VeqHite.Net – Qendra e muzikes shqiptare,Muzika Shqip Filma Shqip Chat Shqip Mp3 Shqip Video Shqip Humor Shqip Horoskopi Big Brother Sport Lojra Radio Ilirida, Lajme Shqip ,

SHKARKO HITET E FUNDIT SHQIP 2012 ne www.veqhite.net

Mbrapa
tyyp – Marigona Jelliqi – Love u forever [Premier 2012]
tyyp – Dr Flori ft Mondi Tani e Astriti – Bota nuk eshte bardh e zi [2012]
tyyp – Eliza dhe Dj Dalool – Nuk Mundesh [2012]
tyyp – Iliriana Sahiti – Ah Jet [2012]
tyyp – Lek Plepi ft. Drilon Hoxha – Kerkoj Fame [2012]
tyyp – 2Ton Feat. Stresi, Anestezion – Skena koh [2012]
tyyp – Anjeza Branka – Je in [2012]
tyyp – Gold AG feat.Shkodran Tolaj – Tfala Kosoves [Premier 2012]
tyyp – Adnan Kamberi – Tallava Live [2012]
tyyp – Stresi ft. Pakufijt ft. Many ft. Samy – Bad Boys in Town [2011]
tyyp – Da.kiLLa – Jetimi [2011]
tyyp – Dritton – Pa falje [2011]
tyyp – Ernim Ibrahimi – Tallava per Mitrovicalit [2011]
tyyp – Ilirian Beqiri – Sonte zemra me qan [2011]
tyyp – Lindi ft Valza – Era [2011]
tyyp – Qendresa Millaku – First Class Girl [2011]
tyyp – Varrosi – Po u Tregoj [2011]
tyyp – Ahmeti e Visar Shabani – Dasem e madhe sante fillon [2011]
tyyp – Albana Azizi – Real Love [2011]
tyyp – Alberie Hadergjonaj – Vetem ty [2011]
tyyp – Dr. Flori – Sma ndjen [2011]
tyyp – Greta Koqi – Pyes veten [2011]
tyyp – Leonora Jakupi – Kenge e pa kenduar [2011]
tyyp – Pirro Qako e Vedat Ademi – Buj vetem buj [2011]
tyyp – Agron Ahmeti – Tallava Live [2011]
tyyp – Arsim Latifi – Hajde Kalle [2011]
tyyp – Avdi Gervalla – Avanturiste [2011]
tyyp – Bastri Bali – Zdu me te Pa [2011]
tyyp – Mc Qoppa Feat. Bad – Sna Gjon [2011]
tyyp – Noizy Ft. Eni Koci – Love Me [2011]
tyyp – Gold AG feat.Hysni Klinaku – Ruaje flamurin [Premier 2011]
tyyp – Ronni – Eshte Vone [2011]
tyyp – Ronni – Vuaj [2011]
tyyp – Shkumbin Ismaili – Cauca e Tetoves [2011]
tyyp – Shkumbin Ismaili -Ti nuk me kupton [2011]
tyyp – Denisa Gjezo – Kurr si me par [2011]
tyyp – Ermal Mamaqi – Vetem beso [2011]
tyyp – Gold AG – Inxhja [2011]
tyyp – Himena Ymeri – Kam mall [2011]
tyyp – ML Ft BiG WoLF e BberaT – Prap tdu [2011]
tyyp – Olta Boka – Anna [2011]
tyyp – Seldi – Kno [2011]
tyyp – Aziz Murati, Beqir Aliu e Adnan Daci – Ilahi [2011]
tyyp – Naim Quliqi e Eroll Dogani – Festa e Bajramit [ Ilahi 2011]
tyyp – Zyra e Nusja e Gostivarit – Buqe Buqe [2011]
tyyp – Cyanide – Forcat Politike [2011]
tyyp -Dj Blunt Ft. Real 1 Dhe Big Basta – Kodi Sekret [2011]
tyyp -Ismet Beqiri – Lotet me pikojn [2011]
tyyp -Ismet Maqkaj – Eja zemer eja [2011]
tyyp -Rina Abdyli Ft. Flaka Krelani, MC Kresha – Si Bass [2011]
tyyp -Teuta Bogujevci – Si Llokum e Embel – [Album 2011]
tyyp 1sT ft ZuKa e eL-G – Fshije Lotin [ 2011 ]
tyyp 2 Ton – Pa dhun [ Premier 2011 ]
tyyp 2 Ton ft. GT – Surpriza [ 2011 ]
tyyp 2Kings – Hands Up [2011]
tyyp 2Kings – Mat mirt nqytet [2011]
tyyp 2Kings – Sex edhe Lek [2011]
tyyp 2Kings ft.Kusha – Kualitet Kem Veq Na prod.by Lyric Master [2011]
tyyp 2Ton Feat. Big Bossidy – Hands Up [2011]
tyyp 2Ton Feat. Big Bossidy – Tjerat [Think Creative 2011]
tyyp 2po2 – Authentic [ Album Premier 2011 ]
tyyp 2po2 – Thuj Mirdita djalit tkeq [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
tyyp 2po2 ft Real 1 DJ Blunt Capital T – Hello [ 2011 ]
tyyp 2po2 ft Unikkatil – Fitore e Sinqert [ 2011 ]
tyyp ALBI ft. Grupi Simpatiket – Oj Teuta Shpirti Jem (Premier 2011)
tyyp Ab-Mc Ft Blindi Beats – Sje Kam Kall Zemer [ 2011 ]
tyyp AdeLina Ismajli .ft. UraGani – Heyy [ Remix 2011 ]
tyyp Adelina Berisha – Sa larg je [2011]
tyyp Adelina Emini ft. Gentz – Tipsy [ 2011 ]
tyyp Adelina Ismaili – Tribalb, MR.PiNK [ 2011 ]
tyyp Adelina Ismaili ft. Faudel – I love you more [Premier 2011]
tyyp Adelina Tahiri – Bad Boy [2011]
tyyp Adelina Tahiri – Mjaft 2011
tyyp Adelina Tahiri – Ti mos u kthe [2011]
tyyp Adelina Tahiri ft Elgit Doda – Mjaft [2011]
tyyp Adem Imeri – Shum po vuj [2011]
tyyp Adem Ramadani – Album 2011
tyyp Adem Ramadani – Ti je feja e vertete [ 2011 ]
tyyp Adhurim Deari – Te Kerkoj Ne Ender [2011]
tyyp Adil Ramadani – Jo si ti [ 2011 ]
tyyp Adnan Daci – Je e re axhami [ 2011 ]
tyyp Adnan Daci – Kanagjegji [2011]
tyyp Adnan Daci – Nje Her Zemra Falet [ 2011]
tyyp Adnan Dukaj – Ne Syt e Tu [2011]
tyyp Adnan Kryeziu e Bukurie Zogaj – Dy kandila [ 2011 ]
tyyp Adrian Gaxha – Me ty [2011]
tyyp Aferdita Demaku – Perseri Fajtor Jam Un [Album 2011]
tyyp Aferdita Dreshaj – Qyteti hesht [2011]
tyyp Aferdita Elshani – Shum Her Tu Luta [Album 2011]
tyyp Aferdita Elshani – Shum her te luta [2011]
tyyp Afrim Muqiqi – Kthehu Moj Zemer [ 2011]
tyyp Afrim Muqiqi – Pse Te Jetojm Te Ndar [2011]
tyyp Afrim Muqiqi dhe Viola – Potpuri [ 2011 ]
tyyp Afrim Uka – Prap Dhimbja e Vjeter [2011]
tyyp Agim Osmani – Kur isha i ri [ 2011 ]
tyyp Agim Poshka feat. Alex – Bardhe e zi [2011]
tyyp Agnesa – Dj Lshoje Play [ 2011 ]
tyyp Agron Ahmeti – Dashuria e Humbur [2011]
tyyp Agron Ahmeti – Tallava [2011]
tyyp Agron Sylejmani – Lirisht Ik Prej Meje [2011]
tyyp Ahmet Dranogllava – Afrohu pash syt e Ballit [ 2011 ]
tyyp Alban Gashi Ft.Qendrim Kodraliu – Si Nje Yll [ 2011 ]
tyyp Alban Gashi – My Love [ Premier 2011 ]
tyyp Alban Mehmeti – Telefonom [2011]
tyyp Alban Mustafa – Eh Sa Zemra Eh Sa Emra [Album 2011]
tyyp Alban Skenderaj – Ende ka shpres [ Album Premier 2011 ]
tyyp Alban Skenderaj – Rrufe ne qiell te hapur [ Premier 2011 ]
tyyp Alberie Hadergjonaj – Kur nuk shkon nuk shkon [ 2011 ]
tyyp Alberie Hadergjonaj – Music [2011]
tyyp Albert Pestisha – Konkurrenca [2011]
tyyp Albulena Uka – Te Dashuroj [ 2011 ]
tyyp Albulena Ukaj – Ne sy sun te shikoj [2011]
tyyp Ali Lestrani – Bashkimi i Trojeve Shqiptare [2011]
tyyp Alida ft Stine – Lucky girl [ Premier 2011 ]
tyyp Amarda Gazi Artushi – Facebook [ Album 2011 ]
tyyp Anduena Tahiri – 1000 Lot [2011]
tyyp Anduena Tahiri – Shi ne syt e mi [2011]
tyyp Anila Lilaj – Sheqeri i nenes [2011]
tyyp Anila ft. Dr. Flori – Ca Po Menon [ 2011 ]
tyyp Anonimos -Ti Pe Don [ 2011 ]
tyyp Anonimos ft. Mad Lion – I Dashuri President [ 2011 ]
tyyp Antigona Sejdiu – Kot Fole [2011]
tyyp Antrax – Stili yt [ 2011 ]
tyyp Arben Gashi – Aman Of Aman [2011]
tyyp Arben Sefedini – Sa mka marr malli [ 2011 ]
tyyp Arbnor Muharremi – Tallava [2011]
tyyp Arbnora Bashota – hajde Me Mu [2011]
tyyp Arbnora Kleqka – Divorci [2011]
tyyp Ardi Rexhepi – Nje pik loti [2011]
tyyp Ardi Rexhepi – Pa fat [ 2011 ]
tyyp Ardian Bujupi – This is my Time [2011]
tyyp Ardiana Kabashi – Kush Je Ti [Album 2011]
tyyp Ardit Stafa – Syt e tu [2011]
tyyp Argjentina Ramosaj – Perfekt [ 2011 ]
tyyp Arion Gashi – Ti se dite [ 2011 ]
tyyp Arjana Leti Ft. Pro Band – Prishtine – Tirane [ 2011 ]
tyyp Arnesa e Anita – Sa e sa vite [2011]
tyyp Arta Bajrami – Ma special [Premier 2011]
tyyp Arta Bajrami Exotic [Album 2011]
tyyp Arta Osmani – 100 perqind Live [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
tyyp Artan Jusufi – Ma Ban Halla Kosovare [ 2011 ]
tyyp Artan Jusufi – Me ke hak [Album 2011]
tyyp Artiola Toska – Goc Tirone Jom [2011]
tyyp Artiola Toska ft Meda – Qaj e Qesh [ 2011 ]
tyyp Astrit Hoxha – Si ajo Asnja [ 2011 ]
tyyp Astrit Mulaj – Album 2011 [pa reklama]
tyyp Astrit Mulaj – Te Mallkoj [2011]
tyyp Astrit ft Geni ft Diellza – Banana Split [ 2011 ]
tyyp Attdhe – Perjete [2011]
tyyp Aurela Gace feat. MC Kresha – Cash 2011
tyyp Aurela Gaqe – Feel the Passion [ Eurovision 2011 ]
tyyp Avdyl Mziu – Drit Per Ty [ 2011 ]
tyyp Avdyl Mziu – Live [ Album 2011 ]
tyyp Avdyl Mziu – Pse Skendon Bilbili – [ Album 2011 ]
tyyp Averita – For You [2011]
tyyp Azem Lukaj – Live [Album 2011]
tyyp Aziz Murati – Bjeri Shum Tupanit [2011]
tyyp Aziz Murati – Mashalla Mashalla [Album 2011]
tyyp Aziz ft Elvana – Duro zemer [ 2011 ]
tyyp B Genius – Un Me Ty [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
tyyp B Genius ft Felon – Ti me Shoqe [ Premier 2011 ]
tyyp B-Genius – A ma jep [ 2011 ]
tyyp B-Genius – A po Vjen [ 2011 ]
tyyp B-Genius – Krejt [2011]
tyyp B-Genius Feat. Noga – Mos ta nin [ 2011 ]
tyyp B-Genius ft. Trina – Dilema [ 2011 ]
tyyp B-Kena ft Petro-G – Jeta na Mashtron [ Premier 2011 ]
tyyp B2N ft Lyrical Son – Are you ready [ Premier 2011 ]
tyyp BURN – Per Dike [ 2011 ]
tyyp Baba Trodon Feat Mc Tany – E Embel [ Premier 2011 ]
tyyp Babo – Darabuka [2011]
tyyp Baboo Darabuka and DJ Benity – Love it [2011]
tyyp Baboo Darabuka ft Dj Benity feat. Astrit Stafa – Summer Jam [ 2011 ]
tyyp Bajra Dhe Filja – Dashuria e Gabuar [ 2011 ]
tyyp Bajram Gigolli – Per ty [ 2011 ]
tyyp Bajram Gigolli – Tallava [Album 2011]
tyyp Bajrami Gigolli – Mihone [2011]
tyyp Bajrami e Luli [ Tallava 2011 ]
tyyp Barbana – Hajna hajna [ 2011 ]
tyyp Barooti – IN [2011]
tyyp Barooti – Zanati Vjeter [ 2011 ]
tyyp Barooti Ft. Explode Dhe F-Tim – Ju Po Doni [2011]
tyyp Barooti ft Gold AG – Nuk Muni [ Premier 2011 ]
tyyp Bashkim Dhe Valbona Spahiu – Ska Pishman [ 2011 ]
tyyp Bashkim Spahiu – Ti i Ngjan Asaj [ 2011 ]
tyyp Bastri Bali – Pse je Martu [2011]
tyyp BeatBlleX – Vetem ty [ 2011 ]
tyyp Beatrix Ramosaj – Dilema [2011]
tyyp Beatrix Ramosaj – Dreams Come True [ 2011 ]
tyyp Beatrix Ramosaj – Let me love you [ 2011 ]
tyyp Bedri Fazliu – Sonte [ 2011 ]
tyyp Behare Shala – Jabanxhiu [Album 2011]
tyyp Bekim Kastrati – Pavarsia [ 2011 ]
tyyp Bekim Kastrati – Thuaj [ Album Premier 2011 ]
tyyp Bekim Kastrati – Vishe Qun Kemishen [2011]
tyyp Bekim Kastrati Dhe Flora Gashi – Moj e Mira [Premier 2011]
tyyp Bekim Kumanova dhe Elda Berisha – Kengen Mos Ta Ndalim [Album 2011]
tyyp Bekim Kumanova ft Elda Berisha – Kengen mos ta ndalim [ 2011 ]
tyyp Beli – Ani Ani Shko [ 2011 ]
tyyp Beli – Her si akull her si zjarr [2011]
tyyp Beli dhe Klodi – Sa Me Ka Mar Malli Met Pa [ 2011 ]
tyyp Belistar feat. TiKi,2-rim – Ata Sy [ 2011 ]
tyyp Beni – Nuk ka ne bote si dashuria [Album 2011]
tyyp Beretta Ne Veri .ft. UraGani – Mitro-VERi [ 2011 ]
tyyp Berkan – By the way [ 2011 ]
tyyp Bernard Brevinja – Ne Martesen Tende [ 2011 ]
tyyp Bertan Asllani – Imkansiz [ 2011 ]
tyyp Bertan Asllani – Kujt i thua xhan [ 2011 ]
tyyp Bertan Asllani – O Biliyor [2011]
tyyp Bertan Asllani – Yaramaz [ 2011 ]
tyyp Besa – Allways on my mind [ 2011 ]
tyyp Besa – Boten do ndryshoja [2011]
tyyp Besa – Kaloresi I Nates [ 2011 ]
tyyp Besa Krasniqi – Enderr e Vertete [2011]
tyyp Besart Halimi e Haliband – Ne tren per Prezeren [ Premier 2011 ]
tyyp Besarta – Llokum Me Arra [2011]
tyyp Besim Morina – Nese kam gabu [ 2011 ]
tyyp Besim Shabani – Mikesha [2011]
tyyp BiG WoLF A.k.a PsychoPaTh – MjeeGull [ 2011 ]
tyyp BiG WoLF A.k.a PsychoPaTh – Ti a Un [ 2011 ]
tyyp Big Basta – Bounce with the Star [ 2011]
tyyp Big Basta dhe Angelo [2011]
tyyp Big D ft Linda Halimi – Supa Dupa Fly [ Premier 2011 ]
tyyp Big Mama – Kucuk prens [2011]
tyyp Big Tip ft Fatoni – Ty Te Dua [ 2011 ]
tyyp Big-D – City Life [ 2011 ]
tyyp BilBilat – Maturant [ 2011 ]
tyyp Bim Bimma Ft. Dr.Mic – Raw [ 2011 ]
tyyp Bim Bimma ft Kaos Mc Kresha Singi Lyrical Son Skillz e Dj Flow – Anthem [ 2011 ]
tyyp BimBimma – New Demo (Mars 2011)
tyyp BimBimma Ft. Lurro – Na Dallojm [ Premier 2011 ]
tyyp Bleona Qerreti – Rrushi Kosoves [ 2011 ]
tyyp Blerina Matraku – Laja laja [2011]
tyyp Blerina Matraku – Si guxonte [2011]
tyyp Blero Ft Etno Engjujt ft Linda Halimi – Qdo nat [2011]
tyyp Blero e Cekic feat. Astrit Stafa – Dance [Premier 2011]
tyyp Blero feat Astrit Stafaj – Summer Love [ Premier 2011 ]
tyyp Blero feat. Astrit Stafa – Sonte mos qaj [ TOP FEST 8 ]
tyyp Blero feat. Snupa – Veq Du me dit [ 2011 ]
tyyp Blero ft. Freax – Rock City [ Premier 2011 ]
tyyp Blerta Sopaj – Je Si Molla Laqe [ 2011]
tyyp Blindi Beats – Hip Hop Beat Violin [ 2011 ]
tyyp Blindi Beats – Hip Hop Beat [ 2011 ]
tyyp Blindi Beats Ft Bujaa – Shok si une [ 2011 ]
tyyp Blindi Producion a.k.a Dj Blindi – Free Beat – Hip Hop [ 2011 ]
tyyp Blindi VG – Oh Zot Pse [ 2011 ]
tyyp Blindi VG – Special for VeqHite.Net [ 2011 ]
tyyp Blindi VG Ft. Ab Ex-Hej Hanny [ 2011 ]
tyyp Blindi VG Ft. Ak Rappers – Sna Bjen Vlera [ 2011 ]
tyyp Blindi VG Ft. Kosovare Hasi – Nje sekret [ 2011 ]
tyyp Blindi VG ft Gutti – Numer Njoh [2011]
tyyp BloodyChuck – TREFISH (Double Disc) [ 2011 ]
tyyp BloodyChuck – Ur Killin Me co-starring MC Kresha DUK [ Premier 2011 ]
tyyp Bohemi – Smokeweed [ 2011 ]
tyyp Buqja ft. Gazi – Tallava [Album 2011]
tyyp Burhan Mahmuti – Dy Pika Lot [2011]
tyyp Burim Aliu – Femer pa zemer [2011]
tyyp Burim Dhe Bekim Kastrati – Extra Tallava [2011]
tyyp Burim Hoxha – Djal Ideal [2011]
tyyp Burim Kastrati – Ne dy zemra si nje shpirt [Premier 2011]
tyyp Burimi vjollca Shqipja Tini – Ti ske Zemer Potpuri [ 2011]
tyyp Bussulla e Toni G. Ft Mc Kresha – Thiri krejt [ 2011 ]
tyyp Butrint Rashiti – Qaje [ 2011 ]
tyyp Cadi dhe Ardi – Kurr Mos Paq Gezim [ 2011 ]
tyyp Capital T – Make a wish [ 2011 ]
tyyp Ciljeta Ft Vani – Sonte me dhemb zemra [ Premier 2011 ]
tyyp CrystaL Mc Ft. Blindi VG – Pse Te Du [ 2011 ]
tyyp Cyanide – Fjala Sinqert [ Premier 2011 ]
tyyp Cyber Hand – Nuk Trembem [2011]
tyyp Cyclone ft BimBimma ft McMix – Inkorrekt [2011]
tyyp D u d a ft. Noizy – Ma te miret [ 2011 ]
tyyp D-MasTeR – Beats [ 2011 ]
tyyp D-MasteR REMIX ft. (Lvin and LyricMaster) – Ato dit [ 2011 ]
tyyp D.M.K ft Rebel A.K.A. Unikkatil – Jam Katil [ Full Version 2011 ]
tyyp D.u.d.A – I pavdekshum [ Album 2011 ]
tyyp D.u.d.A Feat.Noizy – Marrim rrugen [ 2011 ]
tyyp D.u.d.A ft ZeerOman and BiGGi ft D.a.sh.I – Po folmi pa dorza [ Premier 2011 ]
tyyp D.u.d.a ft Nde-Rim e MonnY – Bojna Show [ Premier 2011 ]
tyyp DJ Blindi – Remixs [ 2011 ]
tyyp DJ Bllunt ft Real 1 – Classic G [ Album Premier 2011 ]
tyyp DJ Dalool Feat. Freax – Po Du [2011]
tyyp DJ Dyli [ Tallava Live 2011 ]
tyyp DJ Jeti – Pse Sem Beson [ Premier 2011 ]
tyyp DJ blunt,Real 1 ft TDS – Bang Bang [ Premier 2011 ]
tyyp DMC aka BaBLoKi – Kush Jam [2011]
tyyp DUDA ft B Genius Rruges Tem [ Premier 2011 ]
tyyp Da-Ligs – Jena tran [ Premier 2011 ]
tyyp Da.KiLLa – ATOM [Album 2011]
tyyp Da.kiLLa Ft J-Lane – Hi Lady [ Premier 2011 ]
tyyp Da.kiLLa Ft. 2-Rim e Maksi – Qika Mamit [ Premier 2011 ]
tyyp DaKey Ft. Mad Lion – Ta Jepi Ni Pallom [ 2011 ]
tyyp DaLLe ft 1sT – Jamaica [ 2011 ]
tyyp Dafina Dauti – Shko [ 2011 ]
tyyp Dafina Dauti – Ti [ 2011 ]
tyyp Dafina Rexhepi – Pasha ty [ 2011 ]
tyyp Dafina Zeqiri – Dangerously Inlove [ 2011 ]
tyyp Dafina Zeqiri – Kur shkove ne gurbet [2011]
tyyp Dafina Zeqiri – Kush Do Me Ngushlloj [2011]
tyyp Dafina Zeqiri – My Swag [2011]
tyyp Dafina Zeqiri Ft. Ledri(Skillz) – Pom Pelqen [ 2011 ]
tyyp Dafina Zeqiri Sinani Sabriu Mihrija – Te gjithe se bashku [2011]
tyyp Dafina Zeqiri ft. Ledri – Po mPelqen [2011 High Quality]
tyyp Daim Lala e Buqja – Kapigjik dola met pa [ Premier 2011 ]
tyyp Daim Lala ft Buqja – Jam Sheik [Album 2011]
tyyp Daim Lala,Buqja,Shkokla – Indiau [ Premier 2011 ]
tyyp Daimi dhe Buqja – Hajde Djal Hajde [ 2011 ]
tyyp Dani – Ik Nga Diaspora [Album 2011]
tyyp Dani – Ik nga diaspora [2011]
tyyp Dani e Azizi dhe Gazmendet Potpuri [ 2011 ]
tyyp Dardan Aliu – Ndaq me dit [2011]
tyyp Deep System ft. Jeta Faqolli – Its time [2011]
tyyp Demush Malaj – Me Ke Vra Ne Zemer [2011]
tyyp Desole ( version shqip 2011 )
tyyp Destan Shabanaj – Te Embla Ishin Fjalet [Album 2011]
tyyp Devis Xherahu – Fotografia [2011]
tyyp Dhurata – Ka Me Te Vra Mallkimi Im [2011]
tyyp Dhurata Ahmetaj – Nje Nate [2011]
tyyp Dhurata Ahmetaj ft. PaPi – Hot Summer [2011]
tyyp Diellza – Kam Diqka Qe Duhet Ta Them [2011]
tyyp Dinamit Alboombardimi 1 [ Album Premier 2011 ]
tyyp Dj Blindi a.k.a Blindi Beats – Meda – Nuk Pranoj [ Remix 2011 ]
tyyp Dj Blunt Ft. TeTret – Me Neve [2011]
tyyp Dj Blunt ft Real 1 – Sexy Love [2011]
tyyp Dj Blunt ft Real 1 ft Da Ghost – Dit e nat [ Premier 2011 ]
tyyp Dj Blunt ft Real 1 ft Lyrical Son and MC Kresha – Shum moti [ Premier 2011 ]
tyyp Dj Blunt ft Real 1 ft. Kaos – Mos u nal [ Premier 2011 ]
tyyp Dj Blunt ft. Real 1 – SEH DAT [ Premier 2011 ]
tyyp Dj Canny – Best of [2011]
tyyp Dj Canny Ft. Arta Bajrami – Sdua Tjeter [ 2011]
tyyp Dj Sina [ Remix 2011 ]
tyyp Dj Sina [ Remixes 2011 ]
tyyp Dj Trimy ( Remix 2011 )
tyyp Don Feat. Don Arbas – Loja Mbet e Njejt [2011]
tyyp Dr Mic – Une Jom Me Ty [ Premier 2011 ]
tyyp Dr. Flori feat. Fatima – Tune Tune [2011]
tyyp Dr.Mic (TDS) – When i Get High,I wana RAP [ 2011 ]
tyyp Dr.Nushi – Qyteti Jone [2011]
tyyp Drenusha Latifi – Aspak [ 2011 ]
tyyp Dritero Shaqiri – Ti qaje un te shikoja [2011]
tyyp DudA Ft. Lil Koli – Ti nuk vdes kurr [2011]
tyyp DudA ft B-K – Dielli pa rreze [ Premier 2011 ]
tyyp DudA ft Noizy e Shadow – I pavdekshum [ Premier 2011 ]
tyyp Duda – Sa Shtir [ Premier 2011 ]
tyyp Duda Ft. Monny and. ZeeroMan – Loja [ 2011 ]
tyyp Duda ft Noizy – Krejt u Pa [ 2011 ]
tyyp Duda ft. Noizy e B-Genius – Nena Loke [ 2011 ]
tyyp Duli – Fjalet e zemres [ Album Premier 2011 ]
tyyp ETNA – Si meteor [ Premier 2011 ]
tyyp ETNA ft. Kosovare Xhoni – Nje here ne jete [2011]
tyyp ETNA ft. Mali G – Ndaq qiko ndaq [ Premier 2011 ]
tyyp Edi – Live [ Album 2011 ]
tyyp Edi Furra – Te Kendojm se bashku [Album Live 2011]
tyyp Edi Furra – Vetem Hare Live (Album 2011)
tyyp Edi Krasniqi – Ti Ne Zemren Time [ 2011 ]
tyyp Edison Fazlija Live Tallava [ 2011 ]
tyyp Edita Sopjani – Girls Like Me [2011]
tyyp Edita Sopjani – Plus Minus [2011]
tyyp Edona Bujari – Kaluan Disa Vite [2011]
tyyp Edona Llalloshi – Zemer Guri [ Kerkes muzikore ]
tyyp Egzona Ademi – Mos me Kerko [2011]
tyyp Egzona Gjonbalaj – Nuk egziston [2011]
tyyp Eki – Engjellesh e Bukur [2011]
tyyp Ela Rose – Lovely Words [ Kerkes muzikore HIT 2011 ]
tyyp Elia – E boj une [2011]
tyyp Elida Bardhi Ft. Soni – Me Mu [2011]
tyyp Elita 5 – Nuk jam diktator [Premier 2011]
tyyp Elita 5 Feat Noga Beatbox e Gold-Ag – Qka mka syri [ Premier 2011 ]
tyyp Eliza Hoxha – E Dua kete Vend [ 2011 ]
tyyp Eliza Hoxha – Perballe Vetvetes [2011]
tyyp Eliza Hoxha – Te Dua Veq Ty [2011]
tyyp Elizabeta Marku – Kete dashni se blen me pare [2011]
tyyp Elvana Gjata – Afer dhe Larg [2011]
tyyp Elvana Gjata – Afer dhe Larg [Album 2011]
tyyp Elvana Gjata – Gjaku im [ 2011 ]
tyyp Elvana Gjata – I wanna bring it up [ 2011 ]
tyyp Elvana Gjata – Kudo qe jam [ 2011 ]
tyyp Elvana Gjata – Kush Jam Une [ 2011 ]
tyyp Elvana Gjata – Me ty Top Fest 8 [ 2011 ]
tyyp Elvana Gjata – Ti Je [ 2011 ]
tyyp Elvana Gjata ft. Flori – Dhe zemra ndal [ Remix 2011 ]
tyyp Emir Batllava – Ta besova ty rinin [ Live 2011 ]
tyyp Endrit Duraku – Oj Lulie [Live Album 2011]
tyyp Engji – Falje nuk Ka [ 2011 ]
tyyp Eni Koci – Me Ndjek [2011]
tyyp Eni Koci ft Staz – Nobody else [ 2011 ]
tyyp Enis Bytyqi – A thu jam i Keq [2011]
tyyp Era Rusi – Nje lamtumir [2011]
tyyp Eranda Libohova e Aldo – Pa Problem [2011]
tyyp Erik feat. Band – Ti dhe Une [2011]
tyyp Erjon Beci – Nje tjeter do mbetesh [2011]
tyyp Ermal Fejzullahu – Oj nafaka jeme [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
tyyp Ermal Fejzullahu – Per Disponimi Tuaj [Album 2011]
tyyp Ermal Fejzullahu Ft Nora Istrefi – Une e di [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
tyyp Eroll Murati – Dasma [Album Live 2011]
tyyp Ervin Gonxhi ft Llollo – Fly [2011]
tyyp Ester Hoxha – Mbete i asaj [2011]
tyyp Estrada Shqiptare – Kuq e zi [2011]
tyyp Eterno ft. Alfred Meco – Fantasy [2011]
tyyp Etnon ft Dafina Rexhepi – Flashing light [ 2011 ]
tyyp Eurovision Song Contest Duesseldorf [2011]
tyyp Ex B ft Kusha – Dy Lotet e Fundit [ 2011 ]
tyyp Fadil Riza – Se meriton [2011]
tyyp Fahrie Zogaj – Tallava [Album 2011]
tyyp Fatlum Zeka – Mekati [ 2011 ]
tyyp Fatmir Elezi – Mere shpirtin [2011]
tyyp Fatmire Mjaku – Ska hajni ne dashuri [ 2011 ]
tyyp Fisnik Ristemi – Keng nga Radio Zeri i Ilirides [ 2011 ]
tyyp Fisnik Ristemi – Milioneri [ Premier 2011 ]
tyyp Fisniket – Vdeksha per ty [TOP FEST 8]
tyyp Fjolla Morina ft Kris Rock – Hot Hot [ 2011 ]
tyyp Flora Gashi – A te kujtohem dashuri [Album 2011]
tyyp Florent Haliti – Nje dit kur te vdes [ Premier 2011 ]
tyyp Florent Osmani – Tradhetare [2011]
tyyp Flori Feat. Albatrit Muqiqi e Noga – Tequila [ 2011 ]
tyyp Flori Mumajesi – Dashuria [ 2011 ]
tyyp Flori Mumajesi – Detaja [Album 2011]
tyyp Flori Mumajesi – Tallava Top Fest 8 [ 2011 ]
tyyp Flori Mumajesi Ft Shkurte Gashi – Dashuria [2011]
tyyp Flori ft Albatrit Muqiqi dhe Noga – Tequila [ HQ 2011]
tyyp Florian beqiri – Kan luftu trimat [ Premier 2011 ]
tyyp Floriani vogel – Oj Medine [ Ilahi 2011 ]
tyyp Fortesa Sopi – Real Man [ 2011 ]
tyyp G-STREET – Kujtimi per ty [ Premier 2011 ]
tyyp Gazi Bajrami, Mentori – Super Tallava [ 2011 ]
tyyp Gazmend Rama – Anila Moj Anila [Live Album Premier 2011]
tyyp Gazmend Rama – Dridhe Dridhe [Album 2011]
tyyp Gena – Aman [2011]
tyyp Gena – Ne Prehnin e Nanes [ Album 2011 ]
tyyp Genc Morina – CNEG [2011]
tyyp Genta – Guximi [Album 2011]
tyyp Genta Ismajli – Pa ty [ Premier 2011 ]
tyyp Genta Ismajli feat DJ Dalool – Guximi [ Premier 2011 ]
tyyp Gezim Berisha – Ne Gurbet [2011]
tyyp Ghetto – Ajo [2011]
tyyp Ghetto – Jom rrit nrrug [2011]
tyyp Ghetto – Thug Life [2011]
tyyp GhosT Pymm Ft. Ekremi – Lamtumir [ 2011 ]
tyyp Gili e Enis Potoku – Badiahava [TOP FEST 8]
tyyp Gjonny ft.Real K, Kusha – Pjes e Jetes Time [2011]
tyyp Gjyste Vulaj – Vdekrisht Te Dashuroj [Album 2011]
tyyp Gjyste Vulaj – Vdekrisht te dashuroj [ Premier 2011 ]
tyyp Gold AG – Biri im [ 2011 ]
tyyp Gold AG – Gjithmon i gjall Enver Zymberi
tyyp Gold AG – Jam Musliman [ Premier 2011 ]
tyyp Gold AG – Jo Negociata [ 2011 ]
tyyp Gold AG – Realiteti [ Album 2011 ]
tyyp Gold AG – Shala e Bajgores [ Premier 2011 ]
tyyp Gold AG – The Gold Father [ Album 2011 ]
tyyp Gold AG Ft. Rovena Stefa – Thirrem [ High Quality 2011]
tyyp Gold AG feat Flow-D – Nga Lugina ne Qameri [ 2011 ]
tyyp Gold AG ft. Iliret – Xhamadani [2011]
tyyp Gold AG ft. Rovena Stefa – Thirrem [ 2011 ]
tyyp Gold Ag – Made in lugina [Premier 2011]
tyyp Gold Ag feat 2po2 e Andini – Te Falem Ty [ Premier 2011 ]
tyyp Gold Master – Ku je [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
tyyp Graciela Pashaj – Te Dy [2011]
tyyp Gramoz Gervalla – Semundje e Ilaq [2011]
tyyp Granit Imeri – Intrigante Live [2011]
tyyp Greta Koci – Milionere e pare [2011]
tyyp Greta Koci – Qdo hap eshte nje peng [2011]
tyyp Greta Koci ft Dr Flori – Mos thuaj ska kohe [ 2011 ]
tyyp Grupi 403 – Peralla e fundit [2011]
tyyp Grupi Simpatiket – Shko Ti Shko [2011]
tyyp Hajro Ceka – Ti Ne Shqiperi Une Ne Amerik [Album 2011]
tyyp Hana Cakuli – Un vendos [ 2011 ]
tyyp Hekuran Krasniqi – Princesh [Album 2011]
tyyp Hekuran Krasniqi e grupi Fama – Qika e mir [ 2011 ]
tyyp Hekuran Krasniqi ft Genta Ismaili – Dridhet [ 2011 ]
tyyp Hip-Hop Soldiers ft ProfiL Ft. Durrki – Me Ty Dua Tjetoj [2011]
tyyp Hitet e veres ne [ VeqHite.Net ]
tyyp Hysi – Ishalla Spo Bjen Shi [Live 2011]
tyyp Hysi – Qikat Shkojn E Vijn [Album 2011]
tyyp Hyzeri – Ai Mesazhi i Fundit [2011]
tyyp Ibrahim Tatlises – Le Daye [Album 2011]
tyyp Ilir Kazaferi – Lodhem kot te jem nje mik [2011]
tyyp Ilirian Beqiri – Dubi dab [ Premier 2011 ]
tyyp Ilirian Beqiri – Me eshte lodhur shpirti [ 2011 ]
tyyp Ilirjan Beqiri Lili – Per ty me vlon gjaku [ 2011 ]
tyyp Ingrid Gjoni Ft Stine – Relax [ 2011 ]
tyyp Irva Stefa – Rock This Party [2011]
tyyp Irva Stefa – Tregom [2011]
tyyp JERICHO – Kanga jone [ Premier 2011 ]
tyyp Jehona Sopi – Kete vere [ Premier 2011 ]
tyyp Jonida Maliqi – Fantastik [2011]
tyyp Jonida Maliqi – Nje ore me shume [ 2011 ]
tyyp Jonida Maliqi – Thesar pa emer [2011]
tyyp Julian Lekocaj – Me jep jet [2011]
tyyp KAOS – Le tkallen [ 2011 ]
tyyp KAOS – Ska lidhje [ Premier 2011 ]
tyyp Kadan Duraj – Per Nje Leter [ Album 2011 ]
tyyp Kaltrina Selimi – Hot [ 2011 ]
tyyp Kaos – I Like It [ Premier 2011 ]
tyyp Kastriot Dhe Hidajet Seferi – Te dua te Dua [Album 2011]
tyyp Kastro Zizo – Super star [2011]
tyyp Kastro e Mira Janji – Doruntina dhe Kastro i zi [2011]
tyyp Keida Budini – Larg Teje Do Jem [2011]
tyyp Kejsi Tola – Me jeto [2011]
tyyp Kinnez – Krejt e Kalli [ 2011 ]
tyyp Kobra a.k.a Helmusi – Leter Jete [ Premier 2011 ]
tyyp Kobra aka Helmusi – Freestyle [ 2011 ]
tyyp Kole Oroshi – Ah Loke [ 2011 ]
tyyp Kole Oroshi – Kiss me Now [2011]
tyyp Kole Oroshi – Po po Zemer [2011]
tyyp Korab Jetishi – Hallakaten [2011 ]
tyyp Korab Shaqiri – Per ty jetoj [ 2011 ]
tyyp Korab Shaqiri – Ska me dy lug [ Premier 2011 ]
tyyp Kosovare Hasi – Vera [2011]
tyyp Kosovare Xhoni – Sa mir vallen ti e lun [2011]
tyyp Kujtim Prodani – Rebelja [2011]
tyyp Kumrije Biba – Nga Fati Smundesh Me Ik [2011]
tyyp Kusha – Pa Ty Bota Ska Kuptim [2011]
tyyp Kusha – So Sweet [Demo Se Shpejti Full 2011]
tyyp Kusha ft Lyric Master – Ditet e Shkolles [ 2011 ]
tyyp Kusha ft.Lyric Master – Matura [ 2011 ]
tyyp Kusha ft.Rap Star ft Lyric Master – Qa Po Bojna Na [ 2011 ]
tyyp Labi – Ti ke mbet ne zemren time [ Album Live Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
tyyp Labinot Rexha NOTI – Knaqu Sonte [2011]
tyyp Lali – I Lumtur [2011]
tyyp Lali Kadriu – Po Vjen Nusja Mashalla [Album Premier 2011]
tyyp Latino Band – Veq ty [ 2011 ]
tyyp Laura Nezha – Jo se di
tyyp Legenda Ft. Hekuran Krasniqi – Zemer sonte nuk Vjen [ 2011 ]
tyyp Lendita Selimi – Sot Ose Neser [Album 2011]
tyyp Lenti – Lumja Nana Qe Te Ka Ty [2011]
tyyp Leonora Jakupi – Iluzion [ 2011 ]
tyyp Leonora Poloska – Engjulli im [ Premier 2011 ]
tyyp Leta – Bajna Dasem [Album 2011]
tyyp Life Soldier ft. Arthur – La Jamaica,Reggae [ 2011 ]
tyyp Lil Samee Ft. Big Boy Niti Dhe Genc Prelvukaj – Dush Me Ty [2011]
tyyp Lil Vlora – Maximus [ 2011 ]
tyyp Liman Qerimi – U Largove [ Album 2011 ]
tyyp Linda Krivaqa – Ndize baby [2011]
tyyp Linda Shabani – Avanturat jo si du [ Premier 2011 ]
tyyp Linda Shabani – Tallava live [ 2011 ]
tyyp Liridon Gashi – Leonora [ Premier 2011 ]
tyyp Loco ft Albochino, Don Arbas – So Fly [ 2011 ]
tyyp Loco ft Sima – Per Qef [2011]
tyyp Lori – E Ndjej Mungesen Tende [2011]
tyyp Lori – Pse [ 2011 ]
tyyp Lori ft. Blero – Kthehu Sonte [ 2011 ]
tyyp Luiz Ejlli – Iluzion [2011]
tyyp Luljeta Krasniqi – Sonte Duhet me u Nda [Album 2011]
tyyp Lyric Master – A Ka Naj Sen [ 2011 ]
tyyp Lyric Master – Ajo po Qan [ 2011 ]
tyyp Lyric Master – Filloj Misioni [Album 2011]
tyyp Lyric Master – Fundi i Miqesis [ 2011 ]
tyyp Lyric Master – Jo Nuk Shkon [ 2011 ]
tyyp Lyric Master ft. Mixeri Dashuria e Par [ 2011 ]
tyyp Lyric Master ft.Lil Samee – Te Dua Me Mungon [ 2011 ]
tyyp Lyrical Son – Pse tfola u njoftova me ty [ Premier 2011 ]
tyyp Lyrical Son e Mc Kresha – Pa Mu [ Pa reklama 2011 ]
tyyp Lyrical Son ft Fuga Mc Kresha – Do U
tyyp Lyrical Son ft Singullar e Mc Kresha – Kon pe shan me nan 2011
tyyp MC KRESHA Lyrical son – Perinatitnjanitjetrit [ Album Premier 2011 ]
tyyp MC Kresha ft Dj Flow – Boni zhurm [ Premier 2011 ]
tyyp MC Kresha ft Rozana Radi – Jabadabadu [2011]
tyyp MC Qoppa ft. Arben e Bledi – Emine-m [ 2011 ]
tyyp Machiato Band Ft. Labinot Rexha NOTI – Maska [ 2011 ]
tyyp Mad Lion – Vul Me Gjak [Album 2011]
tyyp Mad Lion Feat. DuKaTi, DaKey and. Don Edison – Gjurmet [2011]
tyyp Mad Lion feat Bardh Latifi – Vul me Gjak [ 2011 ]
tyyp Mahmut Ferati – Ti e din ilaqin Tem [ Album 2011 ]
tyyp Majlinda Dada – Harroje Iden [ 2011 ]
tyyp Maksi ft. Kosovare Xhoni – Maturant [ 2011 ]
tyyp Malda Susuri – Jam e huaj [2011]
tyyp Malesori – Shoqet Xheloze [ 2011 ]
tyyp MbReTi Ft. Floriani Vogel – Jetim [ 2011 ]
tyyp Mc Kresha – M.A.D.E Kartel (Freestyle) [ Premier 2011 ]
tyyp Mc Kresha Feat. Lyrical Son ft Dr. Mic – Hustla [ Premier 2011 ]
tyyp Mc Kresha feat SingullaR – Bring it On [ Premier 2011 ]
tyyp Mc Kresha ft Lyrical Son – Lui Lui [ Premier 2011 ]
tyyp Mc Kresha ft Lyrical Son e Capital T – Baby I do it [ 2011 ]
tyyp Mc Qoppa – Ghetto Boss [ 2011 ]
tyyp Mc Qoppa – How High [2011]
tyyp Mc Qoppa – Zoni i saj [ 2011 ]
tyyp Meda – La ilahe il-Allah [ 2011 ]
tyyp Meda – La ilahe il-Allah [ HQ 2011 ]
tyyp Meda – Lamtumire [Album 2011]
tyyp Mensur Kadriu Dhe Ilirian Beqiri – Facebook [2011]
tyyp Mentor Kurtishi – Mendjemadhsia [ Album 2011 ]
tyyp Mera Zymeri – Jackpot 2011
tyyp Mera Zymeri – Jackpot [ Album 2011 ]
tyyp Meri ft Elia – Dua Sdua [2011]
tyyp Mili – Urrej qe ste kam [2011]
tyyp Mimoza Pllana feat. Flow Twista – Sdu me ni [2011]
tyyp Mimoza Shkodra – Pika ime e nxehte [ 2011 ]
tyyp Minator Basha – Kuje sonte ti [ 2011 ]
tyyp Miranda Hashani e Visari Rexhepi – Itinerar [2011]
tyyp Miriam Cani ft Alban Skenderaj – Somebody hurts [ 2011 ]
tyyp Mirsa Kerceli – Kete nate [ 2011 ]
tyyp Motrat Hoxha – Tupanat [Album 2011]
tyyp Motrat Mustafa – Burrit i Ka Hije Fjala [Album 2011]
tyyp Motrat Mustafa – Shpirtit Tim (Kushtuar Bashkeshortit)
tyyp Muhamet Sejdiu – Tallava [2011]
tyyp Muharrem Ahmeti – Ne syt e mi shihet malli [ Premier 2011 ]
tyyp Muharrem Ahmeti – Vallja e Tropojes [2011]
tyyp Muharrem Ahmeti ft Ilda e Emiljano – Super star [2011]
tyyp Murat Gjoniku ft Xhoi – Shume gabova [ 2011 ]
tyyp NR ft. MC Kresha,Lyrical Son – Here We Are [ Premier 2011 ]
tyyp NRG Band – Album 2011 [pa reklama]
tyyp NRG Band – Ashtu sikur dje [2011]
tyyp NRG Band Feat. Capital T – Veq Asaj [ 2011 ]
tyyp Nadi – Intrigante [Live 2011]
tyyp Nadi – Maturant [ 2011 ]
tyyp Nadi – Tjeter Mos Kerko [Album 2011]
tyyp Naim Hoti Dhe Maria – Gjithmone ne mendje ty te Kam [2011]
tyyp Naim Ukaj – Potpuri [Album 2011]
tyyp Naser Berisha – Deti i lodhur [ 2011 ]
tyyp Naser Bytyqi – E Kam Me Gjith Mend [2011]
tyyp Naser Dhe Labinot Beqiri – Kendojm Per Ju [Album 2011]
tyyp Nescho – Qka ka 3 [2011]
tyyp Nescho ft. 2Kings – Ey Ey (Prod By Lyric Master) [2011]
tyyp Nexhat Osmani – Qaj moj zemer Album 2011 [pa reklama]
tyyp Nicckey – All night [2011]
tyyp Noga Beatbox – Souljah [Album 2011]
tyyp Noga ft Ghetto – Fast [ 2011 ]
tyyp Noizy – Mixtape ( Living Your Dream ) [ Album 2011 ]
tyyp Noizy – Shooting Star [2011]
tyyp Noizy Feat. Tuna -Turn My Swag On [2011]
tyyp Noizy Ft. Eni Koci – So Hot [ 2011 ]
tyyp Noizy fT. Shadow , Varrosi – Mos Mrrej Mu [ Premier 2011 ]
tyyp Noizy feat Eni Koci – Sonte [ 2011 ]
tyyp Noizy ft. Sheila Varrosi Lil Koli – Boll Mo me Pytje [ Full Version 2011 ]
tyyp Nootix – Gjithmon Me Ty [ 2011 ]
tyyp Nora Ft. Mc Kresha – As ni zo [ Premier 2011 ]
tyyp Nusret Kurtishi – Ramazani [2011]
tyyp Nystret Haxha – Me Shum Stile [Album 2011]
tyyp Oran-G feat Mentor Kurtishi – Luj Karshi [ 2011 ]
tyyp Orginallat – In Da House [2011]
tyyp Over Star Ft. Arusha Dj.Kusha – Koha e Vjeter [ 2011 ]
tyyp Poezi nga Radio Zeri i Ilirides [2011]
tyyp Poezi per deshmoret e kombit [ 2011 ]
tyyp Potpuri Kengesh Me Yjet [Album 2011]
tyyp Premtimi – Elektrizoje [ 2011 ]
tyyp Presioni – Zgedhe Njo [ 2011 ]
tyyp Prince Double H – Xhihadi Jem 3 [ Komplet 2011 ]
tyyp Proofil ft. Durrki ft. Rema Canolli – Oh Yess [2011]
tyyp Qendresa Rexhallari – Electrogirl [2011]
tyyp Qendresa Rexhallari – Me perqafo [2011]
tyyp Qendrim Kodraliu – Kthehu [ Premier 2011 ]
tyyp Qendrim Kodraliu – Prap qdo nat [ Premier 2011 ]
tyyp Qendrim Kodraliu – Pse Nuk Me Don [ Premier 2011 ]
tyyp Qendrim Kodraliu – Special Per Www.VeqHite.Net [ 2011 ]
tyyp Qendrim Kodraliu – Tash harrom [ Premier 2011 ]
tyyp Ram Kukaj – Ku Je Sot Ti [Album 2011]
tyyp Rap Star Ft. 2Kings – Big Boobs (Prod By. Lyric Master) – [ 2011 ]
tyyp ReLaX Ft. AireS – Super Girl ( Prod By 2Kings ) [ 2011 ]
tyyp ReTic Ft. Join-T – Rruges kur e Sho [2011]
tyyp Real-K Ft. Hava – Dance With Me [ 2011 ]
tyyp Rebel a.k.a.Unikkatil – Dostat e vertet [ High Quality ]
tyyp Redon Makashi feat. Arb – Me Ler Te Fle [2011]
tyyp Remi Jakupi e Sevdalite – 5 Mandolina [2011]
tyyp Rezarta Shkurta e Vedat Ademi – Dua te iki [ 2011 ]
tyyp Rezarta Shkurtaj – Te jesh i mir smjafton [2011]
tyyp Rifat Berisha – Arom Lirie [Album 2011]
tyyp Rinor Sahiti [ Album Live 2011 ]
tyyp Ronela Hajati ft Skillz – Neles 2011
tyyp Ronela Hajati-Nuk te duroj [2011]
tyyp Rosela Gjylbegu – Sikur te isha ti [2011]
tyyp Rozana Radi – Kiss me Rozy [ 2011 ]
tyyp Rozana Radi – Qokolata [ 2011 ]
tyyp Rruk1 ft. Wisski – Darka [ 2011 ]
tyyp Ryva Kajtazi – Hajde zemer [ Premier 2011 ]
tyyp Ryva Kajtazi – Te kam pran [ 2011 ]
tyyp SaBinA Dana ft ErVin Bushati Fale Zemren [2011]
tyyp Saabii Tash Kur E Kuptova Live [ 2011 ]
tyyp Sabina Dana – Motivi Je Ti [2011]
tyyp Sabit Imeri ft Roy – Ti je e imja [2011]
tyyp Sabri Fejzullahu – Mergimtari [2011]
tyyp Sadik Uka – Ty Te Kendoj [Album 2011]
tyyp Safet Igrishta – O Gurbet [Album Live 2011]
tyyp Samanta Karavella – Larg [ 2011 ]
tyyp Samanta Karavello – Larg [2011]
tyyp Samir – Ku je Zemer [2011]
tyyp SeLA a.k.a BosZMaN – Qefi, Mllefi [ Premier 2011 ]
tyyp Sef Duraj – Album 2011 [pa reklama]
tyyp Seldi Qalliu Ft. Snupa – Veq Du Me Dit [ 2011 ]
tyyp Seven Saraqi – Secret Love [ 2011 ]
tyyp Seven Saraqi Ft. Tonic – E Dini [ 2011 ]
tyyp Shaqir Cervadiku – E Baj Dasmen Ne Vendin Tim [Album 2011]
tyyp Shaqir Cervadiku – Kenga kushtuar bashkeshortes [ 2011 ]
tyyp Shkumbin Ismaili – Asnje lule smbet nga vera [2011]
tyyp Shkurte Fejza – Sheqerja [ 2011 ]
tyyp Shkurte Gashi – Dashuria [Prod by Flori 2011]
tyyp Shodran Tolaj – Hape zemren [ Album 2011 ]
tyyp Shota Baraliu ft Kastro Zizo – Liar [ 2011 ]
tyyp Shpat Kasapi – Sa Me Lendoi [Album 2011]
tyyp Shpat Kasapi ft Ton Voka – Shum hot [ Premier 2011 ]
tyyp Shpat Kasapi ft. Toni – Si diamant [2011]
tyyp Shpejtim Guri e Kastriot Seferi – Ti ne zemren time [2011]
tyyp Shpresim Zylbehari – Me mundon [ 2011 ]
tyyp Shqipdona Behluli – Nuse ne gurbet [2011]
tyyp Shqipe Abazi – Jam Vajz Pa Behane [Album Premier 2011]
tyyp Shqipe Krivanjeva – Djal Se Kupton Qka Esht Dashuria [2011]
tyyp Shqipe Krivenjeva – Nuse u bona [Album 2011]
tyyp Shqiprim Sylejmani – Lamtumir [2011]
tyyp Shyhrete Behluli – Ma Te Mir Me U Ba [Album 2011]
tyyp Shyhrete Behluli – Ma te mir me u ba [ Premier 2011 ]
tyyp Sinan Hoxha ft. Seldi Qalliu – Bjondina [ 2011 ]
tyyp Sinan Vllasaliu – Buzet Me Jan Thar [ 2011]
tyyp Sinan Vllasaliu – Pellumb i bardh 2011
tyyp Sinan Vllasaliu – Pellumb i bardh [ Premier 2011 ]
tyyp Sinan Zylbehari – A do kthehesh ( Kerkes muzikore )
tyyp Skillz – 1 Milion [ Premier 2011 ]
tyyp Skillz – Dokna Mir [ Premier 2011 ]
tyyp Skillz Ft. Tingulli 3nt – High [2011]
tyyp Smail Puraj – Asnjeher [ Album 2011 ]
tyyp Snupa ft. Blero ( Seldi ) – Veq du me dit [Full 2011]
tyyp Soni Malaj – Nen lekuren tende [ 2011 ]
tyyp Stine – Besoja [2011]
tyyp Stine ft Niku (2die4) – Dashuria ime [ 2011 ]
tyyp Stine ft Xheroo – Asgje smungon [ 2011 ]
tyyp Stresi Ft Anestezion,Fisko Pa Kufijt – 1 Per Krejt e Krejt Per 1 [ Pa cenzur 2011 ]
tyyp StronGi ft Kook.1 – Apo don s3ks [ Pa cenzur 2011 ]
tyyp Stupcat live humor ne Munchen [ 2011 ]
tyyp TDS – Dea [ Premier 2011 ]
tyyp Teuta Selimi – Ska Shanc [Album 2011]
tyyp Teuta Selimi e Beni Baksi – Ama ben Hallall [2011]
tyyp The Mike feat. Linda Halimi – 1 Dhe I Vetmi [ Premier 2011 ]
tyyp TiKi – Parajs Ne Erresir [ 2011 ]
tyyp TiKi Feat. Do-Gma – Merri krejt [ 2011 ]
tyyp TiKi Feat.ACE – Zemra te qelikta [2011]
tyyp TiKi feat. ETNA, Master GoLD – Ona Ona [2011]
tyyp TiKi ft. Belistar and Ratima – Dont Stop [2011]
tyyp Tiki – Ti je kuptim 2011
tyyp Tina – Pse Po Ik Prej Meje [2011]
tyyp Tini – Run this Party [ 2011 ]
tyyp Tini – Zemra ime [ Album 2011 ]
tyyp Tony Ray feat. Ingrid Gjoni – My heart is crying [ 2011 ]
tyyp Top Fest 8 [ Kenget e reja Konkuruese 2011]
tyyp Tuna – Dyshemeja [ Premier 2011 ]
tyyp Tuna – E para dhe e fundit [ 2011 ]
tyyp UniKKaTil Feat Jeton e Dredha- Gatshem Per Pasoja [ Full Version 2011 ]
tyyp Valbona Gjezo – Te kam pas si hajmali [2011]
tyyp Valentina Spaho – Ska Me Ne [Album 2011]
tyyp Vali – Vajz Me Sy Te Shkruar [Live Album 2011]
tyyp Valle – Album Dasmash [ 2011]
tyyp Valon Dhe Nebi Gelanca – Fluturoj Dalldyshja [Album Live 2011]
tyyp Valon Gelanca – Zemra ime Live [ 2011 ]
tyyp Valon Haliti – Per ju deshmor [ Album Rapsodik 2011 ]
tyyp Valon Haxhijaj – Jetimi [Ilahi 2011]
tyyp Valon Selimi ft Armendi – Dridhe [2011]
tyyp Valton Krasniqi – Dashuri Me Zor [Album 2011]
tyyp Valton Krasniqi – One Day [ Premier 2011 ]
tyyp Valton Krasniqi ft Mc Qoppa – Oh No [ 2011 ]
tyyp Valza Bajra – Me jep rast [2011]
tyyp Vani ft Amarda – Arome Indie [2011]
tyyp Vedat Ademi – Emrin Tim [2011]
tyyp Veli Sahiti – Trix Ne mbremje ne Ujvar [ 2011 ]
tyyp Vellezerit Susuri – Shpirt o Zemer [2011]
tyyp Vera Oruqaj Dhe Sinan Saraqi – Te Lutem Kthehu [Album Premier 2011]
tyyp Vesa Luma – Ti po don [ Premier 2011 ]
tyyp Vezire Gashi – Live [ Album 2011 ]
tyyp Viola – Te Behem Lot [Album 2011]
tyyp Visar Axhaj – Nje shikim [ Premier Album 2011 ]
tyyp Vllezrit Abazi – Kalojn Vitet si ne Enderr [ Album 2011 ]
tyyp Vllezrit Krasniqi – Na Kur Ta Bajna Dasmen [Album Premier 2011]
tyyp Vllezrit Mziu – Knaqu Sot [Album 2011]
tyyp Vlllaznimi – Sa te pash ty [2011]
tyyp Vlorentin Vladi Tini – Matura [ 2011 ]
tyyp XILI – Hajt se bohet mir [ Premier Album 2011 ]
tyyp Xeni – Ti ne Zemren Time [Album 2011]
tyyp Xeni e Ismet Peja – Hajt tja thojme nje keng te bukur [ 2011 ]
tyyp Xhavit Avdyli – I zoti Shpis [Live 2011]
tyyp Xhavit Avdyli – Live [Album 2011]
tyyp Xhavit Igrishta – Moj Sugarja e Nanes [Album Premier 2011]
tyyp Xheki – Ta marr zemren [ Premier VeqHite.Net 2011 ]
tyyp Xhela – E Pabesueshme [Album 2011]
tyyp Xhensila – Dikush te do [ 2011]
tyyp Xheza Ft Shqipe Abazi – Ne Ket Bot [ 2011 ]
tyyp Xhihadi Jem 3 (Part 1) – Prince Double H e JambeatZ [ 2011 ]
tyyp Xhuli – Hajde Hyn ne Valle [Album 2011]
tyyp Xili – Miliona hilet e tua [ Premier 2011 ]
tyyp Xili – Nuk e Di [2011]
tyyp YLLI – Lamtumir [ Premier 2011 ]
tyyp Yana – Nuk mund te ndalem [2011]
tyyp Ylber Idrizi – Knaqu zemer [Album 2011]
tyyp Ylli Dema – Ty Te Dua Xhan [Album 2011]
tyyp Yllka Deliu – U Kry [2011]
tyyp Yllka Kuqi – Realitet (Premier 2011)
tyyp Ymerli Krasniqi – Kush te Foli Keq per mu [2011]
tyyp Zajmina Vasjari – Po Ta Dija [2011]
tyyp Zajmina Vasjari – Te Ndjej [ 2011 ]
tyyp Zajmina Vasjari Besjan Gashi – Apokalips [2011]
tyyp Zanfina Ismaili – Ti pa mu smundesh [ Premier 2011 ]
tyyp Zig Zag Orchestra e Anjeza Shahini – Ti dhe un [ 2011 ]
tyyp Zyber Avdiu – Na E Kallim Sa Her Dojna [Album 2011]
tyyp Zyra Ft Mihrije Braha ne Odeon Rtk [Parodi Folklor 2011]
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: