – A ka ma Qart [2011]
– Tikki Ft. Deenis and. Hajzer Gjoshi – Pse [2011]
– Tikki Ft. Deeniz and. Hajzer Gjoshi – Shko [2011]
– Tikki Ft. Hajzer Gjoshi – Mitrovica [2011]
– Trap Life – E boi me Zemer [2011]
– Whatr-G Ft. SpeciaL-I – Shum Fjal [2011]
– A.T.N – Nje Dashni [2011]
– Alban Gashi Ft. Mc Mery – Meine Herz Sehnt Sich Nach Dir [2011]
– Alban Gashi Ft. Qendrim Kodraliu – Si Nje Yll [2011]
– BeatKillaH Ft. Mbreti i Rruges And. L.o.R.D – Rap pi Magazines [2011]
– Bussulla Ft. Toni-G And. Mc Kresha – Thirri Krejt [2011]
– Cadox Ft. B-Toon – Whaat [2011]
– Dre-To1 Ft. One Danger – U Harrove [2011]
– Furtuna – Me Dosta [2011]
– Furtuna – Shko [2011]
– J-Demon Feat. Diinnchee – Matura [2011]
– Kullzi Ft. Atdhe – Afrohu [2011]
– L-Jumbo Feat. Ana Kabashi – Malli me ka Marr [2011]
– M.T.B Sein ImmeR – Qeshtu Une Jam [2011]
– Master-G [G – Gold ArmY] – Shpesh Her [2011]
– Mbreti i Rruges Ft. L.o.R.D (U.R.P) – Inspirues [2011]
– Mc Trash – Degjoje zemrem [2011]
– Pak0 Ft. Mul a.k.a MG – Veq per Trip [2011]
– Petro-G – Prej Krejtve Dalloj [2011]
– Ton-X Ft. LonnLe and. wizZle – Harrom [2011]
– Xho Ft. Immi – Westriderz [2011]
– BlackLion a.k.a SkyBoys Ft. Ardi – Harromm [2011]
– Blero Feat. Astrit Stafa – Sonte mos Qaj [2011]
– Cyanide – New Demo [2011]
– DrG – Me mungon [2011]
– F1FTY Feat. Mr.Keenni [G-Gold ArmY] – Rap Star [2011]
– Gjebraili a.k.a Semtex – Letra e Fundit [2011]
– KinG Scorpion – Killer Instinckt [2011]
– Lenti – Vec Ti Mungon [2011]
– Ligji i Kadirit – Llapijonali [2011]
– Mad 1 Ft. Tsm Mc Narddi – Number 1 [2011]
– Mbreti i Rruges Ft. L.o.R.D – Na Ngon [2011]
– STRIQKA Ft. Dj Fati – Maturant [2011]
– StronGi Ft. Kook.1 – Apo don Seks [2011]
– Brox Ft. D-load – Qunu kceni [2011]
– 7Shat – Diss Tradhtarve (Martesa me Armik) – [2011]
– Bad Angel a.k.a Insane – Origjinal Reper [2011]
– BassTaRap Ft. Art-On – Me ty nihna OK [2011]
– BimBimma – New Demo [Mars 2011]
– C-Freaky Ft. Golden-King And. N.Ko – Pa Nal [2011]
– Daddy-F Feat. Tidra And. MB – Ska Vi Kufitare [2011]
– Elvana Gjata Feat. Flori – Zemra Ndal [2011]
– Ex KinG – Apet Vjen Vera [2011]
– Ex-Key – Happy Birthday [2011]
– G-Bank – Apo Te Kujtona [2011]
– G-Force Ft. Cappa-L – Rimen tem Rimoje [2011]
– MC Ex – Edhe 1 Nat [2011]
– MCM – Merre [2011]
– Mc Kresha – MADE Kartel [Freestyle 2011]
– Milot ( TBA ) – Taykel (Prod by UniKKatiL) – [2011]
– NS2 – Per Vllzani [2011]
– Rap up Epidemic – Zemer kuptom [2011]
– Rascom – Back [2011]
– The Alboz Power – U kthym edhe 1 Her [2011]
– Youccaps Ft. Leti – Ktu Pari [2011]
– iCe-B – Rima ne Mic [2011]
– Anonimos – Ti Pe Don [2011]
– DaCapoz – Keep it Gangsta [2011]
– Eliksir – Ty te kam [2011]
– F1FTY Feat. Master-G [G-Gold ArmY] – Doren Sta Shtri [2011]
– G.S.R – G.S.R Show [2011]
– Gold AG – Jo Negociata [2011]
– Ilir Ft. Ardian And. Arjannit – Dojn me Dit [2011]
– Lavdimi a.k.a AlbosZz – Gabime Ne Jet [2011]
– Leotrim – Per Ty [2011]
– Little-G – Konkurenca [2011]
– Mr. Elvis – Adoleshente [2011]
– Mr.Valos Feat. Gold Born (Arlindi) – 1 Nat [2011]
– One-Danger – For You [2011]
– PlumiiVdekjes – Abnormal [Demo 2011]
– ViKTamin – Kush e Lypi [2011]
– Xili Ft. Lirishibo – Tre per Tre [2011]
– A.K – Hinem Ne Rap [2011]
– AB-MC Ft. BuJaa – Tdalun Dipit [2011]
– ABI [ GG Army ] – Ama ni Kiss [E kerkuar]
– ArianniT Ft. DaBomb And. NoobLe – Ne tingujt e Pianos [2011]
– Arii Ft. BiG WoLF and. DaBessT – Lamtumir e Kalune [2011]
– Cimi Ft. A.o.G – Na ja dijm Rendin [2011]
– Dikki Ft. 2M – Niju Mir [2011]
– EFINAR – Shko ne Rrs [2011]
– Edi-G – PeR Rep Jom i Pari [2011]
– Four Step Ft. Sead – Afrohu Ngat [2011]
– Grizzle Feat. Ardizle (Youngbrothers) – Ska ma Real [2011]
– Grizzle Ft. Dizzy – Tjeter Biznis [2011]
– Kusha Ft. Lyric Master – Matura [2011]
– LLiiiLL STR – Kthehu te Une [2011]
– Lil Kaay Ft. Bessi – Na po Vim [2011]
– Lyric Master – Fundi i Miqesis [2011]
– Mc-Mekky a.K.a shkatrrusi Ft. Gangster a.K.a Tacky [T.B.A] – Na po Vim [2011]
– Milot – Jeta Jem [2011]
– Noizy Feat. Eni Koci – Sonte [2011]
– ReLaX – Ritem Bass [2011]
– Xonny [B.T]. Ft. B-Toon – Folni Snalni [2011]
– Albotil Ft. Magnum-D – E Di [2011]
– Ardi-G – Ku je Zemer [2011]
– Barooti – The Rap Father (Demo) – [2011]
– Caalii.Danger-Star – Shkolla [2011]
– Caalii.Danger-Star Ft. ImI-Kingss – G1 Records [2011]
– Creators – Prap na Vim [2011]
– Dj Toni-x Feat. ETNA – Si Meteor (Reggaeton Mix) – [2011]
– Don-K Ft. BmC and. XheLaL Dhe Wirusi a.k.a RapZ – Te Amo [2011]
– Eagle Star Ft. Mc.Timi – Per Ty Zemer [2011]
– Explicit – Ish Gabim [2011]
– G-Fighter – Pull Up [2011]
– G-zoon Ft. Darkezz – Pse ndodhi Keshtu [2011]
– Green Money Feat. Jussi – GM Baby [2011]
– Immi Ft. Xho – Rimat dhe Bitat [2011]
– Lammy Feat. Rezi-G and. Veterani – E dridhim Venin [2011]
– Rap Lion – Un e di qe Don [2011]
– Taste 2 Ft. Carbon, Chika, IBI-I The Real MC, TWT Dhe MC Duja – Hip-Hop Masacra [2011]
– Tensioni-G – Urime Ditlindjen [2011]
– An-x Ft. Be-k-si and. The One – Me mungon [2011]
– An-x Ft. Black Kamikazaa – Veq ty [2011]
– B-MasTer Ft. Grand MasTer – N’kujtime Te mija [2011]
– Billy-G – Ti Sjeton (Kunder Droges) – [2011]
– Bonus Ft. Qender – Real Love [2011]
– Cappa-L Ft. G-Force and. Deenoy – Anti Love [2011]
– E.D.T Ft. Black-G and. BigBang Dhe RoyaL – Ghetto life [2011]
– ETNA – Si Meteor [2011]
– GpM Crew Ft. Bonus – I Like You [2011]
– Korbixa Ft. Unstoppably Beat Box – Prej Underpjeses [2011]
– Petro-G Ft. Anonimos – Pendohu [2011]
– Revolt – Wanna Be Number One [2011]
– Sinna Ft. Bonus and. Anaconda – Je e vetmja [2011]
– Xenni – Veq Per Ty [2011]
– APG – A E Din [2011]
– Ardi-G – Kiss in the Rain [2011]
– BiG WoLF A.k.a PsychoPaTh – Ti a Un [2011]
– Dj Toni-x Feat. Alba-G – Deri Kur Ma (REMIX) – [2011]
– E-niz Ft. Guerlija and. Arby-G – Na e Bina Rapin [2011]
– Keyar Ft. Impact – E Di [2011]
– Lenti – Jeta Osht Deshprim [2011]
– LiL Vlora – MAXIMUS [2011]
– Mc Kresha Ft. Lyrical Son Dhe Fuga – Do U [2011]
– Mc Lumi Ft. Lyric Mc and. ViGOR – Me Mungon [2011]
– NG Feat. Insect and. Tensioni-G – Nr. 1 [2011]
– Real-MC Ft. L.K and. Kastro (BlackOut) – Tavnik City [2011]
– Tensioni-G – Ringjallje [2011]
– Tensioni-G – Veq Ty [2011]
– 2 Brother RecordZ Feat. Red Bloody – Nuk Kom Ndjenja [2011]
– Anonimos Ft. Mad Lion – I Dashuri President [2011]
– B-MasTer Ft. Grand MasTer – N’kujtime Te mija [2011]
– BiG WoLF A.k.a PsychoPaTh – Ti a Un [2011]
– BiGja Ft. TriLL MC – This Is Gangsta [2011]
– Bohemi – Smoke Weed [2011]
– Dimmmz. a.k.a [RG] – Dedikim per ty Bab [2011]
– Dj Toni-x Ft. 2 Ton and. GT – Surpriza (REMIX) – [2011]
– E-niz Ft. Guerlija and. Arby-G – Na e Bina Rapin [2011]
– GepardD Ft. Curtiss and. Version – Mbretrit [2011]
– Gold AG – Realiteti [Album Premier ne RISI-KS]
– Imi-Kingss G1 – Records [2011]
– Lenti – Jeta Osht Deshprim [2011]
– LiL Vlora – MAXIMUS [2011]
– Master Genn Ft. G-MoneY and. NiTi-G – Shkriju [2011]
– Mc Qoppa – Ghetto Boss [2011]
– MiLZz Ft .Red Bloody – Per Ty [2011]
– Nexus (T.S.G) – Kuptom [2011]
– Noizy Ft. Lil Koli and. Onzino – Zditen Me Lyp Fam (Instrumental) – [2011]
– Qendros Ft. Dona and. Mr-ENER-G – Hajde Lady [2011]
– Smoker.G Feat. SpeciaL.Mc – Krejt Ndryshe [2011]
– Stine ft. Niku – Dashuria ime [2011]
– T-Weed Ft. Honey – Koht e Vjetra [2011]
– The Bloody Boys – Krejt kom me ti dhon [2011]
– Unit One – A je Single [2011]
– Varrosi – Muzik Cepash [2011]
– WiSKeY – Me Ke Harru 2011
– YLLI – Urreje Urrejtjen [2011]
– eL Sunney – E Dille [2011]
– Blindi VG Ft. G-Ghoost – Plumbat Kosovar [2011]
– Da Ligs – Wacht out Now [2011]
– DeaD LinE Ft. Tinche – Pendimi [2011]
– Dead Line Feat. Ghost – Pymm semi Matur [2011]
– Dead Line Ft. The Flame – Shaci [2011]
– Dj DeMo Ft. DinnK[ey] – Paralajmrim [2011]
– Dj.Tonic Ft. Alba-G and. Eminem – Deri kur Ma [Remix 2011]
– Dryton Deqanasi (VEB-TBA) Ft. AK47 and. Black Street – Street Project [2011]
– Gjini i Portokallis – Katunari Gangster (Bes Kallaku) – [2011]
– Infinity-One Ft. G-style – Prap Na [2011]
– Jeton Feat. B52 – We Brizzack [2011]
– K-Master Feat. Da Ghost And. Bizzy-B – Se ti je [2011]
– L-Patriot Ft. Dryton deqanasi – Besa e Dukagjinit [2011]
– MK4 Ft. NS2 – I cant wake Up [2011]
– MiLy Star Ft. Big Dangerous – Ne Club [2011]
– TripLe-G – Kujtimi qe te Lendon [2011]
– Zinxhirt Ft. KeepMan – Nasty [2011]
– 4 Stars Feat. Fata – Vitet e Liris [2011]
– 4US Feat. Ardit Stafaj – Lulia [2011]
– Albani Ft. BlackLion – Me fal Nan [2011]
– Anonimos – Qe 23 Vjet [2011]
– BiG WoLF A.k.a PsychoPaTh – I Kompletun Un [2011]
– BiG WoLF A.k.a PsychoPaTh – Preciz ne Shtiz [2011]
– Bllaka – Sonte Nata Jon [2011]
– DJ Neti Ft. Busta Rhymes – Hot Club Mix [2011]
– Dj Bungi – Llom te bej Vete (Diss Otr) – [2011]
– Felon RecorDs Feat. Urata Plakolli – Ajo po qan [2011]
– GSR – Kur Na Vina [2011]
– Grupi Simpatiket – Te kam Tradhtuar [2011]
– Mc Pluss A.K.A Qeloka and. BLing BLing Dhe Mc Linndy – Prezantimi [2011]
– No TeWw Ft. Big HustLa amd. Jokeri – We here [2011]
– PST Click – Veq per Ty [2011]
– Pizha Ft. Fjolla – Hajde ti te na [2011]
– RapSIone – Me Mungon [2011]
– ViG-Albooz – Nuk e harroj [Demo 2011]
– eL sunney – Ti Po Don [2011]
– Baba Trodon Feat. B.King – Na kem Hite [Pa Reklam 2011]
– Baba Trodon Feat. DR – Ty te kom VIP [2011]
– BassTaRap Ft. SeLA a.k.a BosZMaN – Sluj Ven [2011]
– Blindi VG – Oh Zot Pse [2011]
– D.z.G – Dance Move [2011]
– Dentozza – Fresh [2011]
– Double-B Feat. AvnooS and. MeTTI – Loqk maje Nivelin [2011]
– Duda Feat. Noizy (GG ArmY O.T.R) – Krejt u Pa [2011]
– E-niz – Talk Now [2011]
– KauZza Ft. Mc Flory and. Tr3nTonis (TOG) – Muziken Ton [2011]
– KauZza Ft. PatrioT – Diqka shpirti po me Dhem [2011]
– Makaveli Ft. Ice-Hustle – The Real Rap [2011]
– OverLord Ft. NiiL-B and. Fresh-P – Rollin Up [2011]
– PhoNix Ft. CrimiNoso – Shake Shake [2011]
– Pro-L-G Ft. Whatr-G – Ata po thoin [2011]
– Ready-G Ft. Queen-B – Ski kurgja [2011]
– SimpaTics – Te kerkoj [2011]
– X-Zone Ft. Lyric Master – Po Pse [2011]
– AGA Sound – WOW [2011]
– Anonimos Feat. Besino – Hape Deren [2011]
– BuLi Ft. PlumiiVdekjes – Thirri Shoqet [2011]
– Cappa-L Ft. Darkezz – 1 fjal, 100 kuptime [2011]
– D.u.d.A Ft. ZeerOman and. BiGGi Dhe D.a.sh.I – Po folim pa dorza [2011]
– D.z.G – Jeten e Kam Luft [2011]
– DUDA Ft. B-Genius – Rruges Tem [2011]
– Dr.Nushi Ft. NeGGos – Spo Rrihet [2011]
– Fekos Ft. Ardi – Kujtom me mall [2011]
– G-bank – E Boj E Rrxoj [2011]
– G-bank – Hajde Zemer [2011]
– Guerilja Ft. E-niz (Helmusat) – Presheva [2011]
– K-one Ft. N.ooLy – Jeni Fake [2011]
– Keyar Ft. Impact – Me Shpres [2011]
– MC Notra Ft. MC Dani – E Bojm per qdo Nat [2011]
– MCM Ft. Emiroz – Dridhet Veni [2011]
– MG – U gonna get Me [2011]
– Mc.Piip Ft. ArGhost – Jena ma Nalt [2011]
– Mr-Wolf – Fillim Pa Perfundim [2011]
– Mul a.k.a Mg – A din Qishtu [2011]
– Nescho – Harrom [2011]
– Rap Side Ft. Exes – Ma e Mira [2011]
– RiAp-1 Feat. F.nunzZ and. GooLDMan – Deshtim Ne Love [2011]
– SimpaTics – Te kerkoj [2011]
– VeTTkateran – Qoni durt nalt [2011]
– White Deep – Rugged Sound [2011]
– White Deep Ft. D3kLaS1m1 – Hip Hop me Gitare [2011]
– YLLI – Ty [2011]
– 1-Ky – Premtimet Tona [2011]
– Anonimos Feat. NeGGos and. Agresioni – Na Jena [2011]
– Antrax – Stili yt [2011]
– Dj.Tonic Feat. Gold AG – Fjala e zemres [Remix 2011]
– Dj.Tonic Feat. Gold AG – Rri Larg [Remix 2011]
– Don Crash Ft. Dreeamz and. Snoopy-G (RS) – Super Fuqi [2011]
– DrG – Diss OTR [2011]
– E-niz – Ju Helmojm [2011]
– E-niz – Nuk Je Per Mu [2011]
– Giga Ft. Vendetta – Hajde ti zemer [2011]
– Graphinko Ft. Xaxi-G – Pritne Hitin [2011]
– KaSaMo – Deshmort e venit Tem [2011]
– Kanun-G Feat. 8KG and. Zeid – Lavdi Deshmorve [2011]
– Mc Tori Ft. Jaguar and. Blindi VG – Jom Avanturist [2011]
– R.B.D – Qe Ku Jom ( Diss Sela a.k.a Boszman ) – [2011]
– Rap Star – Joint Paso (Prod.By Lyric Master) – [2011]
– Rattle Ft. Mul a.K.a MG – Krejt i Kom [2011]
– VeTTkateran – Dera Clubit [2011]
– Arjannit Ft. LTM – R.I.P [2011]
– DB Ft. Petro-G – Zemer Un Mir E Di [2011]
– Dj Lumosss – Oriental Tarabuka Mix [2011]
– Dj.Vali Vs. Tingulli 3nt Ft. NewPorn – Thats It [Remix 2011]
– Erson Ft. Albertorio – Mujer de Calle [2011]
– Ex-Key – Si Na [2011]
– ExXpo – Mshele Gojen [2011]
– ExXpo – Per Ty [2011]
– ExXpo – Undergrand [2011]
– G-Force – 4 Love [2011]
– NiiTRo-G Ft. Fidi Mc – Ne zemer Tronditi [2011]
– STRIQKA – Kush Tka Thon [2011]
– ShniiKki – I Like You [2011]
– UndeFeated – Deri sa te Vdes [2011]
– Wild Rapper Ft. Golden Wolf – Na po Vim [2011]
– 2Kings Ft. Flow Station – Ti Ti [2011]
– Ar-G Ft. Mc.Danyy – Je Shit [2011]
– Belistar Ft. Blueeyes – Shqiptarja Jon [2011]
– Big-Ar Feat. DoZz and. Chemical – Hajem [2011]
– DaKey Feat. DuKaTi – Faqe e Re [2011]
– Dj.QeNdRa – Hip Hop Tallava [2011]
– Dr.Lan – Kur po hi [2011]
– Eggi Twice – Tha Chilla [2011]
– G-bank – Per Qdo Dit Tape [2011]
– GeneWeed Feat. Makaveli V-G – Per Gurbet [2011]
– Gravefekt – Koha ne Vend [2011]
– Jetton Ft. B52 – We Brizzack [2011]
– MC Booy – A Pot Kujtona [2011]
– MC Toska – Toskolino [2011]
– Paradox Ft. Sol-G – Ska sherim [2011]
– Psychos Ft. Explode – Sillem Qysh Dojm [2011]
– StreeT RangeR Ft. Sazana – Bukuroshja jem [2011]
– Wild Rapper Ft. Golden Wolf – Na po Vim [2011]
– miriL Ft. Lamm-G – Prej Mengjesit [2011]
– Alba-G – Deri kur Ma [2011]
– Anonimos – Ti e Din [2011]
– Ardi-G – Na Thirr Skena [2011]
– B-Trip Ft. Albbesian and. RapRima – Krejt Nalt [2011]
– Blacky-B – Ti don [2011]
– Dj Bussulla – Reperat si Ju [2011]
– F-Tim Ft. Barooti – Zdina mu Nal [2011]
– Feelonn [M7] Ft. Machoking [M7] And. Blacky-B – Du Met Pas [2011]
– L.T.B Feat. JetKinG (ReaL Sound Recordz) – Per Ty [2011]
– Nest – Pejoni [2011]
– Ready-G – Demo [2011]
– Tutti Vogliono Amare – DonyKre [2011]
– Urban Fron – Classic [2011]
– Xheroo Ft. Ledri (Skillz) – Do sene nuk blehen me Lek [2011]
– All-G – Qdo Nat [2011]
– ArGhost Ft. Dina and. ALby-Star – Kur na jena Knej [2011]
– Chaoz – Shum Moti [2011]
– Dj Bussulla – E Thom e Boj [2011]
– Dj.Vali Ft. Mc Qoppa – QoppSexy [Remix 2011]
– Dr.Lan – Kur po Hi [2011]
– Dr.Lan Ft. Petro-G – A Tkom Thon [2011]
– Duda Ft. Monny and. ZeeroMan – Loja [2011]
– E-niz – Jom Helmus [2011]
– EX-P Feat. Spajk – Realitet [2011]
– Gutti Ft. Blindi VG – Ma e Mira [2011]
– Jetaa – Skandal [2011]
– JimmYs Feat. S.T – E bojm [2011]
– Jussi – Falma [2011]
– K-one – Kom Nevoj [2011]
– NeGGos Ft. Dr.Nushi – Fati I Keq [2011]
– Newsschool – Nxine Hapin [2011]
– Njishi – 8OVA [2011]
– Raptoscop – Moti Ndrroj [2011]
– Sky Boys – Cenzur [2011]
– Sky Boys Ft. Albani – Prap Heshta [2011]
– Ami-G Ft. Dennko And. Jussi – Ty Te Du [2011]
– Broker Ft. Perfekti – Msheli qeli syt [2011]
– D-Master Ft. Erdi – Until The End [2011]
– Dennko – Nana Jem [2011]
– F-Ton – Jeta Jem [2011]
– F-Ton Ft. Infinity-One – Jeta Ne Gurbet [2011]
– Felon Records Ft. Lav-Da And. Caspo – Stilin nuk e Ndrrojm [2011]
– Helmusat – Keq Trajtim [2011]
– Insect Ft. Ghetto Style – Sonte [2011]
– Lumi-B Ft. Ledri – Like this [2011]
– Rap up Epidemic – E bojm shum okey [2011]
– Rap up Epidemic – Gjysma e Zemres Tem [2011]
– Rap up Epidemic – Na po vim [2011]
– RapRima – Bina Adrenalin [2011]
– RapRima Ft. B-tripp And. Beatbox – E Kallim [2011]
– RapSpeed Ft. Ar-G – Vlera te Reja [2011]
– ScarySound – Ma nuk te du [2011]
– Tripi Ft. B-Lladen And. D-Load Dhe BroX – Qes Bass [2011]
– ALby-Star Ft. Ar-G – Si na Smun mu bo [2011]
– Ari – Loti Pikon [2011]
– B-Rilli – Disishtire [2011]
– Blindi VG Ft. Ab Ex And. On Ex – Bashkoj Dy Zemra [2011]
– Brox Ft. D-Load-I – Remember [2011]
– Disstronik Ft. Infinity-One – Lishone Rrugen [2011]
– Dr.Lan Ft. Petro-G – A Te kom Than [2011]
– Kkass.Trii Ft. Dakta Floow And. MAREEkk – Vet i 3-ti [2011]
– Kobra Feat. Anestezion – Plot Jeta [2011]
– MC Bleedy Ft. Jackpot – SILLE [2011]
– MK4 Ft. Krriki And. NS2 – Kunder Fallcav [2011]
– Psychopat Ft. The B.I.G Factor – Mario Bros [2011]
– StronGi Ft. ALB-G And. wHoBrave – Back For Roling [2011]
– Tema – Pa Ty Nuk Po Shkon [2011]
– Anonimos – Kurr [2011]
– Anonimos Feat. NeGGos And. Besino Dhe Pajtim – Bonu Ti Fer [2011]
– Bizzy Head [Hijet e rruges] Ft. K-TL – Kshyr knej [2011]
– Choki Feat. Art-On – Sot po shkon [2011]
– D-Doc Ft. T-One And. Shpici – Gotat Cingrroni [2011]
– DT Ft. BonSeK – Edhe pa ty [2011]
– Diagnoza – Me mu se keni let (Diss BiG WolF) – [2011]
– Dj Bussulla Ft. Leylah – Sme Meriton [2011]
– Eliksir – Ty te kam [2011]
– F-King Ft. GaLactic – Nuk Dua [2011]
– Four Step – Jom Lodh Me Ty [2011]
– Four Step – Larg Teje [2011]
– Four Step Ft. GhettoMusic – Roll it [2011]
– JoinnT Ft. Mr.B And. ReaL-K – Honey [2011]
– MFD – Tropoj peshkopi [2011]
– MiLy Star – Te Dashuroj [2011]
– Real Man Feat. aRelloS – Ku Je [2011]
– SeLA a.k.a BosZMaN – E dojn Famen [2011]
– SoReal Ft. SLick Master – E boj [2011]
– To1- Personi 1 [2011]
– Astro Mc – Nje Dit Edhe Un Dot Vi [2011]
– Bermuda Ft. In Da Blow And. Realz – Ghetto Home [2011]
– Bmc – Me Dosta [2011]
– Bujamin Ft. Takati Dhe Big-L – Nuk ka Dashni [2011]
– Da KiLLa Ft. 2-Rim Dhe Maksi – Qika Mamit [2011]
– JaCkPoT – Sa her qe Vi [2011]
– Klani Shqiptar – Diss KinG Way [2011]
– Kushtra Ft. Little Man – Mos Meno [2011]
– Lil One Ft. Don-K And. Wirusi Dhe Don Albi – Je Msu Me Foret Tona [2011]
– Lyric Master Ft. Real Boys – Qoni Durt Nalt [2011]
– Mc Anndy – In the Moonligh [2011]
– Pizha – Ditlindja [2011]
– Real Boys – Hip Hop Kosovar [2011]
– Real Boys – Ska mu Nal [2011]
– VIRz – Jump Jump [2011]
– Wirusi A.k.A RapZ – Kaluan Dit Te Mira [2011]
– Alby-Star Ft. B-eX Dhe ReTic – Na e Bojm [Premier 2011]
– Boy Style Ft. Roli A.k.a Btx – Kur Na She ne CluB [2011]
– Eliksir – Ty te kam [2011]
– GreeN MoneY Ft. Lindi-Aze – Keep Your hands [2011]
– Infinity-One – Mas Shpine [2011]
– Infinity-One – Per Ty [2011]
– Infinity-One Ft. No TeWw – E Thejna [2011]
– Mr-Ios – Love beat [2011]
– Rattle Ft. G-Fati – Jo si na [2011]
– 2Kings – Mua Sme Njeh [2011]
– Bazzuka Ft. Anestezion – Ti je Special [2011]
– Big MiRi Ft. Mc KiKi – Smuj Jetoi Pa Ty [2011]
– Brutal Ft. Agon-X and. Despot – Bone si Na [2011]
– DJ Franques Feat. Johnny And. Noa – Ndaq [2011]
– DaBomb Ft. ArianniT – Extra Fllow me Temel [2011]
– Dr.Lan Ft. Real-K – Nalt e Qoj [2011]
– Gold AG – Rri Larg [2011]
– Grizzle Ft. Dizzy – Tjeter Biznis [2011]
– Grupi Simpatiket Ft. Blueeyes – Ndarja Jon [2011]
– Mc Qoppa – Ne Siklet [2011]
– OverLord – Percjelle Yllin [2011]
– Riironi – Ajo mdon mu [2011]
– Shkupi Soldiers – Kur Nxehna [2011]
– Special-L – Te harroj [2011]
– Stresi – Si Bohet [2011]
– Stupcat (Vedati) – Scatman [2011]
– ATB Feat. Rozi – Ndize Ndize [2011]
– Arbnor Ft. Hustle, The D.H and. Eminom – E Bojm Per Fam [2011]
– B-Genius Feat. Noga – Mos ta nin [2011]
– Baba Trodon Ft. JT and. Rapp Dogg – Qik e lazdrume [2011]
– DaCapoz – Reggaeton [2011]
– Gimi-G Ft. Gentos and. Maksi – Me mungon [2011]
– Jm – Veq Ti [2011]
– Lirishibo Feat. Xili – Ti Smendon [2011]
– Lyric Master – I am Single [2011]
– OverLord Ft. NiiL-B and. Fresh-P – Sun e Maj [2011]
– ReLax Ft. BiG DoG and. Maksi – Vendeta [2011]
– Speedboy Ft. Beltina – Biqmeti [2011]
– Speedboy Ft. Beltina Biqmeti – All Night [2011]
– TiKi Ft. ETNA ,Master Gold And. Belistar – Fajtor Jam Une [2011]
– V.M Ft. Mc.Goo!nnG and. Xiko – Final Master [2011]
– XiLi Feat. Lirishiboo – Nuk Mendoj [2011]
– BimBimma – Rrajt [Album 2011]
– Dentozza – Vi me Kall [2011]
– Durrki – She makes my Day [2011]
– Heshtja – Shiko jeten [2011]
– Keyar – Ti Je Larg [2011]
– Mr GjencY Ft. White-B – Statusi Jon [2011]
– Newsschool – Ty te du [2011]
– Robb Daddy Ft. CrimiNoso – Me Mu E Bon [2011]
– Robb Daddy Ft. Mr.BiG – Get Money [2011]
– 2Ton Ft. GT – Surpriza [2011]
– 3-Shat – Jeta Jon [2011]
– BK Ft. GinO – [RLG] – Intro [2011]
– BLacK DoZz – E Vetmja [2011]
– BimBimma Ft. MC Kresha, Lyrical Son, Singular, Skillz Dhe Kaos – Anthem [2011]
– BitBjondi – Dhurata [2011]
– Dj.Tonic Ft. UniKKatiL and. 2Pac – Jom i Smut [Remix 2011]
– Don Pako – Superfect [2011]
– EX-P- Pa Kontroll [2011]
– F.T.G Ft. Tuzhi-G and. SHqipran Dhe E.M.G – Kalle Sonte [2011]
– KaSaMo Ft. xHiiGaNTii – Qeta Jem Na [2011]
– Keyar Ft. 2ReaL – Sje Per Mu [2011]
– NiiL-B Ft. Don Assassin – Larg Um Ki [2011]
– Raptoscop Feat. TrimZari – Realiteti [2011]
– ReLaX Ft. Denkoo and. Jussi – Te Jemi Bashk [2011]
– V.M Ft. Mc.Goo!nnG and. Xiko – Final Master [2011]
– A.k.A Xonyy Ft. G-Life – Une te kam dasht une te kam pas [2011]
– DST Ft. CappaL and. Deenoy – Gangsta Rap [2011]
– Ekksen Ft. Dekks and. Xero xO – E Bojna [2011]
– Four Step Ft. Sead – Shqiptare Je [2011]
– Grupi Simpatiket – Qyshtu Po e Don Tripi [2011]
– Infinity-One Ft. No TeWw – Ktu na Jemi [2011]
– K-One Ft. Misteri and. ShuShka – Qu Sille [2011]
– MC LILy – Magic Story [2011]
– Mc.Piip Ft. MC Braha – Bone Prap [2011]
– Perfekti Ft. Fortunna – Hallakama [2011]
– QendrimY Ft. Lenda – Un te Deshta [2011]
– Team OX – Albanian Ghetto [2011]
– Team OX – Fire [2011]
– Team-OX Ft. Master Green – Gal Dem [2011]
– Anonimos – Nese Shimi Prap [2011]
– Anonimos Ft. ReTic – Ferizaji e Prishtina [E Kerkuar]
– Arba-G Ft. Red Bloody – Ata Sy [2011]
– B-Genius – Un Me Ty [2011]
– B.O.K Ft. Triot – Kush Tha [2011]
– Ex-Key – Arsya Interes [2011]
– Ex-Key Ft. Uki-Zi and. Ineksioni – Un Jom i Pari [2011]
– Explicit Feat. Snnuffi – Komercial [2011]
– Four Step – Blla Blla [2011]
– GhosT Pymm Ft. Beni – Regaton Girl [2011]
– LIL-G Ft. Speedboy and. Sh1na – Po du ma shum [2011]
– MeLi-S Ft. Da Yanche – Te Kom Dasht Shum [2011]
– MeNii – Veq Ti [2011]
– Street Albos – 1 Arsye [2011]
– Swiss Bank Feat. Ghetto – Prap Vi [2011]
– Taffa Ft. SuperNova – Babai Im [2011]
– Team OX – Ska Rikthim [2011]
– Tha Answer Ft. Dr.Nushi – Ki Qa Ngon [2011]
– Timi-G Ft. Dooni-X – Boll ke zemra Jem [2011]
– Anonimos Feat. NeGGos – Dit Nat [2011]
– B-Exploziv Ft. LANDI – Na e Kena ne Dor [2011]
– BLacK DoZz Ft. GrizzLe and. T-Mc – Endrrat Perfunduan [2011]
– Bad SiGht Ft. Silence and. Agim – Si na Sun Gjon [2011]
– DST – Larg Meje [2011]
– Don Pako Feat. Raptoscop – Iluzion [2011]
– Fn Feat. Don Fer – No no girl [2011]
– Four Step – Whats up [2011]
– Gold AG – Fjala e zemres [2011]
– KinG Way – Qysh une Dua [2011]
– Kusha – Bonu ne emer tem [2011]
– M.T.B Sein ImmeR – Mangup Trim Belagji [2011]
– Mc Tori Ft. Jaguar and. Blindi VG – Femen Luksoze [2011]
– NIT Ft. Rinch3 – Te pa Krahasushem [2011]
– Qendrim Kodraliu Ft. Lendaa – Un te Deshta [2011]
– Rap TaTToO – Termet [2011]
– Raptoscop – Rep Shqip [2011]
– Shkupi Soldiers – Paralajmrim [Promovim ne Risi-Ks 2011]
– TML Ft. 8cH And. Erson – Talenti Rruges [2011]
– Trimzari Ft. Dr.Eddih, Ulti, Be-Ce, Joker – Big Bang [2011]
– 8KG Feat. JimmYs – BomBon [2011]
– B-Kena Ft. Petro-G – Jeta na Mashtron [2011]
– B-bLacK a.k.a KaLiQanI – Po Du Liri [2011]
– B-bLacK a.k.a KaLiQanI – Xhelozat [2011]
– Choki – Sjom Demode [2011]
– Dj.Crazy Style Ft. Dj.AGI and. Tingulli 3nt – 1 Splif Mas Koncertit [Remix 2011]
– Dj.Tonic Ft. 2Ton and. DMX – Kom Kalu me ty [Remix 2011]
– Don Pako Feat. Raptoscop – Iluzion [2011]
– DonDrenni Ft. MeLi-S – U Fejove [2011]
– Dr.Lan Ft. Uk-O – Krejt qka du e boj per Ty [2011]
– ICe-B Ft. B-Toon [Crowns] – Perballo qdo Sen [2011]
– Kelleh Uno – Gjithkah Jom [2011]
– Life Soldier – Here We Go [2011]
– Lindi – Apet na po vim [2011]
– Meet-G – This is true [2011]
– Nderi – Un ta kalli [2011]
– Nderi Feat. Mehdi Berisha – Lamtumir Bukuroshe [2011]
– Petro-G – Te kujtojm Gjithmon [2011]
– PsyCHoS Ft. WesToG – Super Hero [2011]
– RapSione Ft. BaGGeri – Bitches [2011]
– Trimi a.K.a Dr.L – Maturant [2011]
– Xonyy Ft. Mc Besi – I Love You Baby [2011]
– 2Ton – Hey Sinjorita [2011]
– ALb0-K Ft. MuYA And. Scion (GSR) – Kur jena ne Bin [2011]
– Anonimos – 8 Deri 9 [2011]
– Desperado Ft. Egzzoni – Ma nuk Du [2011]
– Fllow Twista Ft. Toni and. Dj Cimi – Ne club [2011]
– Geni-G Ft. MC.Lindi And. Xoni-G – Vina Na Hej [2011]
– Gjebraili a.k.a Semtex – Bot e Anarkizume [2011]
– Ibi-i (GSS) – Skemi Nevoj Per Arbiter [2011]
– KaSaMo – Dridhe Zemer [2011]
– Kobra a.K.a Helmusi – Shqiptaria [Album 2011]
– Kujjtim Ft. MennTor – Ti Shkove [2011]
– L-D – Sonte Knej [2011]
– LAV-D a.k.a Paradox Feat. K-Kid – Ngoje qet Sen [2011]
– Lyrical Son Ft. Big Basta And. Samanta – Start [2011]
– Meet-G – Se Pranoj [2011]
– Meet-G Ft. KanCerI – Largohu [2011]
– One-Danger – Tsoi [2011]
– PaNDA – Zero Zero [2011]
– ShipRaa – Pa ty [2011]
– The Best Stars – Jem TBS [2011]
– The Cannibalz – Boll [2011]
– ToQKaT – Ti Po Shkon [2011]
– Toni White Ft. Da Sop – Hop Perpara Hop Permas [Remix 2011]
– Vushtrria – Hood Hip Hop [2011]
– Wilsoni Ft. M.G.N And. B-One – Special [2011]
– Xpeed Ft Uring And. Domino [Xpplod] – Ju Keni Menu [2011]
– Zinxhirt Ft. Big GhosT – Wow [Remix 2011]
– ATN – Beso ne 1 Zot [2011]
– Abra.G Feat. D.z.G – Im Back My Inat-G [2011]
– Astrit Feat. Mira Janji – Fresh [2011]
– Barooti – Zanati Vjeter [2011]
– Brave-L – Shadow Business [2011]
– Creators – Krejt Shqiptaria [2011]
– Dj Tonic Ft. Gold AG – Nuk ka Gjyq qe me Gjykon [Remix 2011]
– Extassy Ft. Be1 – Aint no Sunshine [2011]
– F-Flow Ft. B-Mc – Shtyju ma Anej [2011]
– F.1.F.T.Y Feat. Master-G (G-GolD ArmY) – Vetvendosje [2011]
– GT – Mos Harro [2011]
– Gutti Ft. Blindi VG And. Rimi-G – Hej Zemer [2011]
– HIGH SOUNDS – Kush o ka Vjen [2011]
– High Sounds Ft. RefleX – Refresh [2011]
– Insect – E Di [2011]
– JacKPoT [N.V.R] – Jeten Qe e Pata [2011]
– MGH – Gold AG (Diss) – [2011]
– Mali-G Feat. Bessi , Diti And. Flori – Jeta jetohet [2011]
– Mali-G Feat. Blazer And. Lil Koli [OTR] – I Dont Need a Bitch [2011]
– Mc BooY Ft. MC Dani , XeroXo And. Nitiko – Kur Jem Bashk [2011]
– Mr.Trimi Ft. Buja And. VZ – Zhurma e Fjales [2011]
– NiiTRo-G – Nje Vajz [2011]
– Polak Ft. AlbanDC – E kujtoj [2011]
– RappeLLa – Semi Matura [2011]
– STRIQKA – Im Real [2011]
– Septics Ft. CrueL-P – Edhe pak (Remake) – [2011]
– StronGi Feat. Visi-G And. Alb-G – Heroes Dont Cry [2011]
– Urban Fron Feat. Potera (Gp-Mc) – Aforizem [2011]
– Wiski [Black Streets] – Harroj Kejt [2011]
– Bash Kallash – Prite prite kush po vjen [2011]
– Bim Bimma Ft. Dr.Mic – Raw [2011]
– Jussi – Vetvrasje [2011]
– K-Master Ft. Ardian Kajtazi – Sonte [2011]
– Kamikazo Ft. Yetta – Apet me Don [Fitus te vendit 3 Nota Fest 2011]
– OverDose Ft. Alko – Kjo Jet [2011]
– RapSIone – My Lady [2011]
– Tingulli 3nt – Ma i madhi ne Ven [Album 2011]
– Valoon Ft. Lyric Master – Na Njeh [2011]
– Valoon Ft. Real-K And. Lyric Master – So Crazy [2011]
– A.B.I.A – Nje gjak [2011]
– Alisia Ft. Flori – Vajno li Ti [2011]
– Bash Kallash Ft. Afrim – Merni msim [2011]
– Besnik Ft. Astro Mc And. Taffa – Dije Se Te kem Dasht [2011]
– Big Ghost – Te kam ne Zemer [2011]
– BitBjondi – Ej Vajze [2011]
– F-KinG – 1 Minut [2011]
– Green Money – Ti po Dokesh [2011]
– Insect Ft. Foli And. Vlora – Mos me thuaj Jo [2011]
– LonnLe Ft. WizZle And. Ton-X – Drenic 100 Perqind [2011]
– Petro-G Ft. Dr.Lan – Krejt [2011]
– SpeciaL Mc – Di Mu Pershtat [Demo 2011]
– Syri i Botes – Tash Ne Rep [2011]
– TDS – Cdo Dit [2011]
– Albotil Ft. Overstar – Ma Lady [2011]
– Anonimos Feat. Bazzuka – E Pa Bese [2011]
– Ardio – Meru me veten [Demo 2011]
– Ardio Ft. Eddy And. Bessy – Qika e Gjimnazit [2011]
– Ardio0 Ft. Besyo – E vulosa ni Leter [2011]
– Bear9tu Ft. LiL-N – Dostat e Mi [2011]
– Blindi VG – Krejt Rasisht [2011]
– DaCapoz – Mos Shko [2011]
– Don Mc Ft. R.B.D – Nuk Shajta Per Fam [2011]
– Don.Mino – Ajo [2011]
– Erson Ft. Albertorio – La Calle Arde [2011]
– Fresh Mc Ft. Dr.One – Si Na sun e Bon [2011]
– Monndy Ft. Jehona – Me fal se Gabova [2011]
– NeGGos Ft. Dr.Nushi – Ne U Ndam [2011]
– On-K Ft. Exactt – Im a change History [2011]
– Real-Man Ft. aRelloS – Sun e Bo [2011]
– TRT Ft. Gonche – Sa her vina [2011]
– 3 Gjermant e Trashe 2 [2011]
– Anonimos – Vajza e Vogel [2011]
– CHaJLaN-G – Je ma e mira [2011]
– Crowns – Tmaj Me Hit [2011]
– Dj.DeDi Vs. Anonimos Ft. ReTic – Ferizaji e Prishtina [Remix 2011]
– Dj.Tonic Ft. Gold AG And. Lil John – Burr e BaL [Remix 2011]
– Egy Ft. Xhanni – Harrom [2011]
– Eri-O1 – Hera par ne Mikrofon [2011]
– Etnon Ft. Dj.Blunt And. Real 1 – Music is my ghetto [Remix 2011]
– Explode Ft. Outnormalz – Sun e Blen [2011]
– GSG – Fjala e Fundit [2011]
– HistoricaL Ft. Triple-G, SindaCo And. Kastro – Gangsta [2011]
– L.o.R.D – Gjithcka per ty [2011]
– Phantoms Feat. Belistar – Tash Shko [2011]
– PsyChos – Na e Bojm [2011]
– R.B.D – Qe Ku Jom ( Diss Sela aka Boszman ) – [2011]
– SkyOne Feat. X-on – Drapped Up [2011]
– ThuGz – Kur jena ne club [2011]
– TurK – Ma i Charti [2011]
– Xo.1 Ft. G-aLboz – Pa ty Non [2011]
– Alden Ft. Lyric Master – Arsya e Jetes [2011]
– Bazzuka Ft. Anestezion – Krejt prej meje [2011]
– Belistar Feat. TiKi – Harroje emrin Tem [2011]
– BuJaa [ AB-MC ] – Erdha dit [2011]
– Buca – Rri ma Ngat [2011]
– DaCapoz Ft. Polak – Mat Mir Ska [2011]
– DinnK-Ey – Ne telefon [2011]
– EL-G Feat. 1ST – Nje Minut [2011]
– Eclips Energy – Comming Up [2011]
– Erresira e Jetes Feat. GP-MC And. Arber Selmani – Jom pa Fuqi [2011]
– GP-MC Feat. Libri – Mos u shit [2011]
– Lil Doon – Se Jom Real Gangsta [2011]
– Mc-Lani – Lutna per ty [2011]
– Potera Ft. DM – Ideja te Rona [2011]
– ReLaX Ft. Mc Ton – Un E Di Se Me Don [2011]
– ReaLsound Ft. Perfekti – Sun Jetoj pa Ty [2011]
– The Bloody Boys – Maturant [2011]
– The Bloody Boys – Pavarsia [2011]
– The Bloody Boys – Sweet Girl [2011]
– VIRz – Nr. 1 Je [2011]
– AR Ft. Paradox And. Reflex Dhe Thug-B – Ni fjali [2011]
– ARelloS Feat. Real Man – Pa Mu [2011]
– Anonimos Feat. 4-Matik And. NeGGos – Thirri Policin [2011]
– BJ Records – Gilan [2011]
– Creators Ft. KaSaMo – Jem On Top [2011]
– Dj.Tonic Ft. Don Assassin And. Don Ghetto – Me Harrove [Remix 2011]
– Dossty Ft. Onx Diedon And. Metronom – Me fal Non [2011]
– GB-MC – Mangup Femer [2011]
– Hija E Zez – Ne club [2011]
– Hija e Zez Ft. Krriki – Perfundoj [2011]
– Kelleh Uno – Shpirt i Thym [2011]
– Lyric Master – Pse po shkon [2011]
– PhoNix – Kqyri Thmit [2011]
– RInCh3 Ft. Av1 And. Canni-G Dhe GoLd Born – Ajde Kceni [2011]
– RaptorL – 1L goes Up [2011]
– Ready-G – Biografia jem Histori [2011]
– ScarySound Feat. Nor.Mc – Prap [2011]
– Toksat – Party Like [2011]
– AlboToxic Feat. Mc Rage – Per Shqiptari [2011]
– Beatrix Ramosaj Ft. Big Basta – The Last Dance [2011]
– BiG GhoST Ft. Ex WolF – Kuptoje Mir [2011]
– Celine Dion Ft. ArianniT And. DaBomb – Te kujtoj me mall [Remix 2011]
– Criminalz Ft. Ibri – Ti din me Mu [2011]
– Ibri Ft. Criminalz – Jetoj pa ty [2011]
– Krriki Ft. Hija E Zez – Shko [2011]
– Mc Kiki – Largsia [Demo 2011]
– Mc.Piip Ft. Mc.Lolche And. XG – Fresh [2011]
– Scary Night Ft. Demon – Reggaton [2011]
– 2PerqinD – Kce Per Mu [2011]
– 2PerqinD Ft. Maska Records – Psikolog Per Psikopat [Diss Big WolF 2011]
– A.o.G Ft. ChemicaL – Fel it [2011]
– B-bLacK a.k.a KaLiQanI – Gjaku me Gjak [2011]
– Crowns Ft. The PrinncipaL – Kshyr Qa u Bo [2011]
– Cyanide – Idiokraci [2011]
– Desole – Version Shqip [2011]
– Dr.FeeL-Ex – 1 Skenar i Shkrum [2011]
– Dr.FeeL-Ex – Fjalt e fundit [2011]
– Dr.FeeL-Ex – Per Ty [2011]
– Jockers K.A – Numer 1 [2011]
– LiL GeniuS – Jeta Jem [2011]
– Mc Bleedy Ft. Extreme Egel And. Dj.Sina Records – Im Still Doing My Thing [2011]
– NiiTRoG – Muni me vlersu [2011]
– Presioni – Qonu Shqipetar [2011]
– Shina Ft. 2PerqinD – Nje Premtim Ti ma Dhe [2011]
– SpeciaL-I – Tash je e Lir [2011]
– Superiors Ft. Revivalz, Extassy, Agres1v, Beozz And. Chemical – Isha kon tu Flejt [2011]
– Thugz Way Feat. SOLD – Mbylli Syt Nana Jem [2011]
– Anestezion Feat. Diedon – Po Mdoket Prall [2011]
– Anonimos – Fama Kurr [2011]
– Arty – Love Again [2011]
– B-Genius – A ma jep [2011]
– B.O.B Ft. Lladrovc – Bounce Bounce [2011]
– B.O.B Ft. Lladrovc – Deshmort [2011]
– BENITO – Sante ti ku je [2011]
– D-Master – Instrumentala – Per Rap RnB [2011]
– DST Ft. Landros – Qelni syt [2011]
– F.A.M.E Records – Marketing [2011]
– Flloko Ft. Hajra – Pse Gabove [2011]
– Gold-Star Ft. Katana And. Gresa – Me neve ne Club [2011]
– KauZza Ft. T3entoniS And. Omer a.k.a Shady – Veq Dy Fjal [2011]
– Kusha Ft. Reed Bloody And. Lyric Master – Nata Jem [Remix 2011]
– L-D – Shko [2011]
– Lamm-G Ft. miriL And. BENI – Kush Gaboj [2011]
– Mergim Gojani Ft. NiiTRo-G And. LiL DooN – Vlla [2011]
– One-Danger – Per ty [2011]
– P-Don Ft. Alb-G – Ska mo [2011]
– PaTTo-G – Not Ready [2011]
– Rap TaTToO – Ski Vetbesim [2011]
– ReLaX Ft. AireS – Ti Tregom [2011]
– ReLaX Ft. AireS And. ReaL-K – Veq Per Mu [2011]
– Ready-G Ft. Fluent-SX – Smun na Mrrin [2011]
– Scary Night Ft. Milli King – Engjulli Im [2011]
– Shkupi Family – Jepi Jepi [2011]
– Splif Music – Ne venin Tem [2011]
– The PrinncipaL – U Kall [2011]
– Zhluzhla – Im back [2011]
– Astrit Dedaj Ft. Big Ami M.R – Une po kendoj [2011]
– Chill Ft. Mobby And. Critty – Tungjatjeta [2011]
– Chronic Ft. Full Man – Dont ask about my Music [2011]
– DonFer – Prap Une Vi [2011]
– Kobra Feat. D.M.C – Koncept Simbolik [2011]
– Limqe Ft. G-Kriminel And. FaTi – Studentja [2011]
– Mc LiLy Ft. MC Mery – Next Episode [2011]
– RappeLLa – Fuck Inat-G [Demo 2011]
– Realiteti Ft. Big Ami M.R – Nuk e di [2011]
– Remitto – Zot I Madh [2011]
– Trimen Ft. Grand Style – Prishtine-Mitrovic [2011]
– TurK Feat. BLendDi – Shtrengoje Veten [2011]
– ARelloS Ft. Real-Man – Me Ty [2011]
– Albocub – High [2011]
– B.K – Per Ty [2011]
– Big Miri – Jom i Eger [2011]
– BimBimma – Rrajt [2011]
– Crowns – I am King [2011]
– D-Doc Ft. T-One And. Shpici – Gotat Cakrroni [2011]
– DMC Ft. Kobra – Imperatorat [2011]
– DMK – Mir ka thon Rebeli [2011]
– Da.kiLLa Ft. J-Lane – Hi Lady [2011]
– Dado Ft. A-Loc – Mafia Music [2011]
– Don-Assassin Ft. Don Ghetto – Me Harrove [2011]
– Grupi Simpatiket – Hajde Te Gjith Ne Kam [2011]
– KeLa – Degjenerimi [2011]
– Kobra Feat. L-Patriot – Buza Jote [2011]
– Kusha Ft. Snoopy-G And. Enizz – Ndryshe je [2011]
– L.o.R.D Ft. Mbreti i Rruges – Une ta kalli [Remix 2011]
– Perfekti – Mke bo Ndryshe [2011]
– Rex-Y Ft. Bratz – Jeto e Vazhdo [2011]
– STRIQKA – Preshevare [2011]
– T.N.T – Mos mendo [2011]
– 1-Ky Ft. Cassper – Pse [Album 2011]
– Anonimos – Nuk Po Dal [Fresstyle] – [2011]
– B-ON – Me fal Nane [2011]
– Bik-V – Sa me mungon [2011]
– DaLonGhi – Chilling [Freestyle] – [2011]
– GreeN MoneY Ft. Dilleri-G And. D.P.G – I Leave All For You [2011]
– GreeN MoneY Ft. Lindi Aze – Po Munona [2011]
– Grupi Simpatiket – Hajde Te Gjith Ne Kam [2011]
– Inferno a.k.a LoyaL M.C Ft. Mr.Avos – Prototipat [2011]
– J-Nem Feat. Dilleri-G – Schlampentag [2011]
– K-Thug – Sen Spo Shihet [2011]
– Kusha Ft. Lyric Master – Veq Per Trip [2011]
– Mozzik – Te gjej [2011]
– Rap up Epidemic – Zemer Haarrom [2011]
– Ready-G – SHpirti jem Binjak [2011]
– Ready-G – Sick [2011]
– ShipRaa Ft. Grand Master – Dua [2011]
– TRT Ft. Gonche – Sa her vina [2011]
– Xo-1 Ft. G-Alboz – Dashuri e Gabuar [2011]

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: