VeqHite.Net – Qendra e muzikes shqiptare,Muzika Shqip Filma Shqip Chat Shqip Mp3 Shqip Video Shqip Humor Shqip Horoskopi Big Brother Sport Lojra Radio Ilirida, Lajme Shqip ,

mp3 shqip 2014

Disa nga hitet e fundit te ngarkuara ne http://www.veqhite.net

Meda – Dashnia eshte kismet [2014]
Meda – Hej Shoke [2014]
Sabri Fejzullahu – Fantazia [2014]
Sabri Fejzullahu ft. Vjollca Haxhiu Mario MC – Mos mgjuaj [2014]
Bujari Vogel – Lorena Lorena [2014]
Burim dhe Bekim Kastrati – Tallava [2014]
Motrat Bujari – Sonte Kendohet [2014]
NRG band – Mendoj per ty [2014]
Seldi – Zemer e di [2014]
Shpresa Veselaj – Genjeshtar [2014]
Valbona Spahiu,Xheni dhe Dibranet – Kalle valbona kalle [2014]
Viola – Te Dua Edhe Pik [2014]
Vjollca Haxhiu – Hej Dj [2014]
Aziz Murati – Lotet e mia [2014]
Burim Aliu – Shuj Zemer [2014]
Gazi ft. Isuf Berisha – Te bashkojme trojet [2014]
Leutrim Gervalla – Sish ba nami [2014]
Meda ft. Sinani , Sabriu, Ermali, Vjollca – Potpuri 2 [2014]
Meda ft. Sinani, Sabriu, Ermali, Vjollca – Potpuri 3 [2014]
Meda ft. Sinani, Sabriu, Ermali, Vjollca – Potpuri [2014]
Sabiani ft. Marseli, Petro – Luje luje Zemer Ti [2014]

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: