VeqHite.Net – Qendra e muzikes shqiptare,Muzika Shqip Filma Shqip Chat Shqip Mp3 Shqip Video Shqip Humor Shqip Horoskopi Big Brother Sport Lojra Radio Ilirida, Lajme Shqip ,

mp3 shqip 2012

Shkarko te gjitha keto keng ne www.veqhite.net

– Teuta Selimi [Album Live 2012]
– Flori – Me zemer [2012]
– Malsori [Album Live 2012]
– Ramadan Krasniqi – DANI [Album Live 2012]
– Sabi dhe Fisi [Album Live 2012]
– Shpat Kasapi Ft. Ton Voka – Hajde Sille [2012]
– Shpat Kasapi [Album Live 2012]
– Hamz Llapqeva – Komandant Tamuli [2012]
– Ermal Fejzullahu ft Gena – Ajo [Premier 2012]
– Gazmend Hyda [Ilahi 2012]
– Xhavit Avdyli – Gabova [2012]
– Keng Folklorike [Album Pa Reklama 2012]
– Me rapsodin shqiptare [Album Pa Reklama 2012]
– Artan Jusufi – Mesazhi [Album 2012]
– Machiato Band ft Sinan Vllasaliu – Ditelindja e saj [2012]
– Nadi – Qunat ne Gurbet [Album 2012]
– EGLAND ft Ergys Shahu – Per ty cmendem [2012]
– Enizz ft Ardit Bici – Dy Zemra (Prod by Lyric Master) [2012]
– 2KINGS – E kom problem [2012]
– Kaltrina Selimi – Gjithmone me ty [2012]
– Poni – Beja fora [2012]
– Fatmir Ismaili – Live [Album 2012]
– Nusret Kurtishi – Eja ne shpetim [2012]
– Nusret Kurtishi – I abortuari [2012]
– Nusret Kurtishi – Me zgjat doren [2012]
– Drenusha Latifi – Future love [2012]
– Stresi – Lambo [2012]
– Bardha Dernogllava – Krejt po sillet [2012]
– Gazmend Adili e Fatmire Mjaku – Turbo [2012]
– Skivi (Skillz) – Qka po bojna sonte [2012]
– Vellezerit Gashi dhe Gazmend Rama [Album Rapsodik 2012]
– Vetes sja bej hallall [Album 2012]
– Bardha Dernogllava – Hajt moj zemer [2012]
– Mentor Haziri – Vetem nje here [2012]
– Zanfina Ismaili – 2 Minuta [Premier 2012]
– Gold AG – Besa bes [Premier 2012]
– Anduena Tahiri Ena – Live [Album 2012]
– Ismet Maqkaj – Hajde Nuse [2012]
– Sedat Rama – Mos qaj per mua [Album 2012]
– Samanta ft Erion – All I Need [2012]
– Daut Burrniku – Me trego [Album 2012]
– Dr.Mic (Tds) – Remember Me (Remake Jay-z -Blue Print2 ) [2012]
– Fidan Prelezi – Jet moj jet [ Album 2012 ]
– Kemajl Bega (Kema) – Live [ Album 2012 ]
– Vajzat E Shkupit [Album 2012]
– Vajzat nga Kosova [Album 2012]
– Valle Dasmash Donjeta [Album 2012]
– Cyanide – Idiokraci [Album Premier 2012]
– Don P Feat 2po2 dhe Lyrical Son – Me Qef ( Dream City ) [Premier 2012]
– 2TON – Muzikes [Premier 2012]
– Dr Mic – NFund Vet Meta [2012]
– Dr.Mic – Bohet Mir (True Story) (Sido Remake)[2012]
– Flora Gashi – Sy jeshili [Album pa reklama 2012 ]
– Presioni – Kategori e Rond [Album 2012]
– Valbona Spahiu – Live tallava [Album 2012]
– Xhemil Saliu – Kthehu perseri [Album Premier 2012]
– Zena Aliu – Zemer zemer [Album 2012]
– Adnan Daci [Album 2012]
– Adnan Kamberi [Album 2012]
– Dj Buligang [Album 2012]
– Keli [Album 2012]
– Leta [Album 2012]
– Remzije Strumcaku [Album 2012]
– Vellezerit Susuri [Album 2012]
– Gena – Qdo Njeri Ka Nje Te Fsheht [Album 2012]
-Adelina Tahiri ft Fiton Jusa – Trilioner [2012]
-Adem Ramadani – Se Bashku per Ju [Album Premier 2012]
-Alban Mehmeti – Po te pres [Album 2012]
-Ardi Ft. Gjira – Pse kjo zemer po mdhemb [2012]
-Bashkim Kryeziu – Keng per deshmorin Hazir Kryeziu [2012]
-Bekim Kumanova – Qik Me Dallavere [Album 2012]
-D u d A Feat B Genius Pse Pushova [Premier 2012]
-Fatmire Mjaku – E Fundit [2012]
-Fikret Bislimi – Live [Album 2012]
-Hysi – Luj Me Mu [Album 2012]
-Ilahi per ju vellezer Musliman – Ilahi te zgjedhura nga VeqHite.Net[Album 2012]
-Keli – Smuj me tjeter [2012]
-Labinot Rexha – Shaci [2012]
-Lumi B – Talkin the hardest [2012]
-Mera Zymeri – We like it [2012]
-Noizy – Rude Boy [2012]
-Nora Istrefi ft Zzap,Chris , Bim Bima – Gangsta [Premier 2012]
-Papushi – O baby [2012]
-Presioni feat UniKKatiL – Kategori e rond [2012]
-Shkurte Gashi – Ngjitet kana pika pika [Premier 2012]
-Shpresa Gojani – E vendosur jam [2012]
-Skivi ft Cosman – Im a Boss [Remix 2012]
-Teuta Bugujevci – A Thu Ka Pranver [Album 2012]
-TiKi Feat. Maksi – Si Dikur [2012]
-Vetem Per Dasma [Album 2012]
-Ylber Aliu dhe Avni Mehmeti – Un me ty jetoj [2012]
1-Ky – Hero [2012]
2Kings – Je Ti [2012]
2Kings – Koha e Re [2012]
2Kings – Kusulkuqja u rrit [2012]
2Kings Ft. Neschoo – Se Di [2012]
2PO2 Ft. Flori – Gjith Jeten [Premier 2012]
2TON ft. Ghetto – Yeah [2012]
2Ton – Mirsevjen [2012]
2Ton – Na dy [2012]
2Ton – Qefin ta bojn [2012]
2Ton – Ska Rendsi [2012]
2Ton Feat. Stresi, Anestezion – Skena koh [2012]
2Ton Ft Blindi Beats – Ska Rendsi [2012]
4US – Dul Lulia Te Bunari [Album 2012]
8KG Ft Mensur Kadriu – Pse Tradhtove [2012]
AB-MC Ft. BuJaa – Veq ty [2012]
AGA Sound – Lej Ata [2012]
AZ ft. Shpat Kasapi – Mos Thuj [2012]
Adelina Berisha – Ti je Ai [2012]
Adelina Berisha – Whats your name [Album 2012]
Adelina Emini – Behu burr [2012]
Adelina Ismajli – Ku ma ke [Premier 2012]
Adem Ramadani dhe Nazmi Sulejmani – Tfala Parisit [2012]
Adil Ramadani – Ti je ajo [2012]
Adnan Daci – Spatem Faj – [Album 2012]
Adnan Kamberi – Tallava Live [2012]
Adnan Kryeziu – Bjeri shkurt [2012]
Adnan Leka – Eja Sonte [2012]
Adonnis ft Liriddon ft Agona Zeneli – Malli per ty [2012]
Adriatik Asllani – Mu Afro [2012]
Aferdita Demaku – Apaurin [2012]
Aferdita Demaku – Dashnor Pa Dashuri [Album 2012]
Aferdita Demaku – Eja po te Pres [2012]
Aferdita Demaku – Hajmedet qka koka kan [2012]
Aferdita Demaku – Mos bo thirrje Anonime [ Premier 2012]
Aferdita Demaku – Qele Zemren [2012]
Aferdita Dreshaj – Komplikim [2012]
Aferdita Elshani – Lulja me tupan e me def [Album 2012]
Aferdita Hamiti Selimi – Isha rruges tuj kalu [Live 2012]
Aferdita Hamiti Selimi – LIVE [2012]
Afrim Haliti – Sa Me Mungon [2012]
Afrim Muqiqi – Dikur u deshtem [2012]
Afrim Muqiqi – Mitrovica tok shqiptare [Album pa reklama 2012]
Afrim Muqiqi – Tallava [2012]
Afrim Muqiqi dhe Lendita Selimi – Lulie Potpuri [Premier 2012]
Afrim Muqiqi dhe Yjet – Perjet [2012]
Afrim Uka – Me Dy Fjal [2012]
Afrim Uka – Ne Zemer Te Kam [2012]
Afrim Uka – Po Martohesh [2012]
Afrimi dhe Dani – Hajde me u knaq [2012]
Afrimi dhe Labi – Kenga ben Atmosfer [2012]
Afrimi, Remzija, Nexhati Dhe Lumja – Hajde Hajde Potpuri [2012]
Agim Halimi dhe Fadil Fetahu – Live [Album 2012]
Agim Haxholli – Alo [2012]
Agnesa Drenovci – Sonte [2012]
Agron Ahmeti – Atmosfera [2012]
Agron Ahmeti – Na Ndan [2012]
Agush Idrizi – Vazhdo jeten me nje tjeter [2012]
Ahmet Drnogllava – Lypjanase [2012]
Alban Blaku – Harroje [2012]
Albana Azizi – E fundit ne kufi [2012]
Albana Mesuli – Kjo jet me ngjyra ngjyra [2012]
Albana Mesuli – Pse [2012]
Albana Osmani ft. Mentor Haziri – I cmendur per ty [2012]
Albatrit Muqiqi – Sa Vite [2012]
Albatrit Muqiqi – Te tjera [2012]
Albi Budini – Techno Lover [2012]
Albina Dhe Bek Nikqi – Qef Per Zemer [2012]
Albina Xhons – You Drive Me Crazy [2012]
Albo Eagle – Jom jetim [2012]
Albulena Uka – Sa Per Muhabet [2012]
Albulena Ukaj – Me besoni [2012]
Albulena Ukaj – Ne sy sun te shikoj [2012]
Albulena Ukaj ft. Blerim Ramadani – Ki Mem Lyp [2012]
Alisia ft Flori Mumajesi – Na ti mi govori [Bullgarisht 2012]
Amarda – Valium [2012]
Andin Randobrava – E imja nuk je [2012]
Andos Ft. DJ Dalool – Ti Je Ajo [2012]
Anduena Tahiri – Pse [2012]
Ani Moj Kosove [Album Special 2012]
Anila Lilaj – Bota Rrotullohet [2012]
Anita Ahmeti – Pa adres [2012]
Anjeza Branka – Je in [2012]
Anonimos ft. Besino – Krejt Po Dojn [2012]
Antigona Sejdiu – Jam Vajz Un Per Ty [2012]
Antigona Sejdiu – Veq ta dish [2012]
Antrax – Na Ta Kallim [2012]
Aragona Band – Vajza Anonime [2012]
Aragona Band ft Rozana Radi – Teper jemi dashte [2012]
Arben Zendeli – Hajde Hajde [2012]
Arbes Ft. AG – Pa Ty [Love 2012]
Arbes Ft. Dr.Nushi dhe TimRizlla – Doni Muzik [2012]
Arbnor Berisha – Dashuri moj Dashuri [2012]
Arbnor Berisha – Potpuri Me Def [2012]
Arbnor Berisha – Xhane xhane [2012]
Arbnore Balaj – A ke zemer per dashni [2012]
Arbnore Balaj Llugaxhiu – Nen Lokja [2012]
Arbnore dhe Arlinda Balaj – Te Deshta Ty [Premier 2012]
Ardian Bujupi – Exotic [2012]
Ardian Bujupi – Rise to the top [2012]
Ardian Bujupi – Starlight [2012]
Ardian Ft. R2 – Ma Crazy [2012]
Ardian Kryeziu – Bukuroshe nana te paska Rrit [2012]
Ardika – Ti Je e Imja [2012]
Argjentina Ramosaj – Si Shiu [2012]
Arjeta Sejdiu – Tjeter kan sdu me gjet [2012]
Armend Makica – Tallava Taksim [2012]
Armend Makica – Zemren time te Mjer [2012]
Armend Maloku – Duket Ashiqare [2012]
Arta Balaj – Nuk shkon [2012]
Arta Balaj – Talk to me now [2012]
Artan Kola – Veq ti ke zemer [2012]
Artan Kola dhe Nazife Bunjaku – Per njeri tjetrin [2012]
Arton Zogaj – Dashuri pa fat [2012]
Arton Zogaj – Linda [2012]
Arton Zogaj – Ti je [2012]
Astrit Bejta – Potpuri [2012]
Astrit Halitaj – Tekila Vava [2012]
Astrit Mulaj – Bac u kry [Premier 2012]
Astrit Mulaj – Kthehu jetes [2012]
Astrit Mulaj ft Kole Oroshi – Maturant [2012]
Astrit feat. Eki (Klani Shqiptar) – Ndonjehere [2012]
Astrit ft Eki – Nexhat Osmani – Sdua tjeter [Premier 2012]
Astriti Ft. Eki dhe Nexhat Osmani – Sdua Tjeter [Quality 2012]
Aurela Gace – Boom boom boom [Premier 2012]
Aurela Gace – Tranzit [Premier 2012]
Aurora – Mihane [2012]
Avdyl Mziu – Live [Album 2012]
Avdyl Mziu – Ne Sy Do Ta Them [2012]
Avdyl Mziu – Shpirti Jem [2102]
Avdyli Dhe Filja – Oj Lulie Potpuri [2012]
Azem Haziri – Amanet [Live 2012]
Azem Haziri XEMI – Shkoj Vera [Album 2012]
Aziz Murati – LIVE [2012]
Aziz Murati – Potpuri live [2012]
Aziz Murati ft Elona Leka – Me Rrahin 7 zemra [2012]
Aziz Murati ft. 8KG – Loti sesht tharr [2012]
B-Genius – Ti shkove [Premier 2012]
B-Master – Me Fal [2012]
B2N – A Te Kujtohem Un [2012]
B2N – Me e Mira [2012]
B2N – Ndjej Per Ty [2012]
B2N – Pa Ty Nuk Ka Ajer [2012]
B2N – Shum Larg [2012]
B2N – Weezy [2012]
B2N Ft. Marseli – Nan per ty kam shum Mall [2012]
BB POQI – Me qello [2012]
Babastars – Babastars [2012]
Baboo Darabuka Dj Benity Mihane [2012]
Baboo Darabuka Ft. DJ Benity – Lele [2012]
Baboo Darabuka dhe Dj Benity – 3 in 1 [Album 2012]
Baboo Darabuka,DJ. Benity ft. Big D – Hot Girl [2012]
Bajram Asllani – Keng Dasmash [Album 2012]
Bajram Asllani – Po Du Veq Me Te Pa [2012]
Bajram Gigolli – Keng Dasmash [Album 2012]
Bajram Gigolli – Sot Kosova Ka nje Hall [Premier 2012]
Bardha – Te Pelqen Futbolli [2012]
Bardhi Plaku – Melankoli [Album 2012]
Bardhi Plaku Ft. Zoni Celmeta – Party dont Stop [Summer Hit 2012]
Barooti – Direkt [2012]
Barooti – Fast Flow [2012]
Barooti – I Rruges [2012]
Barooti – Neve Na Njohin [2012]
Barooti Ft. Explode, Mimooza – Mah Gangsta [2012]
Barooti ft. Explode – Prej Zeros [2012]
Barooti ft. Presioni, Gold AG Explode – E bojm llug [2012]
Bashkim Dhe Valbona Spahiu – Syni Jem [ Premier Album 2012]
Bashkim Spahiu – A ma ban hallall [2012]
Bashkim Spahiu – A me ban hallall [Album 2012]
Bashkim Spahiu – Hajmalia [2012]
Bashkim Spahiu – Live [2012]
Bashkim Spahiu – Syni Jem [2012]
Bashkim dhe Valbona Spahiu – Te Kujtoj Me Mall [Premier 2012]
Bashkimi Kombetar [Album 2012]
Beatrix Ramosaj – Dreams Come True [2012]
Bedi Dhe Ardi Dugolli – Sa Her [2012]
Bek Nikqi – Pasunik e Fukara [2012]
Bek Nikqi – Veq Nje Mbret Te Ka Kismet [2012]
Bekim Bilalli – Sa kujtime [2012]
Bekim Bilalli – Sot Ose Kur [2012]
Bekim Kastrati – Kanagjegji [Premier 2012]
Bekim Kastrati Dhe Ymer Bajrami – Live [Album 2012]
Bekim Tetova – Jam dashuru ne ty [2012]
Bekim Vishaj – Knon Bilbili [2012]
Bekim Vishaj – Lavdi deshmoreve [2012]
Beli Dhe Klodi – Martes Me Dhun [2012]
Bella Diamanti – Nese Shihmi Prap [2012]
Beni – Xhane Xhane [Album 2012]
Benita Pula – Gurbetli [2012]
Benita Pula – Vishe qun kemishen [2012]
Beqir Telaku – Je e Vetmja [2012]
Berato ft. Barooti – So Fallc [2012]
Bertan Asllani – Belki De [2012]
Besa – Fishekzjarre [2012]
Besiana Veselaj – Fustani i bardh [2012]
Besiana Veselaj – Potpuri [2012]
Besiana Veselaj – Zemer [2012]
Besim Lokaj Dhe Violet Kajtazi – Rrak Tak [2012]
Besjana Dhe Valon Krenzi – Hajde ne dasem lujm e Knojm [2012]
Besjani – Ku Ta Gjej Nje Zemer [2012]
Besnik Zeqiri – Mire e keq [2012]
Besnik Zeqiri – Ti Mendon Se Jam i Lumtur [2012]
Besnik Zeqiri – Vjen kysmeti [2012]
Bess-R ft.Maksi – Shpirti binjak [2012]
Betim ft Fisniket – Adela [Premier 2012]
BiG WoLF A.k.a PsychoPaTh – AvenTur [2012]
Big Basta – Sot Jam Vone [2012]
Big Mama – Magjishem [Premier 2012]
Bijt e Sef Mleqanit – Kenge Dasmash [ Album 2012]
Bilbilat e Prizerenit – Keng Arshikije [Album 2012]
BimBimma feat. VLN – Jush [2012]
Blero – Ajo apo ti [Premier 2012]
Blero ft Lea – Nr 1 [Low quality 2012]
Blerta Gace – Je Ti [2012]
Blerta Sopaj – Potpuri [2012]
Bondi – Oren dymbedhjet [2012]
Bondi – Sonte po Shkelqen [Album 2012]
Bora Fera – Nuk Jam Vetem [2012]
Bruna ft Marseli dhe Dafi – I love you baby [2012]
Bujari i vogel – O ju shokt e mi [2012]
Burak Fama – Live [Album 2012]
Burak Fama – Un Pishman [2012]
Burak Grupi FAMA – Potpuri [2012]
Burak Vehapi – Kthema Zot [2012]
Burhan Qerimi – Falma ti ate dashuri [2012]
Burim Aliu – Hyn ne Valle [Album 2012]
Butrint Rashiti – Afrohu [2012]
Capital T – Ditlindja [2012]
Capital T – KAPO [Album Premier 2012]
Capital T – Karma [2012]
Capital T – Sonte (feat. Flori Mumajesi) [2012]
Capital T ft 2po2 – As gucci as Louis [Premier 2012]
Ciljeta ft. Ingrid – Mike dhe Rivale [2012]
Cima,Dreni dhe Fiza – Oj Iza Fiza [2012]
Cyanide Ft. Vesa Smolica – Deri Kur [2012]
Cyanide ft Unikkatil – Veq edhe niher [old song HQ]
D u d A – Leter nga fansi [Premier 2012]
D.M.C Ft. Barooti, Kobra, Gold Ag – Nuk i ndrrojm Qellimet [2012]
D.u.d.A – Freestyle [2012]
D.u.d.A Ft. B-Genius, OverLord – Shpija e Hip Hopit [2012]
D.u.d.A ft B-Genius – Na Ishte Nje Here [Premier 2012]
DIA feat DJ Dalool – Ven [2012]
DIA ft Dj Dalool ft Mark Hardy – Ta buena la cosa [2012]
DJ Dalool ft Faton Macula – This summer [2012]
DJ Fresh ft. Rita Ora – Hot Right Now [2012]
Da Ghost feat. E-Rock – R.A.W. [2012]
Dafina Dauti – Pse [2012]
Dafina Hamitaga – Ty te kam Simpati [2012]
Dafina Rexhpi ft KAOS – Party Bullshit [Premier 2012]
Dafina Zeqiri – Dadush [Live Gezuar 2012 Klan Kosova]
Dafina Zeqiri – Just me [Album Premier 2012]
Dafina Zeqiri – Supernova [Premier 2012]
Dafina Zeqiri – Ti mendon [Premier 2012]
Dafina Zeqiri Ryva Kaltrina Blero Cekic Genta – Kenga Op Labi 10 vjet [2012]
Dafina Zeqiri e Genta Ismajli – Hidhet e dridhet [2012]
Dafina Zeqiri ft. Getoar Selimi – D G [Premier 2012]
Dafina Zeqiri ft. Ledri Vula – Tonight [2012]
Dafina Zeqiri,Sinan Vllasaliu,Big Mama,Naim Abazi – Kojshija [2012]
Daim Lala e Buqe Rama – One million [Album Premier 2012]
Dani – Shkupjane [2012]
Dani – Thuj po ose jo [Album 2012]
Dani, Zanfina dhe Visari – Rinora 4 [2012]
Dardani – Hajde Me Vallzu [2012]
Dardani – Mekatare [2012]
Dasma Gjakovare [Live Komplet 2012]
Deni Malaj Ft. Danger – Folem Nje Her [2012]
Denisa Laska – Me fal ti zemer [2012]
Dhurata – Pse Nuk Erdhe [2012]
Dhurata Ahmetaj – Stars Down [2012]
Dhurata Dora ft Don Arbas – Get Down [2012]
Diellza Ferizi – Superstar [2012]
Dilja – Pa ty sjom gjall [2012]
Dimmmz. ft. Blindi VG, L-Kay – Dashni e Deshtume [2012]
Dj Blunt,Real 1 ft. Nappy Paco,Erge NR Hot Girls [Remix 2012]
Dj Dalool Ft. Awation 2 feat. Genta Ismajli – Guximi [Remix 2012]
Dj Fisoo ft. Melja – Kap heke [Remix 2012]
Dj Franques feat. Astrit – Only You [2012]
Dj-Kantik FT Rruk1 e Wiski – Pa Ty Sjetoj [2012]
Do-Gma feat. TiKi,Maksi – Mos u pafshim [Premier 2012]
Doruntina Qamili dhe Egzoni Vogel – As po as Jo [2012]
Double G Army – Overlord ft Niil-B ft B Genius – Pershendetje – Diss part 1 [2012]
Dr Flori ft Mondi Tani e Astriti – Bota nuk eshte bardh e zi [2012]
Dr. Flori ft Fatima – Pasion [Top fest 9]
Dr.Flori Ft. Ronnie Skenderaj – Ca na Ke [Remix 2012]
Dritero Shaqiri – Dite e mir shihet ne Mengjes [2012]
Dritero dhe Dani – Rrak Tak [2012]
Driton Ft. Jeton Berisha – Ajo Don Boss [2012]
Dritton – Me Gjithe Shpirt [2012]
Dritton – Pa Fjal [2012]
Duli – Vendi Jon i Vjeter [Album me kualitet 2012]
Duli – Vendi jon i vjeter [Album 2012]
EL Alijj – Histori Gurbetqari [2012]
EM-T – Koha sthehet mo [2012]
ETNA Feat. TiKi, Mizzi – Zemer thys [2012]
ETNA Ft. Adi – Te Ti Dominoj [2012]
Edi Dhe Rifadije Grajqevci – Un Po Dal [Album 2012]
Edona Llalloshi – E vertet [2012]
Edona Llaloshi [Album live 2012]
Egzon Beqiraj – Tradhetia [2012]
Egzon Shkololli – Sa mka marr malli met pa [2012]
Egzona Ademi – Set fire to the Rain [2012]
Egzona Ademi – Take a bow [2012]
Egzona Dedaj – Darka [2012]
Egzona Gerguri – Oj Lulie Pllumbi i Bardh [2012]
Egzona Gjonbalaj – Nje Dashuri [2012]
Ekrem Rama – Pishman Ki Me i Ra [Album 2012]
Eli Fara – Vetem sonte [2012]
Eli Malaj Ft. Agim Gerguri – Zemra nuk pret [2012]
Eliza – Nuk u Lendova [2012]
Eliza Hoxha – E ardhmja jemi ne [2012]
Eliza Hoxha e Etno Engjujt – Une jam si ti [Premier 2012]
Eliza dhe Dj Dalool – Nuk Mundesh [2012]
Elizabeta Marku – Me nje femi mka gzu Zoti [2012]
Elmedin Saliu – Ka Mbaru [2012]
Elmedin Saliu – Ndoshta Neser Te Haroj [2012]
Elmedin Saliu – Vjen dita edhe per mu [2012]
Elona – Mua me takon [2012]
Elona Leka – Kjo zemer nje her Fal [2012]
Elona Selimi – Ndarja Jone [2012]
Elvana Gjata – Gjaku im [2012]
Elvana Gjata – Kush Jam Une (iTunes Version) [2012]
Elvana Sadriu – Shko pa koment [2012]
Emin Aliu – Shkruaje ne leter [2012]
Eni Koci – Ty te kam [2012]
Eni ft Noizy – Je Gjithcka [Quality 2012]
Enis Bytyqi – Athu Jam i Keq [Album 2012]
Enkelejda Qesku – Femer si une ske me gjet [2012]
Ergys Shahu – Mos i Beso [2012]
Erik Lloshi – Ajo eshte Ajo [2012]
Eriona Veseli – Moda [2012]
Erkan Kumanova – Kjo buka Gurbetit [2012]
Erkan Musliu – Krejt kofshin fal [2012]
Ermal Fejzullahu – Intigrante [2012]
Ermal Mamaqi ft Dr Flori – Ku Ka Si Tirona [2012]
Ernim Ibrahimi E imja je [2012]
Ernim Ibrahimi Ft. Arap Jashari – Gilavava [2012]
Ernim Ibrahimi dhe Ilir Tironsi – Me Lot Ne Sy [2012]
Ernim Ibrahimi dhe Ilir Tironsi – Un pse te dua [2012]
Ernim Ibrahimi dhe Ilir Tironsi – Yll ti je [2012]
Erolli – Po Luhet Vallja [2012]
Ervin Gonxhi Ft. Pakufijt – My fantasy [2012]
Esad Ademi – Me zore me nuk shkon [2012]
Ester Hoxha ft Stresi – Si ja ben ti pa mua [2012]
Estrada shqiptare – Kuq e zi [2012]
Etno feat Stine, Dj Blunt,Real 1 – On fire [2012]
Etnon – 7 Chapters [Album premier 2012]
Etnon Feat. Noizy – It dont Stop [2012]
Etnon feat Kaos – Disponim ne shishe [Premier 2012]
Etnon feat Presioni ft Dj Blunt – Chronicle [2012]
Eugena Aliu – Nje here dashurojm [2012]
Eugent Bushpepai – Udhetari Top Fest 9 [2012]
Eurovision Song Contest [2012]
Evi Reci – Zhdukem Ngadale [ 2012 ]
Ex-B Ft. Kusha – Fund pa Fillim [2012]
Explode – Pse ike [2012]
Explode ft. Kobra,Barooti – Jena Qa Jena [2012]
Extra Tallava [Album 2012]
Fabi – Nuk ke qare sot pa dal [2012]
Fadil Fetahu – Ata Sy [2012]
Fadil Fetahu – Emine Emine [2012]
Fadil Fetahu – Qka ka hasmi [2012]
Fadil Fetahu – U knaqem U knaqem [2012]
Fadil Fetahu – Xhejlan [Album 2012]
Fadil Keca [Potpuri 2012]
Fadil Riza – Dy jave pushim [2012]
Fadil Riza – Qare Ska [2012]
Fadil Riza – Se meriton [2012]
Faik Rama – Mos mendo se je veq ti [Album 2012]
Fanushe Ahmetaj – E mira e Dugagjinit [Premier nga Radio Ilirida 2012]
Faruk Visoka ft Dj Nori – Sunshine [2012]
Fatmir Hoxha – Kenge ta paharruara [Album 2012]
Fatmir Krasniqi – Xhejlan [Live 2012]
Fatmire Mjaku – E Fundit [2012]
Fatmire Mjaku – Mi more te gjitha [2012]
Faton Rugova – Gurbeti [2012]
Faton Rugova – Hajde shkojna [2012]
Fatos Kryeziu – Dashuri ne mekat [2012]
Feduard Zikolli – Ma Mir Me Ty e Fukara [2012]
Feduart Zikolli – Bizbismeni [2012]
Felon Records – Qika e ministrit [2012]
Festivali i kenges 50 – Nata 1 dhe 2 [Premier ne VeqHite 2012]
Fidaim Gashi – Mori Qik Moj Bukuri [Live 2012]
Fidam Aliu – Oj Shehide [Album 2012]
Fidan Prelezi – Nuk po mundem ti ndal Lotet 2012
Fidani Vogel – Sikur ti ska tjeter Femer [2012]
Fikret Dauti – Nese Pendohesh [2012]
Fikret Dauti – Ruje zemren time [2012]
Fikret Kosova – Oj Nafaka Jeme [2012]
Filja – Shko [2012]
Filloreta Hoxha – Ne Shikim Te Par [2012]
Fisnik Ristemi – Ale Lej Tallava [2012]
Fisnik Ristemi – Qika qika [2012]
Fisnik Ristemi – Rrak tak [2012]
Fisnik Ristemi – Xhelozon [2012]
Fisnik Ristemi – Zulce Begu [2012]
Fitim Etemi – Sta bej Hallall [2012]
Fitim Ramaj – Dream for you [2012]
Fitim Tahiri – Dashuria e Par [2012]
Fitim Tahiri – E di
Fitim Tahiri – Me Mungon [2012]
Fitim Tahiri ft Bloody – Nclub [2012]
Fitim Tahiri ft Rapman – Dashuria e par [2012]
Fitimi Dhe Shkokla – Te Fala Nga Gurbeti [2012]
Fitore Dugolli – Rri Me Mua [2012]
Fitore Sheshivari – E di [2012]
Fjolla ft Loco – Boy [2012]
Flora – Pishman Ki Me i Ra [2012]
Flora Gashi – Jena modernizu [2012]
Flora Gashi dhe Valon Berisha – Knaquni ne Dasem [Album pa reklama 2012]
Flori Ft. Ylli Baka – Marina [Premier 2012]
Flori Mumajesi – Live [2012]
Flori Mumajesi,Elvana Gjata,Mentor Haziri – Xhamadani Vija Vija [2012]
Flori, Elvana,Lyrical Son,Vesa,Vedat Ademi,Teuta Kurti,Yllka Kuqi – Ne jemi nje Vend [2012]
Florim Kryeziu – U Largove [2012]
Florimi – Gurbet i shkrete [2012]
Freax Feat. F-Kay – Freaky [2012]
Freax ft Bullet – Summer Jam [2012]
Ganimete Abazi – Hija E Askujt [2012]
Ganimete Abazi – Po te Vjen Inat [2012]
Gazmend Hyseni – Sa Here [2012]
Gazmend Kelmendi – Potpuri [Live 2012]
Gazmend Mehmeti – E di qe ka me mire [2012]
Gazmend Osmani – O bilbil pash zonin Tond [2012]
Gazmend Rama – Tallava Me Refleks [Album me kualitet 2012]
Gazmend Rama – Tallava me Refelks [Album 2012]
Gazmend Rama – Unaza Gishtit 2012 [Premier 2012]
Gena – Endrra ime [2012]
Gena – Potpuri [Premier 2012]
Genta Ismajli – Ska me shqipen tone [Live ne Klan KS]
Genta Ismajli ft Aurela Gace – River deep Montain [Premier 2012]
Genta Ismajli ft.DJ Blunt ft Real 1 – Ole Ole [Premier 2012]
Gentrit Sfishta – Vazhdo Ti Me Fore Tua [2012]
Gezim Berisha – E verteta [2012]
Gezuar me Vellezrit Haliti [Keng rapsodike 2012]
Ghetto Ft. Astro – Baby [2012]
Ghetto Ft. F-Sang – Mos ta Nin [2012]
Ghetto ft. Da.kiLLa – Smujn me na nda [2012]
Ghetto ft. Yetmir – Let me love u [2012]
GhosTPymm Ft. Dardan Aliu – Bukuroshe [Premier 2012]
Gili – Haku i nanes [Premier 2012]
Gili – I Bukur i Pabes [2012]
Gili – Potpuri [2012]
Gili – Potpuri [Premier 2012]
Gizza ft.Mr.K – Matura [2012]
Gjide Morina – Sa net pa gjum [2012]
Gjira – Baby [2012]
Gjira – Muzike Demonstrata [2012]
Gjira – Qka po don me te knu Zemer [2012]
Gjira Ft. Ardi – Boom qik e Qak [2012]
Gjira ft. Ardi – Fati ne Fatekeqsi (Per Asmira Reka)
Gjyste Vulaj – Du met fol o djal [2012]
Gjyste Vulaj – Gjaku ne vena [2012]
Gjyste Vulaj – Zoti Srrehet [Album 2012]
Gloria – Me mire te digjem [2012]
Gold AG – Bonu Vetvetja [Premier 2012]
Gold AG – Cili [Premier 2012]
Gold AG – F-ck you [Pa cenzur 2012]
Gold AG – Kosova Republik [Premier 2012]
Gold AG – Lahi Brahimaj [2012]
Gold AG – Presheva e Gjilani [Premier 2012]
Gold AG – Ty o Gostivar [Premier 2012]
Gold AG Ft. Ismet Bexheti – Komandant [2012]
Gold AG feat Nora Muqaj – Me ty [2012]
Gold AG feat.Shkodran Tolaj – Tfala Kosoves [Premier 2012]
Gold AG feat.Shkumbin Ismaili – Lamtumir [2012]
Gold AG ft Poni ft Hekuran Krasniqi – Cameri [Premier 2012]
Gold AG ft Zaimina – Forever [Premier 2012]
Gold AG ft.Kastro Zizo dhe Andin Ranobrava – Manaferra [Premier 2012]
Gold Ag – Bonu vetvetja [Album premier 2012]
Gold Ag – Therret Prizreni mori Shkoder [2012]
Gold Master – I Merzitur [2012]
Gold Master – I Merzitur [Premier 2012]
Gold Master ft Alban Gashi – Qastet e Shkolles [2012]
Gramoz Gervalla – Fol [2012]
Gramoz Gervalla – Shpirti Jem [Hit i kerkuar]
Granit Imeri – Qka bej per ty [2012]
Granit Imeri dhe Orient – Mos u Largo [Live 2012]
Gresa Behluli – Pa justifikim [2012]
Grupi FAMA – Per ty Kendoj [Album 2012]
Gubbi – Jom Jamaican [2012]
Hajde nuse reja jeme [Album 2012]
Hajra Ft. Flloko – Dua Ta Them Te Dua [2012]
Hajro Ceka – O Me Ty o Pa Ty [2012]
Hajro Ft. Flloko – Pse Gabove [2012]
Hala Osmanollaj – Sa e Mir Je Ti [2012]
Halil Bilalli – Sot e 100 vjet [2012]
Halil Bilalli – Tradhtare [2012]
Halime Mani – Ska me falje [2012]
Halit Gashi – Gani Uka [2012]
Hamez Llapqeva – Do te pendohesh [Premier 2012]
Haxhi Gashi – Nata fundit [2012]
Hazbi Therra – Cassino [2012]
Hekuran Krasniqi – Jam i yti [2012]
Hekuran Krasniqi – Moza Moza [2012]
Hetem Matoshi – Se Lshojm Mitrovicen [2012]
Hysni Zeqiri – Pran saj [2012]
IC – Spo Ma Nin [2012]
Ibrahim Adili – Ike dhe shkove [2012]
Ibrahim Tatlises – Iki Ask [2012]
Ilda – Qdo nate [2012]
Ilir Shaqiri – Artist i Merituar [Album 2012]
Iliret – Moj Kosove [Album 2012]
Iliret – Trupi pa shpirt [Premier 2012]
Ilirian Beqiri – Hajde mashalla [2012]
Ilirian Beqiri – Me fal qe te deshta shum [2012]
Iliriana Sahiti – Ah Jet [2012]
Iliriana Sahiti – Fjalet e tua [Premier 2012]
Iliriana Sahiti – Jeta plot ngjyra [Premier 2012]
Iliriani dhe Floriani – Ku ka tallava [2012]
Iljazi – Ti se kupton [2012]
Ingrid Gjoni – Harronim te dy [2012]
Intervista ekskluzive e Unikkatilit per Prive Klan Kosova [2012]
Intervista me kengetarin Salim Arifi ne Radio Ilirida [2012]
Ismet Bexheti – Moj Fisnike [Album 2012]
Ismet Bexheti – Vash Shqiptare [2012]
Ismet Demaj – Martesa Jon [2012]
Jashar Hoxha – Me Kan Then [2012]
Jehona Sadriaj – Dasem e Madhe [2012]
Jehona Sadriaj – Marshalla po bojn per Ty [2012]
Jetmir Hyseni – Dashuri Pa Limit [2012]
Jeton Goliqi – Shko Shko [2012]
Julka – Per mua je dashuri [2012]
K-Style – Thuje [2012]
KOBRA aka HELMUSI – Fatin e kom me vete [2012]
Kaltrina Molliqaj – Askush nuk eshte si ti [2012]
Kaltrina Selimi Ft. Yllka Kuqi – Me Fejsbuk po Luftoj [2012]
Kaos – Jom kon djal i mir [Premier 2012]
Kastriot Seferi – Dashuria humbur [2012]
Keng Dasmash [Album 2012]
Keng per maturantet [VeqHite.Net]
Kieda Budini – Sa u deshem [2012]
Klajdi Haruni – Mamica [2012]
Klajdi ft Flori – Lutem une sot [Premier 2012]
Klan Kosova dhe Friends – Ne kemi nje vend [2012]
Klani Shqiptar – Une veq ata pe Du [2012]
Klodi – Ma Mir Vrajem [2012]
Klodian Kodra ft. Sekondari – Shen Valentini [2012]
Kobra ft Barooti – Ragga Man [2012]
Kobra ft. DMC ,Gjira – Premtimet [2012]
Kol Oroshi – Si Ti i Gjej 1000 [Album 2012]
Kole Oroshi – Si ti 1000 i gjej [2012]
Kollazh – Ty te dua [Album Premier 2012]
Komplikimi [Album 2012]
Korab Jetishi dhe Xeni – Ne vrullin e rinis [Premier 2012]
Korab Shaqiri – Nje Zambak [2012]
Korab Shaqiri – Ritakimi [Premier 2012]
Korab Shaqiri Shpat Kasapi Kaltrina Selimi Yllka Kuqi – Cimilim [2012]
Kosovare Xhoni – Kalle shoqni kalle [2012]
Kosovare Xhoni – On Fire [2012]
Kosovare Xhoni – Per nje moment [ 2012 ]
Kosovare Xhoni – Unfaithful [2012]
Kujtim Aliu – Mirupafshim [2012]
Kusha – Mos Vet Pse [2012]
Kusha – Shtrati i Braktisur [Premier 2012]
Kusha – Si Jeton pa mua [Premier 2012]
Kushtrim Dobra – Familja (Prod.By Lyric Master) [2012]
Kushtrim Hoxha Hana Cakuli – Kopshti [2012]
Labi – Xixa xixa [Premier 2012]
Labi ft Flori – Ste mbaj inat [Premier 2012]
Labinot Beqiri – Dafina moj [2012]
Labinot Beqiri – Te Bunari [2012]
Labinot Shala – Sa Larg te kam [2012]
Labinot Tahiri (Labi) – [Live 2012]
Labinot Tahiri – Dashni e Pare [2012]
Labinot Tahiri – Fotografia [Premier Album 2012]
Labinot Tahiri – Live [Album Kualitet 2012]
Labinot dhe Naser Beqiri – Live [Album 2012]
Lali – Pa Ty [2012]
Lali Kadriu – Hajde Nuse [2012]
Lalushi – Mushu me Mend [2012]
Lea – Te pres [2012]
Lek Plepi ft. Drilon Hoxha – Kerkoj Fame [2012]
Lendita Destani – Dhurat e Shejt [2012]
Lendrit Krasniqi – A Thu Ka Pranver Per Mu [Album 2012]
Lenti – Bukuroshe [2012]
Lenti – Moj Dashnore [2012]
Leoo ft LanTTi ft. No TeWw – Te kerkoj [2012]
Leta – Tallava Live [Album 2012]
Leutrim Gervalla – Sa te Shoh [2012]
Lili – Si te ta them [2012]
Linda Halimi – Dont Ever Leave Me [2012]
Linda Shabani – A don zemren time [2012]
Linda Shabani – Dasma [2012]
Linda Shabani – Ndarja [Premier 2012]
Linda Shabani – Ti je mesuar [Premier 2012]
Lindi – Rruga jone e ndare [2012]
Lindon Camaj – Miss i Shqiptaris [2012]
Liri – Qohu Rexho [Live 2012]
Liria Dedvukaj – Nuk dua ta di [2012]
Liria Dedvukaj – Sme meriton [2012]
Liridon Gashi – Dasma e Gurbetqarit [2012]
Liridon Gashi – Ti Je Ne Zemer [2012]
Liridon Sadriu – Syte e tu [2012]
Liridona Qarri – Dashnia nuk eshte Hajgare [2012]
Liridona Qarri – Hajde Nuse [2012]
Liridona Spahiu – Mos Harro [2012]
Liroo – Simpatia [2012]
Liroo – Simpatia [Album 2012]
Loco – Merri krejt me veti [2012]
Loco feat Profa – Termet [2012]
Loco ft Profa ft. DonArbas – ARBASICK [2012]
Lori – Esht e vertet [Premier 2012]
Lori – Nusja jone [Premier 2012]
Lori – Per ty jetoj [Premier 2012]
Love Me – Threedots Albania [Album 2012]
Luan Qallaku LUKI – Do te jesh e Imja [2012]
Luciano feat. Albert Tirana – Llokum [2012]
Lujoyed – Dance [2012]
Lulja e Kismetit -Potpuri kengesh [Album 2012]
Luljeta Krasniqi – Zemra Qe Tradhtohet [2012]
Lumnie Krasniqi – Thrret prizreni mori Shkoder [2012]
Lumnie Ramadani – Dy minuta [2012]
Lumnije Krasniqi – Nuse ne gurbet [Premier 2012]
Lumnije Krasniqi – Trojet e shqiptaris [2012]
Lutem Per Ty [Album 2012]
Lyric Master – I Merzitur Jam [Premier 2012]
Lyric Master – Si Te Harroj [Premier 2012]
Lyric Master – Ti Pse Ke Shku [2012]
Lyric Master ft Kusha – Summer Without You [Premier 2012]
Lyric Master ft.2Ton – Ose PO Ose JO [2012]
Lyric Master ft.Kusha – Vera Pa Ty [Premier 2012]
Lyric Master ft.Mixeri – Tung Tash [Premier 2012]
Lyrical Son – Qellimi [2012]
Lyrical Son ft Rascom – Fire [Premier 2012]
Lyrical Son ft. Iliret – Oj Kosov [Premier 2012]
MC Kresha Ft. Lyrical Son – Nuk ini gangsta VS Untouchable [2012]
MC Kresha ft. Lyrical Son – Not U [Remix 2012]
MC Qoppa – Dashnise [2012]
MC.Tanni – Kom Ndryshu [2012]
MC.Tanni ft Lirim -Ku je [2012]
Mad Lion Feat. Alba Gino – Serbia nuk Kalon [2012]
Mahmut Ferati – Sille sille boten kejt [Album premier 2012]
Mahmut Ferati – Vetem Nje Nate [2012]
Mahmut Ferati Shaqir Cervadiku dhe Shqipe Kastrati – Bukuroshja e Kosoves [Album 2012]
Majlinda Kryeziu – Nena me ngushellon [2012]
Maksi – Hasta La Vista Baby [Premier 2012]
Maksi – Maksi is back [2012]
Malsori – Shoqet Gjeloze [2012]
Mandi Nishtulla – Jasha Adelajda [2012]
Maria Lajqaj – Na jena na [2012]
Maria Lajqaj – Vendlindjes sime [2012]
Maria Lajqaj – Xhamadani Vija vija [2012]
Marigona Jelliqi – Love u forever [Premier 2012]
Mark Marku – Per Ty [2012]
Mark Marku – Ti [2012]
Meda – Dua te puth me Publik [2012]
Meda – Fajtor Jam [Kualitet 2012]
Meda – Fajtor jam [Premier ne VeqHite 2012]
Meda – O Marak [Album Premier 2012]
Meda Ft. Labinot Tahiri dhe Afrim Muqiqi – Tallava Live [2012]
Meda Sinani Seldi – Kuq e Zi [Premier 2012]
Mehdi Berisha – Kur ta ktheva kosove Shpinen [2012]
Mehmet Zhjeqi – Shpirtit Tim [2012]
Mendim Elezkurtaj – Beqaria [2012]
Mensur Kadriu – All-Llahu Na Krijoj [2012]
Mensur Kadriu – Amari i Vogel [2012]
Mentor Kurtishi – Like [Album Premier 2012]
Mentor Kurtishi – Skom me te Lon [Premier 2012]
Mentor Kurtishi Ft. 8KG – Me Harro [2012]
Mentor Kurtishi Xheza – Shqiperin e dua [2012]
Mera Zymeri – Fatin ne dor e ke [Premier 2012]
Mergim Gojani – Je Perfekte [2012]
Mezdeke – Hak lil eyem [Hit i vjeter turqisht]
Mhill Krasniqi – 3 Kenge [2012]
Mihrie Braha – Veq ty te dua [Premier 2012]
Mihrie Lestrani – Vazhdoje Jeten [2012]
Mihrie Prapashtica – Lujma Belin Lujma [2012]
Mihrije Braha – Mitrovica Ime [2012]
Mihrije Lestrani – Kam ngrit Flamurin [Album 2012]
Mili – Up in the Air [2012]
Milot Tahiri – Kur te jesh e Zemerua [2012]
Mima – E deshta per jet [Album 2012]
Mima – Thehet Gota [2012]
Mimoza Nelaj – Ke mem lyp e ske mem gjet [2012]
Mimoza Shkodra – Burrat nuk jane si ti [2012]
Miranda Hashani – Qeraxhiu [2012]
Mirsa – Kete Nate [Premier 2012]
Mirsa Kerqeli – Clubi nAir [2012]
Mirsa Kerqeli ft.Kastriot Grajqevci – Le te qeshin syt e tu [2012]
Mirsad Sadiku – Njezet vjet [2012]
Motrat Bushi – Kthehu zemer [Pa reklama 2012]
Motrat Bushi – Nga momenti qe te Pash [2012]
Motrat Bushi – Nje nje je per Mua [2012]
Motrat Mustafa – Lumturin Ne Zemra Tona [Album 2012]
Motrat Mustafa – Ndashuri nuk besoj me [2012]
Motrat Mustafa – Se Bashku Per Ju [Album 2012]
Muaad – Maje nmen [2012]
Muaad ft Dr.Nushi, Thug-G – Kush jom [2012]
Muharrem Ahmeti – Dy Shok Te Ngusht [2012]
Muharrem Ahmeti – Nje Her Kam Vdek [Live 2012]
Muharrem Ahmeti – Nuk e dita [2012]
Murat Gjoniku – Keq Per Ty e Keq Per Mu [2012]
Murat Gjoniku – Ku e Lam e Ku Na Mbeti [2012]
Murat Gjoniku – Vajzat e Sodit [2012]
Murat Gjoniku – Zemra Zemren e Kerkon [Album 2012]
Musli Kuqi – Te kam dasht si hajmali [2012]
NRG BAND – Rina Rina DJ Dalool Re-Mode [2012]
NRG Band – Qka Po Bojm Na Sonte [Premier 2012]
Nadi – Hajde Mos Ta Kqyrim Daten [Premier 2012]
Nadi – Kthehu Moj Zemer [2012]
Naim Abazi – Nese Nje Dit [2012]
Naim Aliu – Ti moj lulja e malsis [2012]
Naim Hoti – Ty ta Hangsha Zemren [2012]
Naim Limani – Eja me mu lili [2012]
Naim Qukiqi – Keq per ty po flasin [2012]
Naim Qukiqi Ft. Eroll Dogani – Vlla nuk behet askush tjeter [2012]
Naimi ft Lori – Turtullesha [2012]
Naser Bytyqi – Je e bukur sikur diell [2012]
Naser Bytyqi – Me ke dasht per interes [2012]
Naser Bytyqi – Me ke dasht per interes [Album 2012]
Naser Bytyqi – Sa Sa [2012]
Naser Rafuna – Instrumental [2012]
Naseri Dhe Labinoti – Shum Te kqia Ka Dashnia [2012]
Naxhie Bytyqi – Fjalt e Zemres Prej Kengtari [Album 2012]
Nderi Feat. Lati – Mergimtare [2012]
Nebih Tahiri – Ani ani Zemer [2012]
Nerxhivani – Adrenalina [2012]
Nexhat Osmani – Embelsira [Album premier 2012]
Nexhat Osmani Dhe Lumnie Ramadani – Kur Ke Dashuri [Premier 2012]
Nexhat Osmani e Lumja – Kur ke dashuri [Premeir 2012]
Nexhbedin Gaxheri – Dy krena si shqiponja [2012]
Niki ft Hekuran Krasniqi – Oferta me e mir [2012]
Nikoll Nikprelaj – A Po Te Vjen Inati [2012]
Nikoll Nikprelaj – Ani Ani [2012]
Nikoll Nikprelaj – Ani Ani [Album 2012]
Nikoll Nikprelaj – O sot o kurr [2012]
Nitti Bronx ft. Maksi ft TiKi – Ata jan veq fjal [2012]
Njazi Salhu Xhino – Mendje Madhe [2012]
Noga – A po doni ma [2012]
Noga – Don mem Pa [2012]
Noga – Lets Go Tallava [2012]
Noga – You want to know [2012]
Noga Ft. Dj Blunt, Real 1, Nappy Paco, ErgeNR – Hot Girls [2012]
Noga Ft. TNT – 200 Dite [2012]
Noga ft Andin Randobrava – Ku je [Premier 2012]
Noga ft Kusha – Ne krahet e mi [2012]
Noga ft Stine – Sa mpelqen ti [Premier 2012]
Noga ft. Andin Randobrava – Ket nat [Premier 2012]
Noga ft. Andin Randobrava – Te Lutem Kthehu [2012]
Noga ft. Dr. Flori – Na kalle [2012]
Noga ft.Kusha – Shiu [2012]
Nogabeatbox ft.Lyric Master – U Treten Endrrat (REMAKE) [2012]
Noizy – 1 Selam [High Quality 2012]
Noizy – Boll jena perca [2012]
Noizy – Ni Selam [Premier 2012]
Noizy – Noku Vogel [2012]
Noizy Ft. Sekondari – Na Jena OTR [DISS BABASTARS 2012]
Noizy ft Eni Koci – Je gjithqka [Premier 2012]
Noizy ft Lil Craizy e Liil Craizy – Unfinished [2012]
Noizy ft. Bohemi – Smoke Weed [Premier 2012]
Noizy ft.No OneLB – WoW [Premier 2012]
Nolis Clicka – Si Ajo [2012]
Nora Istrefi – Ski me ik [2012]
Nora Muqaj – Jeto [2012]
Nysret Haxha – Sdu Sdu Tjeter Me Pa [2012]
ORIENTAL DARABUKA dhe DJ FISOO – Orient Feel [2012]
Originallat (feat. Jetoni, Presioni, B52 Klepto) – Single [ 2012]
Osman Imeraj – Ani
Osman Imeraj – Hajde [2012]
PRO Band – Hajde luj qyqek [2012]
Pandora – I pa drejt [2012]
Pandora – Live Pina Visky [2012]
Petrit Lulo dhe Fahrije Zogaj – Nje komb nje flamur [2012]
Petro-G Ft. Lyric Master – Oj Nan [2012]
Pishat – Kjo Dashni [Premier 2012]
Pizha – Ti je special [2012]
Poezi nga Radio Zeri i Ilirides [2012]
Poni ft Dr Flori – Te Ndar [2012]
Potera – Merzitshem [2012]
Potpuri Kengesh [Premier 2012]
Prince Double H – I verteti [2012]
Prince Double H – Muslim Elhamdulillah [2012]
Qiljeta ft Flori – Maria [2012]
R2 – Je wOOw [2012]
Rajmond Prenaj – Pa ty [2012]
Ramadan Krasniqi DANI – Emrin tem mos e permend [2012]
Ramadan Krasniqi Dani – Anonim [2012]
Ramiz Llapi – Me Jan Lodhur Syt [Album 2012]
Rap HIP-HOP Best of [ VeqHite.Net 2011 ]
Rati dhe Artushi – Keshtu ka thene dhe bab Myslymi
Real K ft.Kusha – Po Du [2012]
Real-G – Blow It Up (feat. Infi)
Remzie Osmani – Per mua je kryeveper [Album premier 2012]
Remzie dhe Nexhat Osmani – Kafe Muhabet [Album 2012]
Remzije Osmani – Pse u ndam [Premier 2012]
Rezarta Shkurta – Droga Jam [2012]
Ridvan Berisha – Dashuri moj Dashuri [2012]
Rifadije dhe Edi Krasniqi – Jo Moj Zemer [Premier 2012]
Rifat berisha – Rreth Flamurit me nje za [Album 2012]
Rita Ora – No Church In The Wild [2012]
Rita Ora – Party [2012]
Rita Ora feat. Tinie Tempah – R.I.P [2012]
Roland Qukaj – Me ke ndezur zemren [2012]
Rona Nishliu – Suus [EuroVision 2012]
Ronni – Edhe nje Here [2012]
Ronnie Skenderaj – Beautiful Life [House 2012]
Ronnie Skenderaj – Summer Nights [Extended Mix 2012]
Rovena Stefa – Djepi [Premier 2012]
Rovena Stefa – Gezimi i Dasmave [Album 2012]
Rovena Stefa – Kthehu [2012]
Rruk1 dhe Wiiskii – Ti E Din [2012]
Ruzhdi Abazi – Keng Dasmash [Album 2012]
Ryva Kajtazi – Duhemi [2012]
Ryva Kajtazi – Ty te kam Op Labi [2012]
Sabit Seferi – Dhimbje Ndjen Zemra Ime [2012]
Sabri Fejzullahu – Jam Arshik i Moqem [2012]
Sabri Fejzullahu – Ku Je Me Kend Je [Album me kualitet 2012]
Sabri Fejzullahu – Ku je me kend je [Album 2012]
Sabri Fejzullahu – Lutem Per Ty [2012]
Sabri Fejzullahu – Nje jet te re [2012]
Sabri Fejzullahu Feat. Johnny – Ndaq Me Hater Ndaq Me Zor [2012]
Sabri Fejzullahu dhe Vjollca Haxhiu – Ilaqi Jem [Premier 2012]
Sadik Beqiri – Floket sikur zana [2012]
Sadik Beqiri – Ti je sikur era [2012]
Saelma – Zemer ti e Di [2012]
Safet Rizaj – KThehu Te Lutem [2012]
Safet Rizaj – Ndarja [2012]
Safet Rizaj – Pse Ju Ke Besu [Album 2012]
Sahit Dina – Kush te tha per Mu [2012]
Sahit Veseli – Edhe Nese Vdes Une – [Album 2012]
Sajmiri – Ti e ndjen [2012]
Salim Arifi – Moj e Dashur [2012]
Salim Arifi – Shko Moter Dasmen e Saj [2012]
Salim Arifi dhe Grupi XXL – Live [2012]
Salim Arifi dhe Violeta Kajtazi – Faqe kuqe [2012]
Sanie dhe Zidan Limani – Smundet askush me na nda [2012]
Sanimete Krasniqi – O Gurbet [2012]
Saranda Menxhiqi – Oj Kosove sa fort te dua
SeLA a.k.a BosZMaN – Armiqt [2012]
SeLA a.k.a BosZMaN – Malli [2012]
SeLA a.k.a BosZMaN ft. Azem Haziri – All-llahu All-llah [2012]
SeLA a.k.a BosZMaN ft. MGH – Kot Po Lodhesh [2012]
Sedat Rama – Sille At Mindil [Album 2012]
Sef Duraj – Je perfekte [Album premier 2012]
Sef Duraj – Lere Krejt [Premier 2012]
Sef Duraj – Mos me harro [2012]
Sela Begaj – Telefonata [2012]
Sela Bekteshi – Me Mungon [Album 2012]
Seldi – Me Ty [2012]
Seldi Qalliu – Qika e zemre sime [2012]
Seldi Qalliu Ft. Mimoza Shkodra – Pare Pare [2012]
Selim Arifi dhe Lumnije Krasniqi – Ku ke qik [Premier 2012]
Selvete Bajrami – Shikom ne Sy [2012]
Selvete Jashari – Kthehu [2012]
Sergio ft Marseli – Delisia [Premier 2012]
Seven ft. Vig Poppa – She got me [2012]
Shaqir Cervadiku – Nditen e bashkimit [Album premier 2012]
Shefki Gashi – Ndoshta [2012]
Shefqet Rugova – Fjala Fjal [2012]
Shefqet Rugova – Xhelozija [2012]
Shkodran Shala – Ti Je Dinamit [2012]
Shkurta Remzija Dhe Violet Kukaj – Shoqet e mija [2012]
Shkurta,Mahmuti,Shaqa,Rifati,Nikolla – Shqiperia [2012]
Shkurte Fejza – Endrra shekullore [Album premier 2012]
Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli – A je ti ajo [Premier 2012]
Shkurte Gashi – E Papame [2012]
Shkurte Gashi – Endrra Ime [2012]
Shkurte Gashi – Familja jote [2012]
Shkurte Gashi dhe Valbona Spahiu – Tallava [2012]
Shpat Kasapi – Bukurane [Album premier 2012]
Shpat Kasapi ft Kaltrina Selimi – Aje Ti [Premier 2012]
Shpresim Veseli – Dy jarana ne gurbet [2012]
Shpresim Veseli – Her Milioner Her Fukara [Album 2012]
Shpresim Veseli – Prap se prap te du [2012]
Shqipdona Behluli – Eja pran meje [2012]
Shqipdona Behluli – Nuse ne Gurbet 2012
Shqipe Abazi – Vetes sja boj hallall [Premier 2012]
Shqipe Kastrati – Hajrin mos e pafsh [2012]
Shqipe Krivenjeva – Dashuri [2012]
Shqipe Krivenjeva – Ekzistoj [2012]
Shqipe Krivenjeva – Lamtumir [2012]
Shqipe Krivenjeva – Neve Nuk Na Dhimset Malli [Album 2012]
Shqipe Krivenjeva Dhe Lali Kadriu – Potpuri [2012]
Shqipja Dhe Pro Bend – Luhet Vallja e Par [2012]
Shqipri Sylejmani – Jet Ska Pa Ty [2012]
Shqipri dhe Lori – Leze Leze [2012]
Shqiprim Sylejmani – Live [Album Premier 2012]
Shyhrete Behluli – Bonja Qefin Vetes [Album 2012]
Shyhrete Behluli dhe Shkelzen Jetishi – Bashk Ne Sofer [Album 2012]
Siciliana Mazi – Magjia e Kesaj Vere [2012]
Sima – E di qe kallesh [2012]
Sinan Hoxha – Lock e zemer [2012]
Sinan Vllasaliu – Shoket e mi [2012]
Sinan Vllasaliu dhe Rosela Gjylbegu – Formula e lumturis [2012]
Sinan Vllasaliu ft Remi Jakupi – Femer e deshtuar [2012]
Skeezy ft. Master D – Nuse Oj Nuse [2012]
Smail Puraj – Bjondin [Premier 2012]
Smail Puraj – Dashurin e Saj [2012]
Sokol Gjakova – Kthehu [2012]
Sopi Records – Mixtape [2012]
Stefani Ft. Flori Mumajesi – Tallava [Bulgarian Version 2012]
Stine – Sdi te falesh [ 2012 ]
Stresi – Hava [2012]
Stresi Ft. Xheraldina – Lamtumire [2012]
Suad Zulbeari – Ah merak [2012]
TDS – Mejrem [2012]
TDS – Syza tdillit [2012]
TRIX – Engjulli Im [Album i vjeter]
Taulant Ajvazi – Kam besu ne dashuri [2012]
Teuta Gerbovci – Te kam dasht ma shum se veten [2012]
Teuta Selimi – Italia [Live 2012]
Teuta Selimi – Live [ Album 2012 ]
Teuta Selimi – Nje Unaz [Live 2012]
Teuta Selimi – Ska Ska [2012]
Teuta Selimi – Viski cola [Live 2012]
TiKi feat. ETNA – Deri ncak [2012]
TiKi feat. Maksi – Qika don sponzor [Premier 2012]
Tonni – Te Dashuroj [2012]
TonniBeats – Ajo ndriqon [2012]
TonniBeats – Nuk Te Harroj [2012]
TonniBeats ft. Petro-G – Me mu ki qef [2012]
Top Fest 9 [2012]
Top Hits of 2011 [Special Album nga VeqHite.Net]
Tuna – I Asaj [Premier 2012]
Tuna – Roxanne [2012]
Tuna feat. Noizy – Bebi i Vitit te Ri [Premier 2012]
Unikkatil – Qeni Le Mas Miri [Premier 2012]
Unikkatil Ft. Presioni – Do [Premier ne VeqHite.Net 2012]
Unikkatil ft Klepto – A Nive [2012]
Unikkatil ft Klepto – Kuq e zi [Premier 2012]
Urim Limani – Iku Beqaria [Album 2012]
VaLon Gelanca – Murat Prizreni Tallava Zjarr [2012]
Valbona Gjezo – Te kam pas si hajmali [2012]
Valbona Kryeziu Behluli – Ti me daden [2012]
Valbona Kryeziu Behluli – Deshmoret e Mushtishtit [2012]
Valbona Kryeziu Behluli – Mesazh [2012]
Valbona Spahiu – Kjo dyje e rrejshme [2012]
Valbona Spahiu – Ndarja jon [Live 2012]
Valbona e Shkurta – Per Gostivar [Live 2012]
Valdet Geci – Besnik bonu bes mos Zin [2012]
Valentina Dedvukaj (Spaho) – Ti nuk me besove [2012]
Valentina Dedvukaj Spaho – Me mungon [2012]
Valmir Mjaki – Amaneti i fundit [2012]
Valon Azizi – Xhejlan [2012]
Valon Bytyqi – Adrenalina [Album Live 2012]
Valon Bytyqi – Krejt e Ke Per Veti [2012]
Valon Haliti – Enver Zymberi o legjendar [Album Rapsodik 2012]
Valon Kumnova – Potpuri [Album 2012]
Valon Suma dhe Qendrim Lutfiu – Luaj Zemer [2012]
Valton Krasniqi – Martohet Zotnija [Album premier 2012]
Valton Krasniqi – Mister superfly [2012]
Valton Krasniqi Feat. Sabina Dana – Te Dua [2012]
Vedat Ademi – Nje jete me ty [2012]
Vellezerit Mziu – Nr.1 [Album premier 2012]
Vellezrit Abazi – Ti oj Bukuroshe [Album 2012]
Vellezrit Gashi – Bilbilat e Dugagjinit [Album 2012]
Vellezrit Krasniqi – Sofra e Krasniqeve [Album 2012]
Venera Imeri – Sa jam xheloze [2012]
Vesa Luma ft. Big Basta – Boom [2012]
Vesa Smolica – Pendimi 2012 [Top Fest 9]
Vesad Mjeku dhe Emine Toska – Adrenalina [2012]
Vezire Gashi – Boni mashalla [Album Premier 2012]
Vezire Gashi – Keng Per Dasmat Tuaja [Album 2012]
Viki – Ty Te Kam Shpirt [Premier 2012]
Viki Lulgjuraj – Bjeri Ciftelis [2012]
Viki Lulgjuraj – Bjeri Ciftelis [Live 2012]
Viola – Ki kujdes se nuk pres [Premier 2012]
Viola – Mua ki mem mbajte ne mend [Premier 2012]
Visar Haxhaj – Nje Shikim Zemra Dorzohet [2012]
Vjollca – Me zbukuro fundvititin [2012]
Vjollca Abdullahu – Sma nin [2012]
Vjollca Bucaj – Rrall e Permall [2012]
Vjollca Haxhiu – Urgjent [2012]
Vjollca Luka dhe Gjovani – Bashkjetesa [2012]
Vjollca Selimi – Live [Album 2012]
Vjollca Selimi – Quni vogel don llokum [Album 2012]
Vjosa Emini – Hija e asaj [2012]
Vjosa Emini – Live [Album 2012]
Vjosa Rrahmani – A me don sa te dua un [2012]
Vjosa Selmani – Puthja e Pare [2012]
Vllezrit Abazi – Sa larg [2012]
Vlora Vejseli – Kurr mos u Pafshim [2012]
Vlora Vejseli – Treta e Verteta [2012]
Walcot – Shum Hot [2012]
Xeli – Kenge dasmash [Album 2012]
Xhafa – Vajz me sy te shkruar [Album 2012]
Xhafer Ahmetaj – Si Lule [2012]
Xhaner Gashi – Pa ty [2012]
Xhavit Avdyli – Live [Album Premier 2012]
Xhavit Avdyli – Nuk e don [2012]
Xhavit Nimani – Thrret Prizreni mori Shkoder [Folklorike 2012]
Xheki – A Ke Zemer [Album 2012]
Xheki – Hajt Shitu Franqeze [2012]
Xheki – Kam nem ngur e dru [2012]
Xheki – Me mir qe je shku [Premier 2012]
Xhela – Hajmali [2012]
Xhela – Pellumbesha [2012]
Xhela – Veq nje dit [Live 2012]
Xhela dhe Ferizaj Band – Live [Album 2012]
Xhemil Salihu – Bela Bela [2012]
Xhemil Salihu – O qe mi qerove [2012]
Xhemil Salihu – Paret sna dhimen [2012]
Xheni – Telefonat Shpejt i Ndrrojna [2012]
Xheni – Une Jom tipi yt [2012]
Xhensila Myrtezai – A me do [2012]
Xhensila Myrtezai – Engjelli im [2012]
Xheroo – I vetmi [2012]
Xhevdet Osmanaj – I Shijova [2012]
Xheza – Cifti i Persosur [2012]
Xheza – Si mir si keq [2012]
Xheza Dhe Shqipe Abazi – Dikur Ishim Bashk [2012]
Xheza Rema Elizabeta Zefi – Mori qik vetell Gajtan [Album 2012]
Xheza, Rema, Elizabeta, Zefi – Moj dashni e Vjeter [Album 2012]
Xhinxha – Pun shum [2012]
Xili – Ah dashuri e vjeter [Premier 2012]
Xili – Qka me ka syri [Album 2012]
Xili – Une Me Ty [2012]
YLLI – Intuite [Album 2012]
Yetmir Ft. Ghetto – Hella Hella [2012]
Ylber Aliu – Oj Nafaka jeme [2012]
Ylber Idrizi – Jetoje jeten [2012]
Ylli Demaj – Hajde Hajde Te Vallezojm [Album 2012]
Ylli Demaj – Ku je ti shpirt [2012]
Ylli Demaj – Maturant po na thojn [2012]
Ymer Bajrami – Turbo Tallava [Album 2012]
Zaimina Vasjari ft Cekic – Bardh e zi [2012]
Zanfina Ismaili – Live [Album 2012]
Zanfina Ismajli – Fjala e Fundit [Premier 2012]
ZeeroMan feat.Tensioni-G Ft. A-Toni – Aty Ku Bojna Chill [2012]
Zhutat e Vellezrit Agaj – Ibrahim Rugova [Rapsodike 2012]
Zinxhirt – Bow [2012]
cAstriti Ft. Eki dhe Nexhat Osmani – Sdua Tjeter [Quality 2012]
eniZz ft.Kusha – Per To Lotoj [2012]

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: