VeqHite.Net – Qendra e muzikes shqiptare,Muzika Shqip Filma Shqip Chat Shqip Mp3 Shqip Video Shqip Humor Shqip Horoskopi Big Brother Sport Lojra Radio Ilirida, Lajme Shqip ,

hitet e vitit 2012

Shkarko te gjitha ne http://www.VeqHite.Net
Ramadan Krasniqi Dani – Anonim [2012]
Real K ft.Kusha – Po Du [2012]
Cyanide Ft. Vesa Smolica – Deri Kur [2012]
Kusha – Si Jeton pa mua [Premier 2012]
Bess-R ft.Maksi – Shpirti binjak [2012]
Fitim Tahiri – E di
Klan Kosova dhe Friends – Ne kemi nje vend [2012]
Loco – Merri krejt me veti [2012]
Lujoyed – Dance [2012]
Lyric Master ft.2Ton – Ose PO Ose JO [2012]
Maksi – Maksi is back [2012]
Xheza – Si mir si keq [2012]
Arbes Ft. Dr.Nushi dhe TimRizlla – Doni Muzik [2012]
Gena – Endrra ime [2012]
Hajro Ceka – O Me Ty o Pa Ty [2012]
Loco feat Profa – Termet [2012]
Agron Ahmeti – Atmosfera [2012]
Besnik Zeqiri – Ti Mendon Se Jam i Lumtur [2012]
Blerta Sopaj – Potpuri [2012]
Dardani – Hajde Me Vallzu [2012]
Dhurata – Pse Nuk Erdhe [2012]
Fatmire Mjaku – Mi more te gjitha [2012]
Flora – Pishman Ki Me i Ra [2012]
Lali Kadriu – Hajde Nuse [2012]
Lenti – Bukuroshe [2012]
Liridon Gashi – Dasma e Gurbetqarit [2012]
Sabit Seferi – Dhimbje Ndjen Zemra Ime [2012]
Shqipe Krivenjeva Dhe Lali Kadriu – Potpuri [2012]
Xheni – Telefonat Shpejt i Ndrrojna [2012]
Adnan Daci – Spatem Faj – [Album 2012]
Astrit Bejta – Potpuri [2012]
Baboo Darabuka Dj Benity Mihane [2012]
Muharrem Ahmeti – Dy Shok Te Ngusht [2012]
Sahit Veseli – Edhe Nese Vdes Une – [Album 2012]
Shkurta Remzija Dhe Violet Kukaj – Shoqet e mija [2012]
Xheza Rema Elizabeta Zefi – Mori qik vetell Gajtan [Album 2012]
Cyanide ft Unikkatil – Veq edhe niher [old song HQ]
Vesad Mjeku dhe Emine Toska – Adrenalina [2012]
Dj Blunt,Real 1 ft. Nappy Paco,Erge NR Hot Girls [Remix 2012]
Dj Dalool Ft. Awation 2 feat. Genta Ismajli – Guximi [Remix 2012]
Murat Gjoniku – Zemra Zemren e Kerkon [Album 2012]
Noga ft Kusha – Ne krahet e mi [2012]
Bujari i vogel – O ju shokt e mi [2012]
K-Style – Thuje [2012]
Liridon Gashi – Ti Je Ne Zemer [2012]
Real-G – Blow It Up (feat. Infi)
Saranda Menxhiqi – Oj Kosove sa fort te dua
Xhela – Pellumbesha [2012]
Astrit feat. Eki (Klani Shqiptar) – Ndonjehere [2012]
Fitim Tahiri ft Rapman – Dashuria e par [2012]
Naim Aliu – Ti moj lulja e malsis [2012]
Sela Begaj – Telefonata [2012]
Tonni – Te Dashuroj [2012]
Fisnik Ristemi – Rrak tak [2012]
IC – Spo Ma Nin [2012]
Korab Shaqiri Shpat Kasapi Kaltrina Selimi Yllka Kuqi – Cimilim [2012]
Ryva Kajtazi – Ty te kam Op Labi [2012]
Shkurta,Mahmuti,Shaqa,Rifati,Nikolla – Shqiperia [2012]
Shpat Kasapi ft Kaltrina Selimi – Aje Ti [Premier 2012]
Sinan Vllasaliu – Shoket e mi [2012]
B2N – A Te Kujtohem Un [2012]
Bekim Kastrati Dhe Ymer Bajrami – Live [Album 2012]
Bijt e Sef Mleqanit – Kenge Dasmash [ Album 2012]
Dafina Zeqiri Ryva Kaltrina Blero Cekic Genta – Kenga Op Labi 10 vjet [2012]
Dafina Zeqiri,Sinan Vllasaliu,Big Mama,Naim Abazi – Kojshija [2012]
ETNA Ft. Adi – Te Ti Dominoj [2012]
Gjyste Vulaj – Du met fol o djal [2012]
Ilda – Qdo nate [2012]
Iliret – Trupi pa shpirt [Premier 2012]
Lindi – Rruga jone e ndare [2012]
Mandi Nishtulla – Jasha Adelajda [2012]
Murat Gjoniku – Keq Per Ty e Keq Per Mu [2012]
Murat Gjoniku – Ku e Lam e Ku Na Mbeti [2012]
Nebih Tahiri – Ani ani Zemer [2012]
Teuta Selimi – Live [ Album 2012 ]
AGA Sound – Lej Ata [2012]
Ardian Ft. R2 – Ma Crazy [2012]
Burhan Qerimi – Falma ti ate dashuri [2012]
Dafina Zeqiri – Dadush [Live Gezuar 2012 Klan Kosova]
Dafina Zeqiri e Genta Ismajli – Hidhet e dridhet [2012]
Genta Ismajli – Ska me shqipen tone [Live ne Klan KS]
Leta – Tallava Live [Album 2012]
Naimi ft Lori – Turtullesha [2012]
Petro-G Ft. Lyric Master – Oj Nan [2012]
Teuta Gerbovci – Te kam dasht ma shum se veten [2012]
Egzona Gerguri – Oj Lulie Pllumbi i Bardh [2012]
Fadil Riza – Qare Ska [2012]
Fitim Tahiri ft Bloody – Nclub [2012]
Fitimi Dhe Shkokla – Te Fala Nga Gurbeti [2012]
Gentrit Sfishta – Vazhdo Ti Me Fore Tua [2012]
Klajdi ft Flori – Lutem une sot [Premier 2012]
Festivali i kenges 50 – Nata 1 dhe 2 [Premier ne VeqHite 2012]
Flori, Elvana,Lyrical Son,Vesa,Vedat Ademi,Teuta Kurti,Yllka Kuqi – Ne jemi nje Vend [2012]
Nexhat Osmani Dhe Lumnie Ramadani – Kur Ke Dashuri [Premier 2012]
2Kings – Je Ti [2012]
Agron Ahmeti – Na Ndan [2012]
Alban Blaku – Harroje [2012]
Ardika – Ti Je e Imja [2012]
Avdyl Mziu – Ne Sy Do Ta Them [2012]
Bashkim Dhe Valbona Spahiu – Syni Jem [ Premier Album 2012]
Dani – Shkupjane [2012]
Dardani – Mekatare [2012]
Driton Ft. Jeton Berisha – Ajo Don Boss [2012]
Dritton – Pa Fjal [2012]
ETNA Feat. TiKi, Mizzi – Zemer thys [2012]
Feduard Zikolli – Ma Mir Me Ty e Fukara [2012]
Filja – Shko [2012]
Gezuar me Vellezrit Haliti [Keng rapsodike 2012]
Hajra Ft. Flloko – Dua Ta Them Te Dua [2012]
Hajro Ft. Flloko – Pse Gabove [2012]
Maksi – Hasta La Vista Baby [Premier 2012]
Seldi – Me Ty [2012]
Shqipri Sylejmani – Jet Ska Pa Ty [2012]
Vellezrit Krasniqi – Sofra e Krasniqeve [Album 2012]
Xili – Une Me Ty [2012]
Fitore Dugolli – Rri Me Mua [2012]
Gramoz Gervalla – Fol [2012]
Hala Osmanollaj – Sa e Mir Je Ti [2012]
Jetmir Hyseni – Dashuri Pa Limit [2012]
Lali – Pa Ty [2012]
Lenti – Moj Dashnore [2012]
Nerxhivani – Adrenalina [2012]
Adelina Emini – Behu burr [2012]
Besim Lokaj Dhe Violet Kajtazi – Rrak Tak [2012]
Genta Ismajli ft Aurela Gace – River deep Montain [Premier 2012]
Labi ft Flori – Ste mbaj inat [Premier 2012]
Lyric Master ft.Mixeri – Tung Tash [Premier 2012]
Njazi Salhu Xhino – Mendje Madhe [2012]
Noizy ft Eni Koci – Je gjithqka [Premier 2012]
Rruk1 dhe Wiiskii – Ti E Din [2012]
Shqipe Krivenjeva – Ekzistoj [2012]
Shqipe Krivenjeva – Lamtumir [2012]
Taulant Ajvazi – Kam besu ne dashuri [2012]
Valon Bytyqi – Krejt e Ke Per Veti [2012]
Visar Haxhaj – Nje Shikim Zemra Dorzohet [2012]
Vllezrit Abazi – Sa larg [2012]
Vlora Vejseli – Kurr mos u Pafshim [2012]
Vlora Vejseli – Treta e Verteta [2012]
Xheza Dhe Shqipe Abazi – Dikur Ishim Bashk [2012]
Aferdita Dreshaj – Komplikim [2012]
Mhill Krasniqi – 3 Kenge [2012]
Pishat – Kjo Dashni [Premier 2012]
Rap HIP-HOP Best of [ VeqHite.Net 2011 ]
Rifadije dhe Edi Krasniqi – Jo Moj Zemer [Premier 2012]
Top Hits of 2011 [Special Album nga VeqHite.Net]
2Ton – Qefin ta bojn [2012]
2Ton Feat. Stresi, Anestezion – Skena koh [2012]
8KG Ft Mensur Kadriu – Pse Tradhtove [2012]
Adnan Kamberi – Tallava Live [2012]
Adriatik Asllani – Mu Afro [2012]
Aferdita Demaku – Eja po te Pres [2012]
Aferdita Demaku – Hajmedet qka koka kan [2012]
Aferdita Demaku – Mos bo thirrje Anonime [ Premier 2012]
Afrim Muqiqi – Dikur u deshtem [2012]
Afrim Muqiqi – Mitrovica tok shqiptare [Album pa reklama 2012]
Afrim Muqiqi dhe Lendita Selimi – Lulie Potpuri [Premier 2012]
Afrim Uka – Me Dy Fjal [2012]
Afrim Uka – Ne Zemer Te Kam [2012]
Afrim Uka – Po Martohesh [2012]
Afrimi dhe Dani – Hajde me u knaq [2012]
Afrimi dhe Labi – Kenga ben Atmosfer [2012]
Afrimi, Remzija, Nexhati Dhe Lumja – Hajde Hajde Potpuri [2012]
Agnesa Drenovci – Sonte [2012]
Albatrit Muqiqi – Sa Vite [2012]
Albina Dhe Bek Nikqi – Qef Per Zemer [2012]
Albina Xhons – You Drive Me Crazy [2012]
Albulena Uka – Sa Per Muhabet [2012]
Anita Ahmeti – Pa adres [2012]
Anjeza Branka – Je in [2012]
Antigona Sejdiu – Jam Vajz Un Per Ty [2012]
Antigona Sejdiu – Veq ta dish [2012]
Antrax – Na Ta Kallim [2012]
Ardian Bujupi – Exotic [2012]
Ardian Bujupi – Rise to the top [2012]
Ardian Bujupi – Starlight [2012]
Arjeta Sejdiu – Tjeter kan sdu me gjet [2012]
Armend Makica – Tallava Taksim [2012]
Armend Maloku – Duket Ashiqare [2012]
Astrit Mulaj – Bac u kry [Premier 2012]
Avdyl Mziu – Shpirti Jem [2102]
Avdyli Dhe Filja – Oj Lulie Potpuri [2012]
B-Genius – Ti shkove [Premier 2012]
Bajram Asllani – Po Du Veq Me Te Pa [2012]
Bajram Gigolli – Sot Kosova Ka nje Hall [Premier 2012]
Bardha – Te Pelqen Futbolli [2012]
Bashkim Spahiu – Syni Jem [2012]
Bashkim dhe Valbona Spahiu – Te Kujtoj Me Mall [Premier 2012]
Beatrix Ramosaj – Dreams Come True [2012]
Bedi Dhe Ardi Dugolli – Sa Her [2012]
Bek Nikqi – Pasunik e Fukara [2012]
Bek Nikqi – Veq Nje Mbret Te Ka Kismet [2012]
Bekim Kastrati – Kanagjegji [Premier 2012]
Bekim Vishaj – Knon Bilbili [2012]
Beli Dhe Klodi – Martes Me Dhun [2012]
Beqir Telaku – Je e Vetmja [2012]
Besiana Veselaj – Fustani i bardh [2012]
Besiana Veselaj – Potpuri [2012]
Besjani – Ku Ta Gjej Nje Zemer [2012]
Blerta Gace – Je Ti [2012]
Bondi – Oren dymbedhjet [2012]
Cima,Dreni dhe Fiza – Oj Iza Fiza [2012]
DJ Fresh ft. Rita Ora – Hot Right Now [2012]
Dafina Rexhpi ft KAOS – Party Bullshit [Premier 2012]
Dafina Zeqiri – Just me [Album Premier 2012]
Dafina Zeqiri – Supernova [Premier 2012]
Dafina Zeqiri – Ti mendon [Premier 2012]
Dafina Zeqiri ft. Getoar Selimi – D G [Premier 2012]
Deni Malaj Ft. Danger – Folem Nje Her [2012]
Dj Franques feat. Astrit – Only You [2012]
Dj-Kantik FT Rruk1 e Wiski – Pa Ty Sjetoj [2012]
Dr Flori ft Mondi Tani e Astriti – Bota nuk eshte bardh e zi [2012]
Egzona Ademi – Set fire to the Rain [2012]
Egzona Ademi – Take a bow [2012]
Eliza – Nuk u Lendova [2012]
Eliza Hoxha e Etno Engjujt – Une jam si ti [Premier 2012]
Eliza dhe Dj Dalool – Nuk Mundesh [2012]
Elizabeta Marku – Me nje femi mka gzu Zoti [2012]
Elvana Gjata – Kush Jam Une (iTunes Version) [2012]
Ermal Fejzullahu – Intigrante [2012]
Erolli – Po Luhet Vallja [2012]
Ester Hoxha ft Stresi – Si ja ben ti pa mua [2012]
Estrada shqiptare – Kuq e zi [2012]
Fadil Fetahu – Xhejlan [Album 2012]
Fadil Keca [Potpuri 2012]
Fatmir Hoxha – Kenge ta paharruara [Album 2012]
Feduart Zikolli – Bizbismeni [2012]
Fidam Aliu – Oj Shehide [Album 2012]
Filloreta Hoxha – Ne Shikim Te Par [2012]
Fitim Tahiri – Me Mungon [2012]
Flora Gashi – Jena modernizu [2012]
Flora Gashi dhe Valon Berisha – Knaquni ne Dasem [Album pa reklama 2012]
Flori Mumajesi,Elvana Gjata,Mentor Haziri – Xhamadani Vija Vija [2012]
Ganimete Abazi – Po te Vjen Inat [2012]
Gena – Potpuri [Premier 2012]
GhosTPymm Ft. Dardan Aliu – Bukuroshe [Premier 2012]
Gili – Potpuri [2012]
Gili – Potpuri [Premier 2012]
Gjira – Qka po don me te knu Zemer [2012]
Gjyste Vulaj – Gjaku ne vena [2012]
Gold AG feat.Shkodran Tolaj – Tfala Kosoves [Premier 2012]
Gold Master ft Alban Gashi – Qastet e Shkolles [2012]
Ilirian Beqiri – Me fal qe te deshta shum [2012]
Iliriana Sahiti – Ah Jet [2012]
Ismet Bexheti – Vash Shqiptare [2012]
Ismet Demaj – Martesa Jon [2012]
Klani Shqiptar – Une veq ata pe Du [2012]
Klodi – Ma Mir Vrajem [2012]
Kobra ft Barooti – Ragga Man [2012]
Kollazh – Ty te dua [Album Premier 2012]
Korab Jetishi dhe Xeni – Ne vrullin e rinis [Premier 2012]
Korab Shaqiri – Nje Zambak [2012]
Kosovare Xhoni – Per nje moment [ 2012 ]
Labi – Xixa xixa [Premier 2012]
Labinot Shala – Sa Larg te kam [2012]
Lalushi – Mushu me Mend [2012]
Lek Plepi ft. Drilon Hoxha – Kerkoj Fame [2012]
Linda Shabani – Ti je mesuar [Premier 2012]
Lindon Camaj – Miss i Shqiptaris [2012]
Liria Dedvukaj – Sme meriton [2012]
Lori – Esht e vertet [Premier 2012]
Lulja e Kismetit -Potpuri kengesh [Album 2012]
Luljeta Krasniqi – Zemra Qe Tradhtohet [2012]
Mahmut Ferati Shaqir Cervadiku dhe Shqipe Kastrati – Bukuroshja e Kosoves [Album 2012]
Malsori – Shoqet Gjeloze [2012]
Marigona Jelliqi – Love u forever [Premier 2012]
Meda – Fajtor Jam [Kualitet 2012]
Meda – Fajtor jam [Premier ne VeqHite 2012]
Meda Sinani Seldi – Kuq e Zi [Premier 2012]
Mehdi Berisha – Kur ta ktheva kosove Shpinen [2012]
Mendim Elezkurtaj – Beqaria [2012]
Mentor Kurtishi – Skom me te Lon [Premier 2012]
Mentor Kurtishi Xheza – Shqiperin e dua [2012]
Mera Zymeri – Fatin ne dor e ke [Premier 2012]
Mihrie Braha – Veq ty te dua [Premier 2012]
Mihrie Lestrani – Vazhdoje Jeten [2012]
Mihrie Prapashtica – Lujma Belin Lujma [2012]
Mima – Thehet Gota [2012]
Mirsa Kerqeli ft.Kastriot Grajqevci – Le te qeshin syt e tu [2012]
Motrat Mustafa – Se Bashku Per Ju [Album 2012]
NRG BAND – Rina Rina DJ Dalool Re-Mode [2012]
Nadi – Hajde Mos Ta Kqyrim Daten [Premier 2012]
Nadi – Kthehu Moj Zemer [2012]
Naim Abazi – Nese Nje Dit [2012]
Naim Hoti – Ty ta Hangsha Zemren [2012]
Naseri Dhe Labinoti – Shum Te kqia Ka Dashnia [2012]
Nderi Feat. Lati – Mergimtare [2012]
Nexhat Osmani e Lumja – Kur ke dashuri [Premeir 2012]
Nikoll Nikprelaj – A Po Te Vjen Inati [2012]
Noga ft. Andin Randobrava – Ket nat [Premier 2012]
Nysret Haxha – Sdu Sdu Tjeter Me Pa [2012]
Potpuri Kengesh [Premier 2012]
Remzie dhe Nexhat Osmani – Kafe Muhabet [Album 2012]
Remzije Osmani – Pse u ndam [Premier 2012]
Rifat berisha – Rreth Flamurit me nje za [Album 2012]
Roland Qukaj – Me ke ndezur zemren [2012]
Rovena Stefa – Kthehu [2012]
Sabri Fejzullahu – Jam Arshik i Moqem [2012]
Sabri Fejzullahu dhe Vjollca Haxhiu – Ilaqi Jem [Premier 2012]
Saelma – Zemer ti e Di [2012]
Sahit Dina – Kush te tha per Mu [2012]
Salim Arifi – Moj e Dashur [2012]
Salim Arifi – Shko Moter Dasmen e Saj [2012]
Sef Duraj – Lere Krejt [Premier 2012]
Sela Bekteshi – Me Mungon [Album 2012]
Selvete Bajrami – Shikom ne Sy [2012]
Shkodran Shala – Ti Je Dinamit [2012]
Shkurte Gashi – E Papame [2012]
Shkurte Gashi – Endrra Ime [2012]
Shqipe Krivenjeva – Dashuri [2012]
Shqipja Dhe Pro Bend – Luhet Vallja e Par [2012]
Shqipri dhe Lori – Leze Leze [2012]
Shyhrete Behluli dhe Shkelzen Jetishi – Bashk Ne Sofer [Album 2012]
Sima – E di qe kallesh [2012]
Smail Puraj – Bjondin [Premier 2012]
Smail Puraj – Dashurin e Saj [2012]
Sokol Gjakova – Kthehu [2012]
Stefani Ft. Flori Mumajesi – Tallava [Bulgarian Version 2012]
Teuta Selimi – Ska Ska [2012]
Tuna feat. Noizy – Bebi i Vitit te Ri [Premier 2012]
Unikkatil ft Klepto – A Nive [2012]
VaLon Gelanca – Murat Prizreni Tallava Zjarr [2012]
Valbona Spahiu – Kjo dyje e rrejshme [2012]
Valdet Geci – Besnik bonu bes mos Zin [2012]
Valon Bytyqi – Adrenalina [Album Live 2012]
Valon Haliti – Enver Zymberi o legjendar [Album Rapsodik 2012]
Valon Suma dhe Qendrim Lutfiu – Luaj Zemer [2012]
Vellezrit Gashi – Bilbilat e Dugagjinit [Album 2012]
Viki – Ty Te Kam Shpirt [Premier 2012]
Viola – Mua ki mem mbajte ne mend [Premier 2012]
Vjollca – Me zbukuro fundvititin [2012]
Vjollca Haxhiu – Urgjent [2012]
Walcot – Shum Hot [2012]
Xhavit Nimani – Thrret Prizreni mori Shkoder [Folklorike 2012]
Xheki – Hajt Shitu Franqeze [2012]
Xheza, Rema, Elizabeta, Zefi – Moj dashni e Vjeter [Album 2012]
Xili – Ah dashuri e vjeter [Premier 2012]
Zanfina Ismajli – Fjala e Fundit [Premier 2012]
Zhutat e Vellezrit Agaj – Ibrahim Rugova [Rapsodike 2012]
eniZz ft.Kusha – Per To Lotoj [2012]

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: