VeqHite.Net – Qendra e muzikes shqiptare,Muzika Shqip Filma Shqip Chat Shqip Mp3 Shqip Video Shqip Humor Shqip Horoskopi Big Brother Sport Lojra Radio Ilirida, Lajme Shqip ,

Kenga Magjike 2011 – Java 5

Era Rusi – Nje lamtumire

http://www.4shared.com/audio/M-jgkEjw/Era_Rusi_-_Nje_lamtumir.html
Ilir Kazaferi – Lodhem kot te jem nje mik

http://www.4shared.com/audio/GmpsHF8R/Ilir_Kazaferi_-_Lodhem_kot_te_.html
Juli Lekocaj – Me jep jete

http://www.4shared.com/audio/Ovue_dzZ/Julian_Lekocaj_-_Me_jep_jet.html

Kejsi Tola – Me jeto

http://www.4shared.com/audio/zBjMhErv/Kejsi_Tola_-_Me_jeto.html?
Elia – E boj une

http://www.4shared.com/audio/SJVkGNQR/Elia_-_E_boj_une.html
Big Basta ft. Angelo – Si melodi
http://www.4shared.com/audio/JuK-RKx-/Big_Basta_dhe_Angelo.html
Gati per shkarkim ne VeqHite.Net

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: