VeqHite.Net – Qendra e muzikes shqiptare,Muzika Shqip Filma Shqip Chat Shqip Mp3 Shqip Video Shqip Humor Shqip Horoskopi Big Brother Sport Lojra Radio Ilirida, Lajme Shqip ,

mp3 shqip 2014

– Shyhrete Behluli Remzie Osmani Motrat Mustafa – Ku na mbet dashuria [2014]
tyyp – Motrat Mustafa – Mos ma qo doren perpjet [2014]
tyyp – Sinan Vllasaliu – Jeta ime [2014]
tyyp – Daim Lala ft. Muharrem Ahmeti – Dridhe belin [2014]
tyyp – Sinan Vllasaliu Ft. Teuta Selimi – Nuk Ka Tjeter [2014]
tyyp – 2Ton – E di qa thom [2014]
tyyp – Fjolla Morina ft. Stresi – Jena Bo Tym [2014]
tyyp – Gili – Si torta e marteses [2014]
tyyp – Shyhrete Behluli – Cun me pare [2014]
tyyp – Genta Ismajli Edona Llalloshi – Kolazh [2014]
tyyp – Gili – U plakem [2014]
tyyp – Gresa Behluli – Po po me ke pelqy [2014]
tyyp – Korab Shaqiri – Tina [2014]
tyyp – Lori dhe Enis Bytyqi – Sonte po shkrihemi [2014]
tyyp – Presioni ft. Pejoni 039 Bx-A, Phenom – TQojna Pesh [2014]
tyyp – Shemi Korabi Ermali Ylli – Jakup Ferri [2014]
tyyp – Xhavit Avdyli – Kolazh [2014]
tyyp – Ardit Stafa ft Arta Memedi – Mpuq [2014]
tyyp – Ardjan Jaku – Kush ka goca, pacin fat [2014]
tyyp – Bert Ndoci dhe Grupi Santorini – Potpuri [2014]
tyyp – Bes Kallaku – A ti bim o bish [2014]
tyyp – Bujar Qamili dhe Nikoleta Vokrri – Potpuri [2014]
tyyp – Dj Blunt ft. Real 1 – Nese mdon ti [2014]
tyyp – Edmir Lika – Lulekuqja e Gjakoves [2014]
tyyp – Elizabeta Marku dhe Skender Xhafa- Molle e kuqe, molle verore [2014]
tyyp – Floriana Imeri – Hyn ne valle [2014]
tyyp – Ganja – Larg syve larg zemres [2014]
tyyp – Genc Muhja – Ne bahcen tende ty te njoha [2014]
tyyp – Gezim Zefi – E ban zoti mir [ 2014 ]
tyyp – Gjyste Vulaj – Mos e kerkoni jeten te vdekja [2014]
tyyp – Gjyste Vulaj ft. DJ Cani – Shejtan [2014]
tyyp – Iliret – Gurbetqari [2014]
tyyp – Ismet Bexheti Kush je ti [2014]
tyyp – Mihrije Braha – Hajde neser [2014]
tyyp – Pellumb Vrinca ft Gr.Gaz e Maraz – Dasem e madhe [2014]
tyyp – Shpat Deda – Mfal [2014]
tyyp – Ylli Demaj – Potpuri [2014]
tyyp – Gena – Mavi mavi [2014]
tyyp – Genta Ismajli – Anuloje [Premier 2014]
tyyp – B Genius ft. Enca Haxhia – BabyGirl GangstaBoo [2014]
tyyp – Baboo Darabuka Astrit Stafaj – Oriental Spirit [2014]
tyyp – Drenusha Latifi ft. Liridoni – Oxygen [2014]
tyyp – Lyric Master – Mi Amor [2014]
tyyp – Stine Ft Olgera – Te Rrim Larg [2014]
tyyp – Azizi ft. Lumja – Pare pare [2014]
tyyp – Floriana Imeri dhe Shkelqim Mavraj – Mos me prit [2014]
tyyp – Gazi dhe Fatlinda Rama – Marshallah [2014]
tyyp – Gazmend Rama (Gazi) – Bossi, Bossi [2014]
tyyp – Gili – Defa [2014]
tyyp – Jimi Band – Adnan, kombetarja te pret [2014]
tyyp – Kastriot Krasniqi – Hajde zemer [2014]
tyyp – Leonora Ajdari – Une dhe ti [2014]
tyyp – Loki dhe Dani – Koherat kan ndryshu [2014]
tyyp – Merita Spahiu Muqiqi – Zemren e shite [2014]
tyyp – Meti ft Dhurata Dora ft Cekic – E bojna Hot [2014]
tyyp – Motrat Hajzeri – E di [2014]
tyyp – Motrat Mustafa – Besova Gabova [2014]
tyyp – Rovena Stefa – E more per letra (MALLI 2) [2014]
tyyp – Esad Ademi – Kur fati nuk te don [2014]
tyyp – Gena – I dashuruar jam [2014]
tyyp – Greta Koci – Kjo toke me rriti [2014]
tyyp – Miriam Cani – Labirint [2014]
tyyp – Motrat Mustafa – Amaneti Mergimtarit [2014]
tyyp – Baboo Darabuka – Solo [ 2014 ]
tyyp – Edona Llalloshi – Sjam si ti [2014]
tyyp – Esmeralda Kaso – Me dogje xhan [ 2014 ]
tyyp – Lyrical Son ft ErgeNR – RockNRollStar [2014]
tyyp – Sabiani ft. Marseli – Pa titull [2014]
tyyp – Shkurte Fejza – Me qef tkena marr [ Gezuar 2014 ]
tyyp – Smail Puraj – Jo zemer jo [ Gezuar 2014 ]
tyyp – Adrian Gaxha ft Floriani ft. Skivi – Welcome to Prishtina [2014]
tyyp – Antigona Sejdiu – Qaj ti moj zemer [Gezuar 2014]
tyyp – Beqir Telaku – Bashkojme zemrat [Gezuar 2014]
tyyp – D.u.d.A ft. MonnY, OverLord dhe NiiL-B – Bitchat e din [2014]
tyyp – Ermal Fejzullahu – Nje lot [Premier 2014]
tyyp – Ganja – Dyshoi [Gezuar 2014]
tyyp – Gili – Dada [Gezuar 2014]
tyyp – Gresa Behluli – Po bjen defi [Gezuar 2014]
tyyp – Krenar Vehebiu – Tash a je rehat [2014]
tyyp – Adnan Daci – Zeshkanja, bjondina [2014]
tyyp – Egzona Dedaj – Unike [2014]
tyyp – Esat Ademi – Me ka vra ajo [2014]
tyyp – Fatmir Daja – Pa ty [2014]
tyyp – Flora Gashi – Pushken kush e krisi [2014]
tyyp – Hajro Ceka – Ska ma bukur se pranvera [Gezuar 2014]
tyyp – Ilda ft. Beli – Kshu e boj [2014]
tyyp – Motrat Mustafa – Krushqit po na vijne [Gezuar 2014]
tyyp – Motrat Mustafa – Potpuri [Gezuar 2014]
tyyp – Naxhije Fejza – Fati i dashurise [Gezuar 2014]
tyyp – Pandora – Her me fat e her pa fat [2014]
tyyp – Seven Saraqi Ft Faton Macula – Where Did You Go [2014]
tyyp – Taulant Bajraliu Ti ne jete spaske dashuruar [2014]
tyyp – Valbona Spahiu – Burri per 7 Gra [2014]
tyyp -Faton Rugova ft Linda Shabani – A ma jep fjalen [2014]
tyyp -Gramoz Gervalla – Ti me prek ne zemer [2014]
tyyp -ILIRET ft Mc Gima ft Readi – Shum po mpelqen [2014]
tyyp -Mc Qoppa ft Mendeari – Xhemile xhemile [2014]
tyyp -Resmije Kida – Malli me ka marr [2014]
tyyp -Sabri Fejzullahu Ft. Shyhrete Behluli – Nje here gabova [2014]
tyyp -Shqipe Abazi – Qka mke than [2014]
tyyp -Stine Ft 2 Ton – My Baby [2014]
tyyp Aziz Murati – Lotet e mia [2014]
tyyp Baboo Darabuka dhe DJ Benity – Virus [2014]
tyyp Bujari Vogel – Lorena Lorena [2014]
tyyp Burim Aliu – Shuj Zemer [2014]
tyyp Burim dhe Bekim Kastrati – Tallava [2014]
tyyp Dr.Mic – Pergjithmon [2013]
tyyp Eni Koci ft. Staz – My Papi [2014]
tyyp Gazi ft. Isuf Berisha – Te bashkojme trojet [2014]
tyyp Leutrim Gervalla – Sish ba nami [2014]
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: