VeqHite.Net – Qendra e muzikes shqiptare,Muzika Shqip Filma Shqip Chat Shqip Mp3 Shqip Video Shqip Humor Shqip Horoskopi Big Brother Sport Lojra Radio Ilirida, Lajme Shqip ,

HITET E FUNDIT SHQIP 2011

SHKARKO TE GJITHA NE WWW.VEQHITE.NET

– B-Genius – A po Vjen [ 2011 ]
– Hitet e veres ne [ VeqHite.Net ]
– Shodran Tolaj – Hape zemren [ Album 2011 ]
– Dafina Dauti – Ti [ 2011 ]
– Fatmire Mjaku – Ska hajni ne dashuri [ 2011 ]
– Gold AG feat Flow-D – Nga Lugina ne Qameri [ 2011 ]
– Over Star Ft. Arusha Dj.Kusha – Koha e Vjeter [ 2011 ]
– Visar Axhaj – Nje shikim [ Premier Album 2011 ]
– Kinnez – Krejt e Kalli [ 2011 ]
– Mc Qoppa – How High [2011]
– Premtimi – Elektrizoje [ 2011 ]
– Samanta Karavella – Larg [ 2011 ]
– Zig Zag Orchestra e Anjeza Shahini – Ti dhe un [ 2011 ]
– Adelina Berisha – Sa larg je [2011]
– Fadil Riza – Se meriton [2011]
– UniKKaTil Feat Jeton e Dredha- Gatshem Per Pasoja [ Full Version 2011 ]
– 2Kings – Sex edhe Lek [2011]
– Barbana – Hajna hajna [ 2011 ]
– BeatBlleX – Vetem ty [ 2011 ]
– Jonida Maliqi – Nje ore me shume [ 2011 ]
– Naim Hoti Dhe Maria – Gjithmone ne mendje ty te Kam [2011]
– Etnon ft Dafina Rexhepi – Flashing light [ 2011 ]
– Korab Jetishi – Hallakaten [2011 ]
– MC Qoppa ft. Arben e Bledi – Emine-m [ 2011 ]
– B-Genius ft. Trina – Dilema [ 2011 ]
– Dr. Flori feat. Fatima – Tune Tune [2011]
– Fatlum Zeka – Mekati [ 2011 ]
– Greta Koci – Milionere e pare [2011]
– Greta Koci ft Dr Flori – Mos thuaj ska kohe [ 2011 ]
– Hana Cakuli – Un vendos [ 2011 ]
– Ronela Hajati-Nuk te duroj [2011]
– Dj Canny Ft. Arta Bajrami – Sdua Tjeter [ 2011]
– Stine ft Xheroo – Asgje smungon [ 2011 ]
– Alban Mehmeti – Telefonom [2011]
– Azem Lukaj – Live [Album 2011]
– Eterno ft. Alfred Meco – Fantasy [2011]
– Loco ft Sima – Per Qef [2011]
– Veli Sahiti – Trix Ne mbremje ne Ujvar [ 2011 ]
– Besa – Allways on my mind [ 2011 ]
– D.u.d.A Feat.Noizy – Marrim rrugen [ 2011 ]
– Dj Canny – Best of [2011]
– Kaos – I Like It [ Premier 2011 ]
– Samanta Karavello – Larg [2011]
– Zajmina Vasjari – Po Ta Dija [2011]
– MC KRESHA Lyrical son – Perinatitnjanitjetrit [ Album Premier 2011 ]
– Naser Berisha – Deti i lodhur [ 2011 ]
– Tuna – E para dhe e fundit [ 2011 ]
– Adem Ramadani – Ti je feja e vertete [ 2011 ]
– Bedri Fazliu – Sonte [ 2011 ]
– BloodyChuck – TREFISH (Double Disc) [ 2011 ]
– Edona Llalloshi – Zemer Guri [ Kerkes muzikore ]
– Mad Lion – Vul Me Gjak [Album 2011]
– Noizy – Mixtape ( Living Your Dream ) [ Album 2011 ]
– Ardiana Kabashi – Kush Je Ti [Album 2011]
– Ciljeta Ft Vani – Sonte me dhemb zemra [ Premier 2011 ]
– Dardan Aliu – Ndaq me dit [2011]
– Ryva Kajtazi – Te kam pran [ 2011 ]
– Skillz – Dokna Mir [ Premier 2011 ]
– Burim Aliu – Femer pa zemer [2011]
– Ghetto – Jom rrit nrrug [2011]
– Hip-Hop Soldiers ft ProfiL Ft. Durrki – Me Ty Dua Tjetoj [2011]
– Noga ft Ghetto – Fast [ 2011 ]
– Nora Ft. Mc Kresha – As ni zo [ Premier 2011 ]
– Zanfina Ismaili – Ti pa mu smundesh [ Premier 2011 ]
– Elvana Gjata – Afer dhe Larg [Album 2011]
– Flori Mumajesi – Detaja [Album 2011]
– Dhurata Ahmetaj ft. PaPi – Hot Summer [2011]
– Ilirian Beqiri – Me eshte lodhur shpirti [ 2011 ]
– Nusret Kurtishi – Ramazani [2011]
– Proofil ft. Durrki ft. Rema Canolli – Oh Yess [2011]
– ReTic Ft. Join-T – Rruges kur e Sho [2011]
– Sabit Imeri ft Roy – Ti je e imja [2011]
– Xhensila – Dikush te do [ 2011]
– Ylber Idrizi – Knaqu zemer [Album 2011]
– Albulena Ukaj – Ne sy sun te shikoj [2011]
– Artan Jusufi – Me ke hak [Album 2011]
– Elvana Gjata – Gjaku im [ 2011 ]
– Elvana Gjata – Kush Jam Une [ 2011 ]
– Elvana Gjata – Ti Je [ 2011 ]
– Fortesa Sopi – Real Man [ 2011 ]
– Lyric Master – A Ka Naj Sen [ 2011 ]
– Murat Gjoniku ft Xhoi – Shume gabova [ 2011 ]
– Alban Skenderaj – Ende ka shpres [ Album Premier 2011 ]
– Ram Kukaj – Ku Je Sot Ti [Album 2011]
– Anila ft. Dr. Flori – Ca Po Menon [ 2011 ]
– Artiola Toska ft Meda – Qaj e Qesh [ 2011 ]
– Baboo Darabuka ft Dj Benity feat. Astrit Stafa – Summer Jam [ 2011 ]
– Big Basta – Bounce with the Star [ 2011]
– Dafina Rexhepi – Pasha ty [ 2011 ]
– Korab Shaqiri – Per ty jetoj [ 2011 ]
– Mc Kresha Feat. Lyrical Son ft Dr. Mic – Hustla [ Premier 2011 ]
– Mc Kresha ft Lyrical Son – Lui Lui [ Premier 2011 ]
– Nescho ft. 2Kings – Ey Ey (Prod By Lyric Master) [2011]
– Rozana Radi – Kiss me Rozy [ 2011 ]
– Soni Malaj – Nen lekuren tende [ 2011 ]
– TDS – Dea [ Premier 2011 ]
– Bekim Kumanova dhe Elda Berisha – Kengen Mos Ta Ndalim [Album 2011]
– Gold AG – Gjithmon i gjall Enver Zymberi
– Leonora Jakupi – Iluzion [ 2011 ]
– Lyric Master ft.Lil Samee – Te Dua Me Mungon [ 2011 ]
– Shota Baraliu ft Kastro Zizo – Liar [ 2011 ]
– Shpat Kasapi ft. Toni – Si diamant [2011]
– Skillz Ft. Tingulli 3nt – High [2011]
-Alida ft Stine – Lucky girl [ Premier 2011 ]
-Arta Bajrami Exotic [Album 2011]
-Artiola Toska – Goc Tirone Jom [2011]
-Bajram Gigolli – Tallava [Album 2011]
-Behare Shala – Jabanxhiu [Album 2011]
-DudA ft B-K – Dielli pa rreze [ Premier 2011 ]
-Elvana Gjata – Afer dhe Larg [2011]
-Motrat Hoxha – Tupanat [Album 2011]
-Nystret Haxha – Me Shum Stile [Album 2011]
-Sabina Dana – Motivi Je Ti [2011]
-Teuta Selimi – Ska Shanc [Album 2011]
-Xeni – Ti ne Zemren Time [Album 2011]
-Xhavit Avdyli – Live [Album 2011]
-Zajmina Vasjari Besjan Gashi – Apokalips [2011]
1sT ft ZuKa e eL-G – Fshije Lotin [ 2011 ]
2 Ton – Pa dhun [ Premier 2011 ]
2 Ton ft. GT – Surpriza [ 2011 ]
2Kings – Hands Up [2011]
2Kings ft.Kusha – Kualitet Kem Veq Na prod.by Lyric Master [2011]
2po2 – Authentic [ Album Premier 2011 ]
2po2 – Thuj Mirdita djalit tkeq [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
2po2 ft Real 1 DJ Blunt Capital T – Hello [ 2011 ]
2po2 ft Unikkatil – Fitore e Sinqert [ 2011 ]
ALBI ft. Grupi Simpatiket – Oj Teuta Shpirti Jem (Premier 2011)
Ab-Mc Ft Blindi Beats – Sje Kam Kall Zemer [ 2011 ]
AdeLina Ismajli .ft. UraGani – Heyy [ Remix 2011 ]
Adelina Emini ft. Gentz – Tipsy [ 2011 ]
Adelina Ismaili – Tribalb, MR.PiNK [ 2011 ]
Adelina Tahiri – Bad Boy [2011]
Adem Ramadani – Album 2011
Adhurim Deari – Te Kerkoj Ne Ender [2011]
Adil Ramadani – Jo si ti [ 2011 ]
Adnan Daci – Je e re axhami [ 2011 ]
Adnan Daci – Kanagjegji [2011]
Adnan Daci – Nje Her Zemra Falet [ 2011]
Adnan Dukaj – Ne Syt e Tu [2011]
Adnan Kryeziu e Bukurie Zogaj – Dy kandila [ 2011 ]
Aferdita Demaku – Perseri Fajtor Jam Un [Album 2011]
Aferdita Dreshaj – Qyteti hesht [2011]
Aferdita Elshani – Shum Her Tu Luta [Album 2011]
Aferdita Elshani – Shum her te luta [2011]
Afrim Muqiqi – Kthehu Moj Zemer [ 2011]
Afrim Muqiqi – Pse Te Jetojm Te Ndar [2011]
Afrim Muqiqi dhe Viola – Potpuri [ 2011 ]
Afrim Uka – Prap Dhimbja e Vjeter [2011]
Agim Osmani – Kur isha i ri [ 2011 ]
Agnesa – Dj Lshoje Play [ 2011 ]
Agron Ahmeti – Dashuria e Humbur [2011]
Agron Ahmeti – Tallava [2011]
Agron Sylejmani – Lirisht Ik Prej Meje [2011]
Ahmet Dranogllava – Afrohu pash syt e Ballit [ 2011 ]
Alban Gashi Ft.Qendrim Kodraliu – Si Nje Yll [ 2011 ]
Alban Gashi – My Love [ Premier 2011 ]
Alban Mustafa – Eh Sa Zemra Eh Sa Emra [Album 2011]
Alban Skenderaj – Rrufe ne qiell te hapur [ Premier 2011 ]
Alberie Hadergjonaj – Kur nuk shkon nuk shkon [ 2011 ]
Albert Pestisha – Konkurrenca [2011]
Albulena Uka – Te Dashuroj [ 2011 ]
Ali Lestrani – Bashkimi i Trojeve Shqiptare [2011]
Amarda Gazi Artushi – Facebook [ Album 2011 ]
Anduena Tahiri – 1000 Lot [2011]
Anduena Tahiri – Shi ne syt e mi [2011]
Anonimos -Ti Pe Don [ 2011 ]
Anonimos ft. Mad Lion – I Dashuri President [ 2011 ]
Antigona Sejdiu – Kot Fole [2011]
Antrax – Stili yt [ 2011 ]
Arben Gashi – Aman Of Aman [2011]
Arben Sefedini – Sa mka marr malli [ 2011 ]
Arbnor Muharremi – Tallava [2011]
Arbnora Bashota – hajde Me Mu [2011]
Arbnora Kleqka – Divorci [2011]
Ardi Rexhepi – Nje pik loti [2011]
Ardi Rexhepi – Pa fat [ 2011 ]
Argjentina Ramosaj – Perfekt [ 2011 ]
Arion Gashi – Ti se dite [ 2011 ]
Arjana Leti Ft. Pro Band – Prishtine – Tirane [ 2011 ]
Arta Osmani – 100 perqind Live [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
Artan Jusufi – Ma Ban Halla Kosovare [ 2011 ]
Astrit Hoxha – Si ajo Asnja [ 2011 ]
Astrit Mulaj – Album 2011 [pa reklama]
Astrit Mulaj – Te Mallkoj [2011]
Astrit ft Geni ft Diellza – Banana Split [ 2011 ]
Aurela Gace feat. MC Kresha – Cash 2011
Aurela Gaqe – Feel the Passion [ Eurovision 2011 ]
Avdyl Mziu – Drit Per Ty [ 2011 ]
Avdyl Mziu – Live [ Album 2011 ]
Avdyl Mziu – Pse Skendon Bilbili – [ Album 2011 ]
Averita – For You [2011]
Aziz Murati – Bjeri Shum Tupanit [2011]
Aziz Murati – Mashalla Mashalla [Album 2011]
Aziz ft Elvana – Duro zemer [ 2011 ]
B Genius – Un Me Ty [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
B Genius ft Felon – Ti me Shoqe [ Premier 2011 ]
B-Genius – A ma jep [ 2011 ]
B-Genius – Krejt [2011]
B-Genius Feat. Noga – Mos ta nin [ 2011 ]
B-Kena ft Petro-G – Jeta na Mashtron [ Premier 2011 ]
B2N ft Lyrical Son – Are you ready [ Premier 2011 ]
Baba Trodon Feat Mc Tany – E Embel [ Premier 2011 ]
Babo – Darabuka [2011]
Baboo Darabuka and DJ Benity – Love it [2011]
Bajra Dhe Filja – Dashuria e Gabuar [ 2011 ]
Bajram Gigolli – Per ty [ 2011 ]
Bajrami Gigolli – Mihone [2011]
Barooti – Zanati Vjeter [ 2011 ]
Barooti Ft. Explode Dhe F-Tim – Ju Po Doni [2011]
Bashkim Dhe Valbona Spahiu – Ska Pishman [ 2011 ]
Bashkim Spahiu – Ti i Ngjan Asaj [ 2011 ]
Bastri Bali – Pse je Martu [2011]
Beatrix Ramosaj – Dreams Come True [ 2011 ]
Beatrix Ramosaj – Let me love you [ 2011 ]
Bekim Kastrati – Pavarsia [ 2011 ]
Bekim Kastrati – Thuaj [ Album Premier 2011 ]
Bekim Kastrati – Vishe Qun Kemishen [2011]
Bekim Kastrati Dhe Flora Gashi – Moj e Mira [Premier 2011]
Bekim Kumanova ft Elda Berisha – Kengen mos ta ndalim [ 2011 ]
Beli – Ani Ani Shko [ 2011 ]
Beli – Her si akull her si zjarr [2011]
Beli dhe Klodi – Sa Me Ka Mar Malli Met Pa [ 2011 ]
Belistar feat. TiKi,2-rim – Ata Sy [ 2011 ]
Beni – Nuk ka ne bote si dashuria [Album 2011]
Beretta Ne Veri .ft. UraGani – Mitro-VERi [ 2011 ]
Berkan – By the way [ 2011 ]
Bernard Brevinja – Ne Martesen Tende [ 2011 ]
Bertan Asllani – Imkansiz [ 2011 ]
Bertan Asllani – Kujt i thua xhan [ 2011 ]
Bertan Asllani – O Biliyor [2011]
Bertan Asllani – Yaramaz [ 2011 ]
Besa – Kaloresi I Nates [ 2011 ]
Besa Krasniqi – Enderr e Vertete [2011]
Besart Halimi e Haliband – Ne tren per Prezeren [ Premier 2011 ]
Besarta – Llokum Me Arra [2011]
Besim Morina – Nese kam gabu [ 2011 ]
BiG WoLF A.k.a PsychoPaTh – MjeeGull [ 2011 ]
BiG WoLF A.k.a PsychoPaTh – Ti a Un [ 2011 ]
Big D ft Linda Halimi – Supa Dupa Fly [ Premier 2011 ]
Big Mama – Kucuk prens [2011]
Big Tip ft Fatoni – Ty Te Dua [ 2011 ]
Big-D – City Life [ 2011 ]
BilBilat – Maturant [ 2011 ]
Bim Bimma Ft. Dr.Mic – Raw [ 2011 ]
Bim Bimma ft Kaos Mc Kresha Singi Lyrical Son Skillz e Dj Flow – Anthem [ 2011 ]
BimBimma – New Demo (Mars 2011)
BimBimma Ft. Lurro – Na Dallojm [ Premier 2011 ]
Bleona Qerreti – Rrushi Kosoves [ 2011 ]
Blero feat Astrit Stafaj – Summer Love [ Premier 2011 ]
Blero feat. Astrit Stafa – Sonte mos qaj [ TOP FEST 8 ]
Blero feat. Snupa – Veq Du me dit [ 2011 ]
Blero ft. Freax – Rock City [ Premier 2011 ]
Blerta Sopaj – Je Si Molla Laqe [ 2011]
Blindi Beats – Hip Hop Beat Violin [ 2011 ]
Blindi Beats – Hip Hop Beat [ 2011 ]
Blindi Beats Ft Bujaa – Shok si une [ 2011 ]
Blindi Producion a.k.a Dj Blindi – Free Beat – Hip Hop [ 2011 ]
Blindi VG – Oh Zot Pse [ 2011 ]
Blindi VG – Special for VeqHite.Net [ 2011 ]
Blindi VG Ft. Ab Ex-Hej Hanny [ 2011 ]
Blindi VG Ft. Ak Rappers – Sna Bjen Vlera [ 2011 ]
Blindi VG Ft. Kosovare Hasi – Nje sekret [ 2011 ]
BloodyChuck – Ur Killin Me co-starring MC Kresha DUK [ Premier 2011 ]
Bohemi – Smokeweed [ 2011 ]
Burim Hoxha – Djal Ideal [2011]
Burimi vjollca Shqipja Tini – Ti ske Zemer Potpuri [ 2011]
Bussulla e Toni G. Ft Mc Kresha – Thiri krejt [ 2011 ]
Butrint Rashiti – Qaje [ 2011 ]
Cadi dhe Ardi – Kurr Mos Paq Gezim [ 2011 ]
Capital T – Make a wish [ 2011 ]
CrystaL Mc Ft. Blindi VG – Pse Te Du [ 2011 ]
Cyanide – Fjala Sinqert [ Premier 2011 ]
D-MasTeR – Beats [ 2011 ]
D-MasteR REMIX ft. (Lvin and LyricMaster) – Ato dit [ 2011 ]
D.M.K ft Rebel A.K.A. Unikkatil – Jam Katil [ Full Version 2011 ]
D.u.d.A ft ZeerOman and BiGGi ft D.a.sh.I – Po folmi pa dorza [ Premier 2011 ]
D.u.d.a ft Nde-Rim e MonnY – Bojna Show [ Premier 2011 ]
DJ Blindi – Remixs [ 2011 ]
DJ Bllunt ft Real 1 – Classic G [ Album Premier 2011 ]
DJ Jeti – Pse Sem Beson [ Premier 2011 ]
DJ blunt,Real 1 ft TDS – Bang Bang [ Premier 2011 ]
DUDA ft B Genius Rruges Tem [ Premier 2011 ]
Da-Ligs – Jena tran [ Premier 2011 ]
Da.kiLLa Ft J-Lane – Hi Lady [ Premier 2011 ]
Da.kiLLa Ft. 2-Rim e Maksi – Qika Mamit [ Premier 2011 ]
DaKey Ft. Mad Lion – Ta Jepi Ni Pallom [ 2011 ]
DaLLe ft 1sT – Jamaica [ 2011 ]
Dafina Dauti – Shko [ 2011 ]
Dafina Zeqiri – Dangerously Inlove [ 2011 ]
Dafina Zeqiri – Kur shkove ne gurbet [2011]
Dafina Zeqiri – Kush Do Me Ngushlloj [2011]
Dafina Zeqiri Ft. Ledri(Skillz) – Pom Pelqen [ 2011 ]
Dafina Zeqiri Sinani Sabriu Mihrija – Te gjithe se bashku [2011]
Dafina Zeqiri ft. Ledri – Po mPelqen [2011 High Quality]
Daim Lala e Buqja – Kapigjik dola met pa [ Premier 2011 ]
Daim Lala ft Buqja – Jam Sheik [Album 2011]
Daim Lala,Buqja,Shkokla – Indiau [ Premier 2011 ]
Daimi dhe Buqja – Hajde Djal Hajde [ 2011 ]
Dani – Ik Nga Diaspora [Album 2011]
Dani – Ik nga diaspora [2011]
Dani e Azizi dhe Gazmendet Potpuri [ 2011 ]
Demush Malaj – Me Ke Vra Ne Zemer [2011]
Desole ( version shqip 2011 )
Destan Shabanaj – Te Embla Ishin Fjalet [Album 2011]
Devis Xherahu – Fotografia [2011]
Dhurata – Ka Me Te Vra Mallkimi Im [2011]
Dhurata Ahmetaj – Nje Nate [2011]
Diellza – Kam Diqka Qe Duhet Ta Them [2011]
Dinamit Alboombardimi 1 [ Album Premier 2011 ]
Dj Blindi a.k.a Blindi Beats – Meda – Nuk Pranoj [ Remix 2011 ]
Dj Blunt Ft. TeTret – Me Neve [2011]
Dj Blunt ft Real 1 – Sexy Love [2011]
Dj Blunt ft Real 1 ft Da Ghost – Dit e nat [ Premier 2011 ]
Dj Blunt ft Real 1 ft Lyrical Son and MC Kresha – Shum moti [ Premier 2011 ]
Dj Blunt ft Real 1 ft. Kaos – Mos u nal [ Premier 2011 ]
Dj Blunt ft. Real 1 – SEH DAT [ Premier 2011 ]
Dj Sina [ Remix 2011 ]
Dj Sina [ Remixes 2011 ]
Dj Trimy ( Remix 2011 )
Don Feat. Don Arbas – Loja Mbet e Njejt [2011]
Dr Mic – Une Jom Me Ty [ Premier 2011 ]
Dr.Mic (TDS) – When i Get High,I wana RAP [ 2011 ]
Dr.Nushi – Qyteti Jone [2011]
Drenusha Latifi – Aspak [ 2011 ]
Duda – Sa Shtir [ Premier 2011 ]
Duda Ft. Monny and. ZeeroMan – Loja [ 2011 ]
Duda ft Noizy – Krejt u Pa [ 2011 ]
Duda ft. Noizy e B-Genius – Nena Loke [ 2011 ]
Duli – Fjalet e zemres [ Album Premier 2011 ]
ETNA – Si meteor [ Premier 2011 ]
Edi – Live [ Album 2011 ]
Edi Furra – Te Kendojm se bashku [Album Live 2011]
Edi Furra – Vetem Hare Live (Album 2011)
Edi Krasniqi – Ti Ne Zemren Time [ 2011 ]
Edison Fazlija Live Tallava [ 2011 ]
Edita Sopjani – Plus Minus [2011]
Edona Bujari – Kaluan Disa Vite [2011]
Eki – Engjellesh e Bukur [2011]
Ela Rose – Lovely Words [ Kerkes muzikore HIT 2011 ]
Elida Bardhi Ft. Soni – Me Mu [2011]
Elita 5 Feat Noga Beatbox e Gold-Ag – Qka mka syri [ Premier 2011 ]
Eliza Hoxha – E Dua kete Vend [ 2011 ]
Eliza Hoxha – Perballe Vetvetes [2011]
Eliza Hoxha – Te Dua Veq Ty [2011]
Elvana Gjata – I wanna bring it up [ 2011 ]
Elvana Gjata – Kudo qe jam [ 2011 ]
Elvana Gjata – Me ty Top Fest 8 [ 2011 ]
Elvana Gjata ft. Flori – Dhe zemra ndal [ Remix 2011 ]
Emir Batllava – Ta besova ty rinin [ Live 2011 ]
Endrit Duraku – Oj Lulie [Live Album 2011]
Engji – Falje nuk Ka [ 2011 ]
Eni Koci – Me Ndjek [2011]
Ermal Fejzullahu – Oj nafaka jeme [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
Ermal Fejzullahu – Per Disponimi Tuaj [Album 2011]
Ermal Fejzullahu Ft Nora Istrefi – Une e di [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
Eroll Murati – Dasma [Album Live 2011]
Eurovision Song Contest Duesseldorf [2011]
Fahrie Zogaj – Tallava [Album 2011]
Fatmir Elezi – Mere shpirtin [2011]
Fisnik Ristemi – Milioneri [ Premier 2011 ]
Fisniket – Vdeksha per ty [TOP FEST 8]
Fjolla Morina ft Kris Rock – Hot Hot [ 2011 ]
Flora Gashi – A te kujtohem dashuri [Album 2011]
Florent Haliti – Nje dit kur te vdes [ Premier 2011 ]
Florent Osmani – Tradhetare [2011]
Flori Feat. Albatrit Muqiqi e Noga – Tequila [ 2011 ]
Flori Mumajesi – Dashuria [ 2011 ]
Flori Mumajesi – Tallava Top Fest 8 [ 2011 ]
Flori ft Albatrit Muqiqi dhe Noga – Tequila [ HQ 2011]
Florian beqiri – Kan luftu trimat [ Premier 2011 ]
Floriani vogel – Oj Medine [ Ilahi 2011 ]
G-STREET – Kujtimi per ty [ Premier 2011 ]
Gazi Bajrami, Mentori – Super Tallava [ 2011 ]
Gazmend Rama – Anila Moj Anila [Live Album Premier 2011]
Gazmend Rama – Dridhe Dridhe [Album 2011]
Gena – Ne Prehnin e Nanes [ Album 2011 ]
Genc Morina – CNEG [2011]
Genta – Guximi [Album 2011]
Genta Ismajli – Pa ty [ Premier 2011 ]
Genta Ismajli feat DJ Dalool – Guximi [ Premier 2011 ]
Ghetto – Ajo [2011]
Ghetto – Thug Life [2011]
GhosT Pymm Ft. Ekremi – Lamtumir [ 2011 ]
Gili e Enis Potoku – Badiahava [TOP FEST 8]
Gjyste Vulaj – Vdekrisht Te Dashuroj [Album 2011]
Gjyste Vulaj – Vdekrisht te dashuroj [ Premier 2011 ]
Gold AG – Jo Negociata [ 2011 ]
Gold AG – Realiteti [ Album 2011 ]
Gold AG – Shala e Bajgores [ Premier 2011 ]
Gold AG – The Gold Father [ Album 2011 ]
Gold AG Ft. Rovena Stefa – Thirrem [ High Quality 2011]
Gold AG ft. Rovena Stefa – Thirrem [ 2011 ]
Gold Ag feat 2po2 e Andini – Te Falem Ty [ Premier 2011 ]
Gold Master – Ku je [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
Gramoz Gervalla – Semundje e Ilaq [2011]
Granit Imeri – Intrigante Live [2011]
Hajro Ceka – Ti Ne Shqiperi Une Ne Amerik [Album 2011]
Hekuran Krasniqi – Princesh [Album 2011]
Hekuran Krasniqi e grupi Fama – Qika e mir [ 2011 ]
Hekuran Krasniqi ft Genta Ismaili – Dridhet [ 2011 ]
Hysi – Ishalla Spo Bjen Shi [Live 2011]
Hysi – Qikat Shkojn E Vijn [Album 2011]
Hyzeri – Ai Mesazhi i Fundit [2011]
Ibrahim Tatlises – Le Daye [Album 2011]
Ilirian Beqiri – Dubi dab [ Premier 2011 ]
Ilirjan Beqiri Lili – Per ty me vlon gjaku [ 2011 ]
Ingrid Gjoni Ft Stine – Relax [ 2011 ]
Irva Stefa – Tregom [2011]
JERICHO – Kanga jone [ Premier 2011 ]
Jehona Sopi – Kete vere [ Premier 2011 ]
Jonida Maliqi – Fantastik [2011]
KAOS – Le tkallen [ 2011 ]
KAOS – Ska lidhje [ Premier 2011 ]
Kadan Duraj – Per Nje Leter [ Album 2011 ]
Kaltrina Selimi – Hot [ 2011 ]
Kastriot Dhe Hidajet Seferi – Te dua te Dua [Album 2011]
Kastro Zizo – Super star [2011]
Kobra a.k.a Helmusi – Leter Jete [ Premier 2011 ]
Kobra aka Helmusi – Freestyle [ 2011 ]
Kole Oroshi – Ah Loke [ 2011 ]
Kole Oroshi – Kiss me Now [2011]
Kole Oroshi – Po po Zemer [2011]
Korab Shaqiri – Ska me dy lug [ Premier 2011 ]
Kumrije Biba – Nga Fati Smundesh Me Ik [2011]
Kusha – So Sweet [Demo Se Shpejti Full 2011]
Kusha ft Lyric Master – Ditet e Shkolles [ 2011 ]
Kusha ft.Lyric Master – Matura [ 2011 ]
Kusha ft.Rap Star ft Lyric Master – Qa Po Bojna Na [ 2011 ]
Labi – Ti ke mbet ne zemren time [ Album Live Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
Lali – I Lumtur [2011]
Lali Kadriu – Po Vjen Nusja Mashalla [Album Premier 2011]
Latino Band – Veq ty [ 2011 ]
Legenda Ft. Hekuran Krasniqi – Zemer sonte nuk Vjen [ 2011 ]
Lendita Selimi – Sot Ose Neser [Album 2011]
Lenti – Lumja Nana Qe Te Ka Ty [2011]
Leonora Poloska – Engjulli im [ Premier 2011 ]
Leta – Bajna Dasem [Album 2011]
Life Soldier ft. Arthur – La Jamaica,Reggae [ 2011 ]
Lil Samee Ft. Big Boy Niti Dhe Genc Prelvukaj – Dush Me Ty [2011]
Lil Vlora – Maximus [ 2011 ]
Liman Qerimi – U Largove [ Album 2011 ]
Linda Shabani – Avanturat jo si du [ Premier 2011 ]
Linda Shabani – Tallava live [ 2011 ]
Liridon Gashi – Leonora [ Premier 2011 ]
Loco ft Albochino, Don Arbas – So Fly [ 2011 ]
Lori – Pse [ 2011 ]
Lori ft. Blero – Kthehu Sonte [ 2011 ]
Luljeta Krasniqi – Sonte Duhet me u Nda [Album 2011]
Lyric Master – Fundi i Miqesis [ 2011 ]
Lyric Master – Jo Nuk Shkon [ 2011 ]
Lyrical Son – Pse tfola u njoftova me ty [ Premier 2011 ]
Lyrical Son e Mc Kresha – Pa Mu [ Pa reklama 2011 ]
Lyrical Son ft Fuga Mc Kresha – Do U
Lyrical Son ft Singullar e Mc Kresha – Kon pe shan me nan 2011
MC Kresha ft Dj Flow – Boni zhurm [ Premier 2011 ]
Machiato Band Ft. Labinot Rexha NOTI – Maska [ 2011 ]
Mad Lion Feat. DuKaTi, DaKey and. Don Edison – Gjurmet [2011]
Mad Lion feat Bardh Latifi – Vul me Gjak [ 2011 ]
Mahmut Ferati – Ti e din ilaqin Tem [ Album 2011 ]
Maksi ft. Kosovare Xhoni – Maturant [ 2011 ]
Malesori – Shoqet Xheloze [ 2011 ]
MbReTi Ft. Floriani Vogel – Jetim [ 2011 ]
Mc Kresha – M.A.D.E Kartel (Freestyle) [ Premier 2011 ]
Mc Kresha feat SingullaR – Bring it On [ Premier 2011 ]
Mc Kresha ft Lyrical Son e Capital T – Baby I do it [ 2011 ]
Mc Qoppa – Ghetto Boss [ 2011 ]
Mc Qoppa – Zoni i saj [ 2011 ]
Meda – La ilahe il-Allah [ 2011 ]
Meda – La ilahe il-Allah [ HQ 2011 ]
Meda – Lamtumire [Album 2011]
Mensur Kadriu Dhe Ilirian Beqiri – Facebook [2011]
Mentor Kurtishi – Mendjemadhsia [ Album 2011 ]
Mera Zymeri – Jackpot 2011
Mera Zymeri – Jackpot [ Album 2011 ]
Meri ft Elia – Dua Sdua [2011]
Mimoza Shkodra – Pika ime e nxehte [ 2011 ]
Minator Basha – Kuje sonte ti [ 2011 ]
Miriam Cani ft Alban Skenderaj – Somebody hurts [ 2011 ]
Mirsa Kerceli – Kete nate [ 2011 ]
Motrat Mustafa – Burrit i Ka Hije Fjala [Album 2011]
Motrat Mustafa – Shpirtit Tim (Kushtuar Bashkeshortit)
Muhamet Sejdiu – Tallava [2011]
Muharrem Ahmeti – Ne syt e mi shihet malli [ Premier 2011 ]
NR ft. MC Kresha,Lyrical Son – Here We Are [ Premier 2011 ]
NRG Band – Album 2011 [pa reklama]
NRG Band Feat. Capital T – Veq Asaj [ 2011 ]
Nadi – Intrigante [Live 2011]
Nadi – Maturant [ 2011 ]
Nadi – Tjeter Mos Kerko [Album 2011]
Naim Ukaj – Potpuri [Album 2011]
Naser Bytyqi – E Kam Me Gjith Mend [2011]
Naser Dhe Labinot Beqiri – Kendojm Per Ju [Album 2011]
Nescho – Qka ka 3 [2011]
Nexhat Osmani – Qaj moj zemer Album 2011 [pa reklama]
Noizy Ft. Eni Koci – So Hot [ 2011 ]
Noizy fT. Shadow , Varrosi – Mos Mrrej Mu [ Premier 2011 ]
Noizy feat Eni Koci – Sonte [ 2011 ]
Noizy ft. Sheila Varrosi Lil Koli – Boll Mo me Pytje [ Full Version 2011 ]
Nootix – Gjithmon Me Ty [ 2011 ]
Oran-G feat Mentor Kurtishi – Luj Karshi [ 2011 ]
Orginallat – In Da House [2011]
Potpuri Kengesh Me Yjet [Album 2011]
Presioni – Zgedhe Njo [ 2011 ]
Prince Double H – Xhihadi Jem 3 [ Komplet 2011 ]
Qendresa Rexhallari – Electrogirl [2011]
Qendresa Rexhallari – Me perqafo [2011]
Qendrim Kodraliu – Kthehu [ Premier 2011 ]
Qendrim Kodraliu – Prap qdo nat [ Premier 2011 ]
Qendrim Kodraliu – Pse Nuk Me Don [ Premier 2011 ]
Qendrim Kodraliu – Special Per Www.VeqHite.Net [ 2011 ]
Qendrim Kodraliu – Tash harrom [ Premier 2011 ]
Rap Star Ft. 2Kings – Big Boobs (Prod By. Lyric Master) – [ 2011 ]
Real-K Ft. Hava – Dance With Me [ 2011 ]
Rebel a.k.a.Unikkatil – Dostat e vertet [ High Quality ]
Rezarta Shkurta e Vedat Ademi – Dua te iki [ 2011 ]
Rifat Berisha – Arom Lirie [Album 2011]
Rinor Sahiti [ Album Live 2011 ]
Rozana Radi – Qokolata [ 2011 ]
Ryva Kajtazi – Hajde zemer [ Premier 2011 ]
Saabii Tash Kur E Kuptova Live [ 2011 ]
Sabri Fejzullahu – Mergimtari [2011]
Sadik Uka – Ty Te Kendoj [Album 2011]
Safet Igrishta – O Gurbet [Album Live 2011]
SeLA a.k.a BosZMaN – Qefi, Mllefi [ Premier 2011 ]
Sef Duraj – Album 2011 [pa reklama]
Seldi Qalliu Ft. Snupa – Veq Du Me Dit [ 2011 ]
Seven Saraqi Ft. Tonic – E Dini [ 2011 ]
Shaqir Cervadiku – E Baj Dasmen Ne Vendin Tim [Album 2011]
Shaqir Cervadiku – Kenga kushtuar bashkeshortes [ 2011 ]
Shkurte Fejza – Sheqerja [ 2011 ]
Shkurte Gashi – Dashuria [Prod by Flori 2011]
Shpat Kasapi – Sa Me Lendoi [Album 2011]
Shpat Kasapi ft Ton Voka – Shum hot [ Premier 2011 ]
Shpresim Zylbehari – Me mundon [ 2011 ]
Shqipdona Behluli – Nuse ne gurbet [2011]
Shqipe Abazi – Jam Vajz Pa Behane [Album Premier 2011]
Shqipe Krivanjeva – Djal Se Kupton Qka Esht Dashuria [2011]
Shqipe Krivenjeva – Nuse u bona [Album 2011]
Shqiprim Sylejmani – Lamtumir [2011]
Shyhrete Behluli – Ma Te Mir Me U Ba [Album 2011]
Shyhrete Behluli – Ma te mir me u ba [ Premier 2011 ]
Sinan Hoxha ft. Seldi Qalliu – Bjondina [ 2011 ]
Sinan Vllasaliu – Buzet Me Jan Thar [ 2011]
Sinan Vllasaliu – Pellumb i bardh 2011
Sinan Vllasaliu – Pellumb i bardh [ Premier 2011 ]
Sinan Zylbehari – A do kthehesh ( Kerkes muzikore )
Skillz – 1 Milion [ Premier 2011 ]
Smail Puraj – Asnjeher [ Album 2011 ]
Snupa ft. Blero ( Seldi ) – Veq du me dit [Full 2011]
Stine – Besoja [2011]
Stine ft Niku (2die4) – Dashuria ime [ 2011 ]
StronGi ft Kook.1 – Apo don s3ks [ Pa cenzur 2011 ]
Stupcat live humor ne Munchen [ 2011 ]
Teuta Selimi e Beni Baksi – Ama ben Hallall [2011]
TiKi – Parajs Ne Erresir [ 2011 ]
TiKi Feat. Do-Gma – Merri krejt [ 2011 ]
TiKi ft. Belistar and Ratima – Dont Stop [2011]
Tiki – Ti je kuptim 2011
Tina – Pse Po Ik Prej Meje [2011]
Tini – Zemra ime [ Album 2011 ]
Tony Ray feat. Ingrid Gjoni – My heart is crying [ 2011 ]
Top Fest 8 [ Kenget e reja Konkuruese 2011]
Tuna – Dyshemeja [ Premier 2011 ]
Valentina Spaho – Ska Me Ne [Album 2011]
Vali – Vajz Me Sy Te Shkruar [Live Album 2011]
Valle – Album Dasmash [ 2011]
Valon Dhe Nebi Gelanca – Fluturoj Dalldyshja [Album Live 2011]
Valon Gelanca – Zemra ime Live [ 2011 ]
Valon Haliti – Per ju deshmor [ Album Rapsodik 2011 ]
Valton Krasniqi – Dashuri Me Zor [Album 2011]
Valton Krasniqi – One Day [ Premier 2011 ]
Valton Krasniqi ft Mc Qoppa – Oh No [ 2011 ]
Valza Bajra – Me jep rast [2011]
Vani ft Amarda – Arome Indie [2011]
Vellezerit Susuri – Shpirt o Zemer [2011]
Vera Oruqaj Dhe Sinan Saraqi – Te Lutem Kthehu [Album Premier 2011]
Vesa Luma – Ti po don [ Premier 2011 ]
Vezire Gashi – Live [ Album 2011 ]
Viola – Te Behem Lot [Album 2011]
Vllezrit Abazi – Kalojn Vitet si ne Enderr [ Album 2011 ]
Vllezrit Krasniqi – Na Kur Ta Bajna Dasmen [Album Premier 2011]
Vllezrit Mziu – Knaqu Sot [Album 2011]
Vlllaznimi – Sa te pash ty [2011]
Vlorentin Vladi Tini – Matura [ 2011 ]
XILI – Hajt se bohet mir [ Premier Album 2011 ]
Xeni e Ismet Peja – Hajt tja thojme nje keng te bukur [ 2011 ]
Xhavit Avdyli – I zoti Shpis [Live 2011]
Xhavit Igrishta – Moj Sugarja e Nanes [Album Premier 2011]
Xheki – Ta marr zemren [ Premier VeqHite.Net 2011 ]
Xhela – E Pabesueshme [Album 2011]
Xheza Ft Shqipe Abazi – Ne Ket Bot [ 2011 ]
Xhihadi Jem 3 (Part 1) – Prince Double H e JambeatZ [ 2011 ]
Xhuli – Hajde Hyn ne Valle [Album 2011]
Xili – Miliona hilet e tua [ Premier 2011 ]
Xili – Nuk e Di [2011]
YLLI – Lamtumir [ Premier 2011 ]
Ylli Dema – Ty Te Dua Xhan [Album 2011]
Yllka Deliu – U Kry [2011]
Yllka Kuqi – Realitet (Premier 2011)
Ymerli Krasniqi – Kush te Foli Keq per mu [2011]
Zajmina Vasjari – Te Ndjej [ 2011 ]
Zyber Avdiu – Na E Kallim Sa Her Dojna [Album 2011]

SHKARKO TE GJITHA NE WWW.VEQHITE.NET

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: