VeqHite.Net – Qendra e muzikes shqiptare,Muzika Shqip Filma Shqip Chat Shqip Mp3 Shqip Video Shqip Humor Shqip Horoskopi Big Brother Sport Lojra Radio Ilirida, Lajme Shqip ,

SHKARKO ALBUMIN NE WWW.VEQHITE.NET

Gjyste Vulaj – A behesh merak 2011
Gjyste Vulaj – Amazona 2011
Gjyste Vulaj – Shpirtin tek ti e kam 2011
Gjyste Vulaj – Vdekrisht te dashuroj 2011
Gjyste Vulaj – Djelli dhe hana 2011
Gjyste Vulaj – Ne zemer te kam dry 2011
Gjyste Vulaj – Veq shqip 2011
Gjyste Vulaj – Ded Gjon Lulu & Adem Jashari 2011

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: